Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 50 of 63

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

Great Britain and British Commonwealth
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 643
Lot No: 1616

image AFGHANISTAN 1871-1899, o/(*)/* verzameling op albumbladen, waarbij zeldzaam materiaal (Image)

Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 1617

image BRAZILIË 1843-1900, o/(*)/* collectie op albumbladen met o.a. 1/3, (1 en 3 met keur, 2 met cert.), 8 met keur, 9 met cert. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1618

image CHINA, Keizerrijk 1878-1898, mooie o/* verzameling op albumbladen, met veel betere nrs. waarbij o.a. Mi.2/6, 10/15, 29I, 31, 32I, 19IV/25IV, 56, 58, etc., etc. Diverse zegels met certificaat en/of keur (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

Sale No: 643
Lot No: 1619

image CHINA, Shanghai Local Post 1865-1897, o/* verzameling op albumbladen, met diverse betere nummers o.a. Mi.1x, 7x, 10x, 11xb, 41, 65/69, 73/78 en 91, het geheel aangevuld met Duitse en Franse zegels gebruikt in Shanghai (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1628

image EGYPTE 1866-1893, o/* verzameling op albumbladen met o.a. Mi.13 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1629

image HAWAII en GUAM 1850-1898, o/(*)/*, verzameling op albumbladen, waarbij enkele reprints bij de 1e emissies o.a. een leuke reprint van de nrs.1 en 3, tevens Guam 1/12 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1631

image JAPAN 1871-1900, o/(*)/* verzameling op albumbladen met goed ouder materiaal w.o. Mi.48, 51, 52, tevens Japanse post in China en Korea, alsmede blad met Korea (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1633

image LIBERIA 1860-1899, o/(*)/* verzameling op albumbladen (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1635

image MEXICO 1856-1900, mooie verzameling o/(*)/* op albumbladen, met betere oude emissies, bevat o.a. Mi.136/37 en 173/74 (Image)

Opening EUR 420.00

Sale No: 643
Lot No: 1636

image MIDDEN AMERIKA 1865-1901, Costa Rica, El Salvador, Guatemala, Honduras, Nicaragua, Panama, alsmede Dominicaanse Republiek en Haiti, o/(*)/* verzameling op albumbladen, goed gevuld en met diverse betere nrs. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1637

image MOTIEF: Sport, kleine hoofdzakelijk postfrisse verzameling op albumbladen, wb. diverse beter genoteerde nrs., ongetand, misperforaties, foutdrukken en een enkele proef (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1639

image PERZIË 1868-1901, o/(*)/* verzameling op albumbladen, waaronder gekeurd en met certificaat (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1640

image SAUDI ARABIË, kleine verzameling o/* op albumbladen en in zakjes (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1641

image SIAM 1883-1900, o/* collectie op albumbladen met o.a. Mi.6, 1 Tical opt. type IV met certificaat (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1642

image USA 1851-1901, o/(*)/* collectie op albumbladen met zeer veel beter materiaal. Ondanks enkele bemerkingen, reprints, etc., een prachtige collectie met o.a. 1/2, 35, 83/88, 123/25, zie verder de fotocollage! (Image)

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 643
Lot No: 1643

image USA, DIENST en PORT 1879-1895, o/(*)/* verzameling op albumbladen, met o.a. 1/9, 10/14, 25/34, etc., hier en daar enkele bemerkingen desondanks een mooi kavel (Image)

Sold...EUR 2,400.00

Sold For 2400

Sale No: 643
Lot No: 1646

image ZUID AMERIKA 1856-1901, Argentinië met Buenos Aires, Bolivia, Chili, Columbia met Provincies, Ecuador, Paraguay, Peru, Uruguay en Venezuela, o/(*)/* op albumbladen, enkele reprints en falsificaten, desondanks een prachtige verzameling met veel goede tot zeer goede nrs. waaronder veel gekeurd. Bezichtiging aanbevolen!! (Image)

Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

Sale No: 643
Lot No: 1857

image IRAK 1917-1919, uitgiften voor Baghdad en Mosul o/* zegels, blokken en veldelen met opdrukken, wb. mogelijk vals, maar zeker ook echt (en kostbaar) op insteekbladen, in ringband (Image)

