Back to Los - Nederland en O.G.D.

Records 1 to 9 of 9

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

Los - Nederland en O.G.D.
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 646
Lot No: 625

image 1a-Pl.I-27. Eerste dag-afstempeling Amsterdam 1-1(-1852). Prachtige, breed tot zeer breed gerande frisse zegel, mooie kleur diepdonkerblauw. Attest Vleeming (2017) waarin uiteenzetting waarom deze zegel afkomstig is van de eerste aflevering uit 1852. Geïll. in EY. als afb. 62 (blz. 156) (Image)

Closed..Oct-07-2021, 19:00:00 EST

Sale No: 646
Lot No: 626

image 1i-Pl.III-94/95, 5 cent blauw in breedgerand prachtpaar met centrale, als gebruikelijke wat gevlekte afstempeling van Alkmaar A (EY.100) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 628

image 1k-Pl.III-21. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met links in de onderrand een fragment van zegel 51 (Image)

Sale No: 646
Lot No: 629

image 1r-Pl.VI-4/5. Breed tot zeer breed gerand luxe hoekpaar (Image)

Sale No: 646
Lot No: 630

image 2c, 10 cent plaat IA, mooi gerande zegel met volledig Alkmaar A. Registratienummer A3046. Waarschijnlijk is de zegel iets verkleurd, omdat de kleur licht bruinrood is i.p.v. diepdonkerkarmijn. Desondanks een mooie zegel! (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 646
Lot No: 631

image 2h-Pl.V-06, normaal tot breedgerand prachtex. op verticaal geribd papier, zeldzaam! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 632

image 2i-Pl.V-21. Zeer breed gerand schitterend, licht gestempeld hoekstuk met watermerklijn. Luxe! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 633

image 3b, pos. 71/75. Breed tot zeer breed gerande luxe strip van vijf, afgestempeld Rotterdam C 11-11-185€ (zonder jaarcijfer), en rechts tevens in rood het fragment van het Britse rondstempel PAID/E/(datum + jaar). Pronkstuk voor iedere 1852-collectie! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 634

image 3d, pos. 25/46. 15 Cent oranjegeel in zeer breed gerand brugpaar, elke zegel keurig afgestempeld met Franco in kader. Voor de volledigheid vermelden wij dat de kleur iets is teruggelopen, en dat de brug een verticale, licht uitgeperste vouw heeft, hetgeen uiteraard geen beschadiging is. Tentoonstellingsstuk! Ex De Jong, Van Hussen. Cert. NVPH (1982). 15 Cent orange yellow no. 3d, pos. 25 and 46, in a very wide-margined gutter-pair. Extremely rare and an exceptional item for the 1852 collection. (Image)

Opening EUR 10,000.00
Sold...EUR 10,000.00

Sold For 10000