Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 50 of 103

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Great Britain and British Commonwealth
Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No: 1844

image ENGELAND 1840-2001, gebruikte voorraad in 2 dikke insteekboeken (Image)

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 1845

image ENGELAND 1884-1980, leuke voorraad */** in insteekboek met veel plaatnummers George V en VI (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1846

image ENGELAND 1887-1997, o/*/** collectie in Victoria album en insteekboek met een goed gevuld modern gedeelte, doch ook diverse betere oudere nummers w.o. S.G.442b, 450/51, 509/12 en diverse fosfor-series (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1849

image ENGELSE kOLONIËN, Falkland 1891-2010, mooie uitgebreide en meest postfrisse verzameling met diverse betere nrs., postzegelboekjes, gutterpairs, etc., tevens Falkland Dependencies, het geheel in 5 Victoria albums en hoge cat.wrd. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1851

image ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van 41 poststukken veelal Militaire Trainingskampen 2e Wereldoorlog, mooi opgezet op bladen in ringband (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1852

image ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van ruim 70 gecensureerde poststukken 2e Wereldoorlog naar div. bestemmingen w.o. Belgisch Congo, Ceylon, Ierland, Uganda, etc. Mooi opgezet op bladen in 2 ringbanden (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1865

image FRANKRIJK 1849-1872, uitgebreide Tentoonstellingscollectie op zelfgemaakte bladen in ringband, wb. div. goede zegels, afstempelingen en maar liefst 95 brieven w.v. 24 naar het buitenland (2 x USA) verzonden. Prachtkoop met hoge waarde! (Image)

Album - Overige landen gehele Wereld

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1946

image MOTIEF: Antartica ca.1948-2009, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, vaak dubbel verzameld in 12 Victoria albums met variëteiten, ongetand, Epreuves de Luxe (waarbij met handtekening), veel T.A.A.F. met betere zegels, etc. en hoge cat.wrd.! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 641
Lot No: 1950

image MOTIEF: Sport, verzameling postfris en gebruikt in 10 Victoria albums, wb. zeer aardige series en blokken en zeer hoge cat.wrd.! (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1958

image USA 1954-2002, postfrisse verzameling incl. postzegelboekjes en vellen, in 3 Victoria albums (Image)

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1968

ENGELAND & EMPIRE POSTHISTORIE, ruim 80 poststukken 1827, 1887-ca. 1963 o.a. uit Ceylon, Hong Kong, Kaap de Goede Hoop, Oranje Vrijstaat, etc. w.o. met censuur

Sale No: 641
Lot No: 2009

image ENGELSE KOLONIËN POSTHISTORIE, ca.130 gebr./ongebr. poststukken, waarbij 47 stuks van India en Staten, met ouder materiaal (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2037

image PORTUGEES TIMOR, verzameling van vele tientallen poststukken, verzonden en niet verzonden briefkaarten en postbladen vanaf ca. 1900 tot modern, luchtpost, censuur, filatelistisch, zegels, knipsels, etc. (Image)

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 641
Lot No: 2081

ISRAËL, verz. postzegelboekjes, inhouden, gutterpairs die dienden voor vervaardigen van boekjes, keurig beschreven op zelfgemaakte bladen, alsmede doosje postzegelboekjes wb. oudere ex.

Sale No: 641
Lot No: 2093

NED.- INDIË POSTHISTORIE, restantverzamelingen stempels op zegels w.o. betere en mooie afdrukken, enige poststukken, iets N.N.G. etc. op bladen en 2 insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2095

USA, hoodzakelijk klassiek gebruikt op insteekbladen wb. aardig stempelmateriaal, alsmede 1 insteekboek Precancels

Sale No: 641
Lot No: 2103

NEDERLAND, diversen o.a. o/*/** emissies Jubileum 1913 en 1923 tandingen, stempels, blokken, wat brieven en O.G.D in 4 albums, op bladen en kaartjes

Sale No: 641
Lot No: 2114

ENGELAND ca.1948-2003, mooie uitgebreide collectie o/*/** met pzb., regionaal, smilers en veel gutterpairs, in 7 albums/insteekboeken, het nominale gedeelte bedraagt ruim £.2000

Sold...EUR 950.00

Sale No: 641
Lot No: 2116

NEDERLAND en O.G.D., o/*/** in 9 albums/insteekboeken en op bladen, wb. verz. Ned.-Indië, proeven, uitknipsels, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2118

LATIJNS AMERIKA, gebruikt op insteekbladen en in insteekboek, wb. mooi klassiek stempelmateriaal

Sale No: 641
Lot No: 2125

INDIA, partij van vele honderden brieven en telegrammen, wb. aardige frankeringen, afstempelingen, bestemmingen, etc. Interessante uitzoekklus!

Sale No: 641
Lot No: 2126

INDIA, Convention States, omvangrijke doublettenpartij op kaartjes, in zakjes, bundels, etc. Pracht uitzoekklus voor de specialist!

Sale No: 641
Lot No: 2142

WERELD, 24 gelopen rondzendboekjes waarin o.a. nog veel postfris, verzameling VN** vanaf 1951 op bladen in ordner, diversen etc.

Sale No: 641
Lot No: 2166

NIEUW ZEELAND en AUSTRALIË, o/*/** in 9 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2180

ENGELAND, meest gebruikte verz. met ouder materiaal in 12 insteekboeken en 1 map. Hoge cat.wrd.