Sale No: 643
Lot No: 1951

ENGELAND en KANAALEILANDEN POSTHISTORIE, verzameling Aerogrammen gebruikt en ongebruikt vanaf 1947, tevens enkele doubletten in 3 Lindner albums

Sale No: 643
Lot No: 1961

NED. NIEUW-GUINEA, postzegelverzameling, stempels w.o. vooroorlogs op losse zegels en veel knipsels, port, UNTEA, poststukken, landkaartenveloppen, mooi opgezette luchtpostverzameling, etc. in 2 albums, doosje en op bladen

Sale No: 643
Lot No: 1965

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken vanaf ca. 1845, deels op bladen opgezet en beschreven, met allerlei soorten stempels, aangetekend, luchtpost (incl. krantenartikelen), roodfrankeringen gedocumenteerd opgezet, kwitanties, tevens een partijtje adreskaarten uit Italië in Indonesië voorzien van portzegels. Kavel met veel aangenaam uitzoekplezier!

Sale No: 643
Lot No: 1975

NED.- INDIË, ca. 180 poststukken 1945-1949 op beschreven op bladen w.o. veldpost, Australische veldpost in Indië, censuur, frankeringen, stempels, etc.

Sale No: 643
Lot No: 1989

SPAANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen, waarbij aardige nummeres en series

Sale No: 643
Lot No: 1990

NED.- INDIË STEMPELS, verzameling korte- en langebalkstempels met nog wat schaarse kantoren en mooie afdrukken, alfabetisch opgezet op bladen

Sale No: 643
Lot No: 1991

TRIEST 1829-1954, zeer uitgebreide gespecialiseerde verz. op zelfgemaakte bladen, wb. voorfilatelie, afstempelingen, Oostenrijkse en Italiaanse post en vele bijzonderheden en zeldzaam materiaal. Daarbij ook Levant op idem bladen, waarbij Franse, Italiaanse, Poolse en Roemeense postkantoren. Prachtkoop voor de specialist!

Sale No: 643
Lot No: 1998

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vrij rommelige, maar redelijk uitgebreide verzameling naamstempels (´langstempels´) van hulppostkantoren en spoorweghaltes w.o. veel mooie afdrukken en schaarse kantoren, puntstempels op bladen en diversen in zakjes en insteekalbum

Sale No: 643
Lot No: 1999

NOORD-, MIDDEN en ZUID AMERIKA, uitgebreide verzameling op albumbladen in helaas iets wisselvallige kwaliteit, toch diverse betere nummers en series aanwezig. Koop met flinke cataloguswaarde!

Sale No: 643
Lot No: 2002

BELGIË 1849-2002, o/*/** verzameling in 4 insteekboeken en op insteekbladen met diverse aardige klassieke nummers, voorafstempelingen, Pubs, Spoorweg, etc., etc., alsmede iets Belgisch Congo

Sale No: 643
Lot No: 2012

DIVERSEN, o/* verzameling op albumbladen met beter Engeland, alsmede aardig Belgisch Congo

Sale No: 643
Lot No: 2017

FRANKRIJK 1860-1946, o/* uitgebreide verzameling op albumbladen, wb. diverse betere nummers, aardige afstempelingen, Port, Luchtpost, etc.

Sale No: 643
Lot No: 2024

WERELD, o/*/** op albumbladen waarbij aardig Oost Europa en Luchtpost Zwitserland wb. nrs.1/2, alsmede 2 rondzendboekjes China

Sale No: 643
Lot No: 2031

KANAALEILANDEN 1969-1999, postfrisse verzameling in 6 Lindner albums

Sale No: 643
Lot No: 2034

image ENGELSE KOLONIËN, Maleise Staten 1891-1965, gebruikt op blanco bladen waarbij div. goede series van o.a. Malacca en Negri Sembilan, alles in prachtkwaliteit. Hoge cataloguswaarde! (Image)

