PC 54f, stempelproef van Berger-Levrault zonder waardecijfer in klein velletje in de kleur blauw, prachtex. Hfl.600 (Image)
Closed..Mar-23-2023, 14:00:00 EST
Sale No: 649
Lot No: 924
PC.92a en f, Haarlemse kleurproef uit 1872 van de 50 cent in blauw resp. geelbruin, pracht randstukken, 92f met volle, originele gom. In de onderrand zitten kleine streepjes in de kleur van de zegel, de blauwe alleen rechts en de geelbruine zowel links als rechts. Fl. 200 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 925
Symbol: (*)
PC.93, kleurproeven uit mei 1875 van de 12½ cent, 9 van de 10 gecatalogiseerde verschillende kleuren w.o. in de gekozen kleur parelgrijs, 2 ex. met gom, de overige ex. zonder gom, tevens enkele randstukken. Fl. 630 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 926
PC.93d, kleurproef uit mei 1875 van de 12½ cent in de gekozen kleur parelgrijs in luxe randblok van vier met volle, originele gom. Zeldzaam! € 300+ (Image)
Sale No: 649
Lot No: 927
PC.94a/g, kleurproeven uit mei 1875 van de 12½ cent, Lt. 14 gr.g., 94d (gekozen kleur) zonder gom, de overige ex. met gom. Fl. 600 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 928
Symbol: (*)
PC.95a/u, kleurproeven uit 1888 van de 22½ cent, ongetand en zonder gom, prachtex. Fl. 1970 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 929
19A, 5 cent ultramarijn in Lt. 14 kl.g., gebruikt vrijwel prachtex. (miniem speldenprikje). € 800 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 930
22J+H, 12½ cent grijs, gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, ongebruikt prachtpaar met cert. Muis (2004) € 1100 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 931
23D, 15 cent oranjebruin in Kt. 12½ : 12 kl.g., ongebruikt vrijwel prachtex. (boven miniem plekje) met volle, originele gom en wat grote 1e plakker. € 770 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 932
25H, 22½ cent blauwgroen, postfris prachtex. met miniem bruin puntje en certificaat Vleeming (2019) € 1500 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 933
Symbol: #
26F, 25 cent donkerviolet in Lt. 14 gr.g., prachtex. op briefvoorzijde van Schiedam 11-10-1875 naar Boston (USA). Deze zegel is op compleet poststuk zeer zeldzaam. € 150+ (Image)
Sale No: 649
Lot No: 934
27E, 50 cent geelbruin in Kt. 11½ : 12 kl.g., ongebruikt prachtex. met volle, originele gom en 1e plakker. € 2000 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 935
28H, 1 gulden grijsviolet in kt. 12½ : 12 gr.g., postfris prachtex. waarvan de boventanding wat onregelmatig is zoals gewoonlijk bij deze tanding, met linker velrand waarin kleurdot met punctuurgaatje. Zeldzaam! € 3000+ (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 649
Lot No: 936
30/33, Cijfer ½ t/m 2½ cent, postfrisse prachtex. met cert. Muis (2006) € 1650 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 937
30b/33a, Cijfer ½ t/m 2½ cent in nieuwe kleuren, postfrisse prachtex. € 400 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 938
40, 20 cent lichtgroen beh. 'n enkel stomp tandje een postfris prachtex. met cert. Vleeming (2022) € 675 (Image)
56/76, Bontkraag 3 ct. t/m 60 cent (20 cent heeft een miniem korter tandje niet vermeld op cert.), postfrisse prachtserie met cert. C. Muis (2009) € 3960 (Image)
88, 1 cent De Ruyter (prachtex.) waarop met de pen is geschreven Portzegel waaronder ½ ct, afgestempeld grootrond MAARHEEZE 4 APR 07 en een tweede 1 cent (mist tand) met geschreven Portzegel waaronder ½ Cent, afgestempeld langebalk GENNEP 30.5.07. Naar ons idee authentiek. Blijkbaar hadden deze kantoren een tekort aan portzegels van ½ cent en gebruikten daarvoor de De Ruyterzegels van 1 cent. Daarmee waren beide kantoren gezien de data van afstempeling hun tijd ver vooruit (Image)
8G + 8F, 5 cent groen in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g., gebruikt prachtpaar. Gebruikte paren zijn zeldzaam. € -.- (Image)
Sale No: 649
Lot No: 1015
8G + 8F, 5 cent groen in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g., gebruikt prachtpaar op briefstukje. Gebruikte paren zijn zeldzaam. Attest Vleeming (2018). € -.- (Image)
Sale No: 649
Lot No: 1016
9G + 9F, 10 cent oranjebruin in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½: 12 gr.g. met extra nr. 9F, gebruikte prachtstrip met puntstempel 46 en Aangetekend in kader. Zeer zeldzaam! € 1100 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 1017
10F, 12½ cent grijs in Kt.12½ : 12 gr.g., gebruikt vrijwel prachtex. (nauwelijks waarneembaar knipje rechts) met mogelijk unieke afstempeling Soerabaja 21-11-1896. Cert. NVPH (1959) € 2350 (Image)
Sale No: 649
Lot No: 1018
13G + 13F, 25 cent donkerpaars in de gecombineerde tanding 11½ : 12 + 12½ : 12 gr.g. met extra nr. 13F, gebruikte prachtstrip met puntstempel 72. € 350+ (Image)