Back to Miscellaneous

Records 1 to 50 of 517

Heritage Auctions Europe Sale: 69

Miscellaneous
MISCELLANEOUS / Divers

Sale No: 69
Lot No: 178

image 8 postfrisse zegels (75 cent - 100 gulden) van Ministerie van Verkeer en Waterstaat CVV (Commissie Vervoers Vergunningen) (Image)

Low Estimate € 40

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 1023

Partij blokken div. Europese landen meest 2e helft jaren 30 postfris/(on)gebruikt wb. Frankrijk bloc 3 gebruikt, div. België wo. bloc 5*(2x), bloc 6 (3x wv. 2**), div, Polen, Albanië, Zwitserland en Roemenië.

Low Estimate € 150

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 1024

Diverse oude koloniën 1870-1937 op albumbladen. wb. Portugese gebieden, Siam, Macao, Korea, Irak, Hedschas, Fr. Congo etc. Interessante koop!

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1025

Leuke oude collecties op albumbladen van oa. Frankrijk, Italiaanse Staten en Zuidwest Afrika.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1026

2 kaartjes met klassieke zegels oa. van Hawai en Albanië.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1027

Mapje diversen wb. Hongarije blok 20/22** (kleine bemerkingen), wat Duitse staten (wo. vals), Olympiade blokken Duitse Rijk (nieuwe gom) en Zwitserland Pro Patria blok 1936**.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1028

Samenstelling postfris Frans Polynesië tussen 1968-1973 op een insteekkaart. Cat. Michel € 638,-

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 1029

Klein insteekboekje diversen wb. veel Zwitserland, ouder Oostenrijk en diverse landen merendeels oud.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1030

Insteekboekje luchtpostzegels diverse landen, overwegend ongebruikt wb. beter genoteerd van oa. Portugese gebieden, Midden-Oosten, Azië etc. Kwaliteit wat wisselend wb. getint.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1031

image Micronesië 1/4**, 53/56**, 53/56** met kopstaande opdrukken en 53/56** met dubbele opdrukken op 8 insteekkaartjes in enveloppe. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1032

Diverse frankeergeldige boekjes en velletjes Nederland en België en wat oudere nieuwtjes (jaren '90) van Aruba, Suriname en Nederlandse Antillen.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1034

Noord Korea 1946-1958. Geschenkboekje met 59 zegels (wb. veel Neuauflage 1957). Tevens iets diversen.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 69
Lot No: 1035

image Klein partijtje frankeergeldig materiaal van Engeland en Nederland. Tevens wat Luxemburg. (Image)

Low Estimate € 15

Opening EUR 15.00

Sale No: 69
Lot No: 1036

5 bladen zegels gehele wereld merendeels oud met diverse (vaak) afwijkende stempels wo. scheepsstempels, langstempels, puntstempels, administratieve stempels etc. etc. Interessant.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 69
Lot No: 1037

Klein lotje wereld rariteiten op 6 kaartjes.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 69
Lot No: 1791

image Benelux en Koloniën 1849-1964 in 2 Scott albums. Collectie (met doublettencollectie) gebruikt ongebruikt wb. Nederland en O.G. (tot 1954) en m.n. België goed gevuld met beter oud en jaren 50 ongebruikt goed gevuld. Tevens Spoorwegzegels en Belgisch Congo. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1792

Mooie partij wereld met voornamelijk betere postfrisse series, veel goede motiefseries, op kaartjes in 2 ringbanden.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1793

Mooie partij wereld in 5 insteekalbums met veel beter postfris van oa. Japan, Ryukyus, Engelse- en Franse Koloniën. Prachtkoop met een hoge cataloguswaarde.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 1794

Ringband diversen wb. China 1902-1942, Thailand1883-1932, Albanië, Algerije, Bosnië etc.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1795

Wereldalbum "Richard Senf, Nouvelle Edition - Troisième" tot ca. 1890 met collectie wereld gebruikt/ongebruikt en div. los materiaal in hoes.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1796

image Prachtig kavel Cinderella's, Fiscaalzegels etc. etc. in een insteekalbum. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00
Sold...EUR 175.00

Sold For 175

Sale No: 69
Lot No: 1797

Dik stockboek wereld wb. veel Duitse Staten. Interessante koop.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1798

Schwanenberger Permanent album 'Ausgabe 1924' in 2 delen met startcollectie wereld gebruikt/ongebruikt.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1799

image Leuke partij wereld in 4 insteekalbums wb. veel klassiek materiaal van oa, USA, Scandinavië, Engeland, China en Japan. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1800

Stockboek, 32 blz. met wereld waarin een zeer groot aantal postfrisse series wb. beter! Mooie koop!

