12IIA, 50 cent goudkleur type II, ongebruikt prachtex. met originele gom, flinke plakkerrest en keur op gomzijde, bijzonder mooi van kleur! Cert. Moeijes (1989) € 5000 (Image)
Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No: 936
13v/18v, ½ cent t/m 2½ cent ongetand, ongebruikte zeer fraaie tot prachtex. € 1320 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 937
21J + 21H en 23J + 23H, gecombineerde tanding 11½ x 12 en 12½ x 12, 2 prachtparen met naamstempel van resp. Hillegersberg en Poortugaal € 350 + (Image)
27E + 27D in strip van drie, prachtex. met puntstempel 77 € 350 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 941
29, 2½ gulden rood en blauw, ongebruikt goed getand met originele gom, miniem papierrestje ov. prachtex. € 1400 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 942
30AI, ½ cent roze type I, Lt.14 gr.g., luxe gebruikt ex. met kleinrondstempel 'Tiel' € 750 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 943
Symbol: (*)
PC.111, Goedgekeurd medaillon voor de uitgifte Wilhelmina met Hangend Haar, stempelafdruk met vierkante omranding in de door Van Dieten beschreven kleur lichtblauw, geplakt op kartonnetje, uit juli 1891. Korteweg noemt in zijn Proevenboek (1931) de kleur blauwgroen en meldt dat deze is gemaakt van metaalverf (proef nr. 83). Extreem zeldzaam, dit exemplaar afgebeeld in Proevenboek 1988. Past ook goed in een tentoonstellingscollectie van een van de Overzeese Rijksdelen. Ex Bulterman (Image)
Sold...EUR 8,500.00
Sold For 8500
Sale No: 646
Lot No: 944
34/43, 3 ct t/m 50 ct, alle met opdruk Specimen, ongebruikte prachtex. ( 7½ ct z.g.) € 860 (Image)
PC143 c, e, f en i, ongetande kleurproeven van De Ruijter, linkerhoekrandstukken uit de oorspronkelijke velletjes van vier stuks geknipt HFL.1850 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 958
102/03, Hulpuitgifte, postfrisse prachtex. met rechtervelrand € 300 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 959
102/03, Hulpuitgifte, postfrisse hoekrandblokken van vier met oplageletter B. Zeldzaam! € 1200 + (Image)
1, 10 cent rood op briefstukje met mooie centrale afstempeling Djokjokarta 1-3-1867 € 125 + 60 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1017
1, strip van 3 met mooie afstempeling Bandong 7-10-1866 € 650 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1018
2, strip van 3 met halfrondstempel Soerabaja 10-7-1870, vrijwel prachtex. (iets onregelmatige tanding) € 1000 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1019
Symbol: (*)
PC6, Proef van J. Vürtheim, Koning Willem III in uniform der Gele Rijders, 5 cents zwart, op karton, iets getint, zeer zeldzame proef (3 ex. bekend) met certificaat NVPH (1997) (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 646
Lot No: 1020
Symbol: (*)
PC7, Afdruk van Virey Frères, 10 cent zwart op zeer dun papier, ongetand, zonder gom. Zeer zeldzaam! Hfl.500 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1021
Symbol: (*)
Proef als PC7, een afdruk van Virey Frères op een klein velletje, ongetand, zonder gom, dun papier, maar de waarde 50 cent i.p.v. 10 cent, certificaat NVPH (1997) -.- Tot op heden het enige bekende exemplaar! (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 646
Lot No: 1022
Symbol: (*)
PC8, losse afdruk Virey Frères op velletje, 15 cent zwart, ongetand, zonder gom, met zwarte omranding. Zeldzaam! Hfl.350 (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 646
Lot No: 1023
Symbol: (*)
Kleurproeven van Oscar Berger Levrault PC9m, 5 cent in zwart in blok van 10 en 10 cent in blokken van vier: PC10i (licht ultramarijn), 10k (bruinlila) en 10l (zwart), alle ongegomde, ongetande prachtex. Hfl.1320 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1024
Symbol: (*)
Diverse proeven los en in blokken van vier tussen PC13 en PC37, specificatie bij kavel, cat.wrd. Hfl.2200 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1025
Symbol: (*)
PC38a, b en c, kleurproeven van de 30 cent ongetand, ongegomd in de kleuren zwartblauw, lila en bruin, in prachtblokken van vier Hfl.360 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1026
Symbol: (*)/*
1870-1888, Specimen-opdrukken 1 ct. t/m 2½ gulden in verschillende typen op meerdere tandingen waarbij blokken van vier. Hoge waarde (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1027
Symbol: */**
3C, 1 cent grijsgroen, Lt.13¼ x 14 kl.g. in veldeel van 40 stuks, gomzijde tropisch, maar een spectaculaire eenheid! € 800 ++ (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1028
4G, 6G en 8G, 1 cent grijsgroen, 2 cent roodbruin en 5 cent groen, Kt.11½ x 12 gr.g., ongebr. zeer fraaie ex. € 305 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1029
4G + 4F, 1 cent grijsgroen in gecombineerde tanding 11½ x 12-12½ x 12, gebruikt prachtpaar € 175 (Image)