ITALIË POSTHISTORIE, verzameling van 19 brieven uit de eerste helft van de 17e eeuw, merendeels uit Italië naar handelsconnecties w.o. binnen Italië (o.a. Firenze) en naar Londen (o.a. Corsini). De brieven bevinden zich in zeer goede staat (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 1537
ITALIË 1961, "Gronchi Rosa", postfris hoekrandblok van vier (Image)