Sale No: 643
Lot No: 2036

ENGELSE KOLONIËN, India, Verzameling D.L.O.-brieven (Dead Letter Organsation), uitgebreid beschreven in klein album

Sale No: 643
Lot No: 2038

SCANDINAVIË, Noorwegen, IJsland en Zweden, 3 restant-verzamelingen op albumbladen

Sale No: 643
Lot No: 2039

ITALIAANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen met her en der aardige nummers o.a. Eritrea Mi.79 * (5 Lire Manzoni)

Sale No: 643
Lot No: 2040

ENGELSE KOLONIËN, uitgebreide verzameling o/* in wisselvallige kwaliteit, doch diverse betere nummers van vele gebieden o.a. Hongkong, Midden Oosten, Afrika, etc., etc.

Sold...EUR 550.00

Sale No: 643
Lot No: 2045

image NEDERLAND 1876-1941, uitgebreide verzameling o/* op albumbladen, verzameld op typen en tandingen met vele betere nrs. inclusief Port, Dienst, Luchtpost en Roltanding waarbij in paren. Prachtkavel, helaas te lang op zolder gelegen waardoor er hier en daar wat roest is ontstaan (Image)

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 643
Lot No: 2046

FRANSE KOLONIËN, o/* verzameling op albumbladen waarbij aardig klassiek. Leuke koop met hoge cat.wrd.!

Sale No: 643
Lot No: 2058

ENGELSE KOLONIËN in AZIË ca.1860-2006, o/*/** verzameling in 9 insteekboeken waarbij ook leuk Portugees India, Franse Gebieden, Nepal, India met Staten, Singapore, etc.

Sale No: 643
Lot No: 2062

ENGELAND, Perfins, ruim opgezette, goed gedocumenteerde verzameling in 20 banden! Leuk voor de specialist! totaal in 2 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 643
Lot No: 2100

WERELD, meest ongebruikte resp. postfrisse collectie in 10 dikke insteekboeken, waarbij diverse landen aardig aanwezig zoals Ierland, Noorwegen, Turkije, Australië, Hongkong, etc. Mooie koop!

Sale No: 643
Lot No: 2108

BELGIË 1995-2012, gebruikt en postfris in insteekboek en op bladen en los in doosje, frankeergeldige waarde van de Euro periode € 950, tevens insteekboek Luxemburg met € 130 frankeergeldig materiaal

Sale No: 643
Lot No: 2120

EUROPA, diversen, hoofdzakelijk West Europese landen meest postfris in 7 albums, 4 insteekboeken en 2 cassettes, waarbij aardig Faroer, Kanaaleilanden, etc.

Sale No: 643
Lot No: 2123

image WERELD, 74 rondzendboekjes o/*/**, met betere nrs. van o.a. Luxemburg, Ierland, Australië en Frankrijk, hoge cat.wrd. (Image)

Sale No: 643
Lot No: 2129

ENGELAND, Kanaaleilanden en Ierland 1850-2006, o/*/** verz. in 5 goed gevulde dikke insteekboeken, waarbij o.a. een leuke afdeling 'Private'-uitgiften, tevens 3 insteekboeken Malta, Gibraltar en Cyprus

Sale No: 643
Lot No: 2135

AUSTRALIË en GEBIEDEN 1912-2010, o/*/** verzameling in 3 albums en 1 insteekboek, waarbij blokken van vier, etc.

Sale No: 643
Lot No: 2143

WERELD, o/*/** in 4 insteekboeken, met leuk modern deel Frankrijk, Zwitserland waarbij nominaal, tevens 3 Davo albums met verz. Guernsey en Alderney tot 2004

Sale No: 643
Lot No: 2144

GEHELE WERELD, o/*/** in 4 albums, 4 insteekboeken en iets los waarbij zeer aardig Australië, USA, Turkije, etc., etc.

Sale No: 643
Lot No: 2155

image ENGELSE KOLONIËN, Australië, Nieuw Zeeland en Gebieden 1860-2006, o/*/** verzameling in 16 insteekboeken, waarbij beter materiaal (Image)

Sold...EUR 550.00