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1801

image Gestempelde wereldverzameling in 3 goed gevulde albums met ouder materiaal wb. Azië, Engelse Kol. Duitse Rijk etc. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1802

Partij gebruikt met meest ouder materiaal in 5 stockboeken wb. oa. Rusland, Polen, Finland, Turkije en Engelse Koloniën met poststukken.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1803

image Ringband met oude fiscaalzegels, telegraafzegels, cinderella's etc. etc. Leuke koop! (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1804

Partij met veel postfris materiaal en tevens oud gebruikt wereld waarin oa. Rusland, Italië, Portugal en Iran in 4 insteekalbums. Mooie koop met een grote verscheidenheid aan landen en zegels.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1805

Partij perfins wereld in 3 insteekboekjes, vlgs. inzender ruim 1.600 stuks.

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1806

Verzameling gehele wereld in 2 dikke Schaubek-albums waarin uitsluitend ouder materiaal.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1807

Wereld in 6 oude albums wb. klassiek China.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1809

Verhuisdoos vol met verzamelingen en partijen van diverse landen wb. oa. VE 1961-1975** in 2 Safe albums en Zwitserland*/**/gebruikt 1951-1990 in 2 Lindner albums.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1810

Klemband diverse landen wb. Marocco, Tunesië, Libanon, Ethiopië, Iran, Syrië, Jordanië, Irak, Bahrain, Malta etc. Interessante koop!

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1811

Zeer dik oud Schaubek-album met West- en Oost Europa ) on)gebruikt met heel veel zegels van voor 1940.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1812

5 insteekboeken diversen wb. modern Nederland (Nom. ca. 115,-) en postfris modern Singapore, Maleisië en Hong Kong alsmede FDC's Singapore.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 1813

Leuke partij in een stockboek met diverse landen wb. betere series en blokjes */**gebruikt van oa. Macao, Hong Kong, Laos, Korea en Thailand.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1814

Insteekboekje diverse landen wb. oa. klassiek USA gestempeld en UPU 1949 Hong Kong postfris.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1815

Yemen Arab Republic 1967-1972 in klemband. Collectie postfris met veel motief, goud-zegels, ongetand, div. opdrukken etc. Hoge cat. waarde.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1816

Diverse postfris modern wb. oa. Engeland, Luxemburg en Nederland. Tevens wat gestempeld USA.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1817

Partij wereld vellen, veldelen in 3 vellenmappen wb. Duitse Rijk, DDR en Oostenrijk en 3 insteekboeken met blokjes van 4 en blokjes/velletjes.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1818

FDC album post(waarde)stukken wb. veel Duitsland met betere frankeringen Reich, Bund, Berlijn met gelegenheidsstempels, diverse landen w.b luchtpost etc. Leuke koop!

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1819

Aardige gestempelde verzameling Engeland in een Davo-album tussen 1841-1991, België in een insteekalbum met postfris Spoorweg en een jaarset Nederland 1988.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1820

Diverse Finland, Denemarken, Griekenland en Malta*/**/gestempeld in een insteekalbum.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1821

Merendeels postfrisse partij tot in de jaren '90 waarin Turkije met blok 1**, Turks Cyprus en Egypte.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1822

Leuk kaveltje Wereld wb. ouder materiaal in 3 insteekboek(jes) wb. Engeland en Koloniën, Nederland Luchtpost 13, Kinderbedankkaart 1949, Duitsland etc.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1823

image Restant van een postfrisse handelsvoorraad nieuwtjes, series en blokken postfris met een hoge aanschafwaarde in 2 insteekboeken. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1825

Dik stockboek met oa. gestempeld klassiek Oostenrijk, Griekenland, Scandinavië en USA.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1826

Partij gestempeld wereld in 3 stockboeken wb. wat China, veel Sovjet Unie en Tjsechoslowakije.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1827

Voornamelijk postfrisse voorraad t/m 2001 Eiland of Man, Aland en Faroer in een insteekboek.

Low Estimate € 30