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 2186

WERELD, klassiek materiaal gebruikt op insteekbladen en in 3 insteekboeken, wb. Engeland, Zwitserland, Oostenrijk, Duitsland, Italië, Frankrijk, Oost Europese landen maar b.v. ook Japan wb. vele mooie afstempelingen

Sale No: 641
Lot No: 2213

image ENGELAND 1840-2005, zeer uitgebreide verz. o/*/**, veelal gebr./ongebr. met brieven, kaarten, Fdc's, etc., in 11 ordners wb. de oudere emissies ook ruimschoots aanwezig, tevens enig port en dienst, hoge cat.wrd. waarbij veel nominaal, in 2 dozen (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2246

image FRANKRIJK, gespecialiseerde verzameling 'Semeuse', hoofdzakelijk ongebr. resp. postfris, de uitgave 'Ligné' en 'Fond Plein', tentoonstelling-matig opgezet en nauwkeurig, met veel kennis beschreven, deels op albumbladen en in insteekboeken. De collectie omvat ook vele variëteiten, zoals ongetand, proeven, essays, perforaties, préobliterés, en vele postzegelboekjes, wb. ook betere, talloze uitgaven met reclame-aanhangsels, etc., etc. Een omvangrijke koop met zeer hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 6,000.00

Sold For 6000

Sale No: 641
Lot No: 2261

VERENIGD EUROPA 1956-2004, omvangrijke verzameling in 14 albums/insteekboeken en op losse bladen. Zeer hoge cat.wrd., in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2290

AUSTRALIË en NIEUW ZEELAND, o/*/** in 3 insteekboeken, 2 mappen en op Hawid kaarten, tevens Fdc's waarbij modern

Sale No: 641
Lot No: 2291

ENGELAND, Ierland, Malta, Gibraltar en Kanaaleilanden o/*/** in 8 Davo albums

Sale No: 641
Lot No: 2295

ENGELAND en KANAALEILANDEN 1947-2015, hoofdzakelijk gebruikt in 9 insteekboeken, wb. ook nog iets Koloniën

Sale No: 641
Lot No: 2307

WERELD, o/*/** in 5 dikke insteekboeken, wb. aardig Engelse Koloniën met o.a. Antigua S.G. 39, 40 en 50

Sale No: 641
Lot No: 2320

ZUID AFRIKA 1910-1998, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, vanaf 1977 veelal postfris

Sale No: 641
Lot No: 2330

ENGELAND, KANAALEILANDEN en IERLAND, verzameling tot ca.1988 in 4 Leuchtturm albums en 6 insteekboeken, met veel gutterpairs w.o. betere van Ierland

Sale No: 641
Lot No: 2352

HONGKONG, verzameling o/*/** met doubletten in 4 insteekboeken met veel gebruikt, wb. betere nrs. o.a. 1948 serie, tevens modern postfris tot ca.2005, waarbij jaarboeken

Sale No: 641
Lot No: 2353

WERELD, verzameling o/*/** op albumbladen en in insteekboek, met o.a. Nederland, USA met pzb., etc.

Sale No: 641
Lot No: 2356

AUSTRALIË 1912-1997, o/*/** in Davo album en insteekboek, wb. enkele betere 'Kangeroos' en aardige nrs. en series

Sale No: 641
Lot No: 2360

ENGELAND, meest ongebruikte resp. postfrisse voorraad in 5 insteekboeken/albums en op insteekkaarten, met pzb., gutterpairs, nominaal, etc., tevens 4 jaargangen en iets Hongkong

Sale No: 641
Lot No: 2364

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 30 insteekboeken, met o.a. aardig Australië en gebieden, Nieuw Zeeland en Canada, in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2371

ENGELAND 1841-1982, o/*/** in 2 Davo albums en 1 insteekboek, wb. Kanaaleilanden en iets Koloniën

Sale No: 641
Lot No: 2375

KANAALEILANDEN 1945-2015, o/*/** in 8 dikke insteekboeken

Sale No: 641
Lot No: 2377

NEDERLAND 1996-2015, mooi opgezette postfrisse verzameling op zelfgemaakte en goed gedocumenteerde albumbladen, in 5 Importa banden, frankeergeldige waarde € 3300. Mooie koop!

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,900.00

Sold For 1900

Sale No: 641
Lot No: 2385

ZUID AFRIKA, Zuid West Afrika en Thuislanden, verzameling met doubletten in Davo album en insteekboek

Sale No: 641
Lot No: 2397

ENGELAND en KOLONIËN, partij o/*/** in 2 albums, 19 insteekboeken en op insteekkaarten, wb. engros en aardig Koloniën, Australië en Nw. Zeeland en enige Fdc's

Sale No: 641
Lot No: 2406

LUXEMBURG 1960-2017, postfrisse verz. incl. velletjes en boekjes, in 2 Davo de Luxe albums en op bladen. Hoge catalogus- en frankeergeldige waarde!

Sale No: 641
Lot No: 2424

AUSTRALIË en NIEUW ZEELAND 1873-1990, o/*/** in 2 Davo albums

Sale No: 641
Lot No: 2459

NEDERLAND 1956-2010, gebruikte verzameling incl. blokken en velletjes in 2 albums en op bladen, waarbij verzameld is op meestal echt gelopen

Map - Europa

Sale No: 641
Lot No: 1486

image BELGIË 1849-1863, leuke gebruikte verz. op albumbladen met o.a. 1 (3), 2 (11), tevens een 4-tal mooie voorfilatelistische brieven periode 1618-1760 (Image)

Sale No: 641
Lot No: 1487

image BELGIË 1849-1952, o/*/** op insteekbladen, wb. aardig klassiek en diverse betere ex. (Image)