Great Britain and British Commonwealth Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No: 1844
ENGELAND 1840-2001, gebruikte voorraad in 2 dikke insteekboeken (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 1845
ENGELAND 1884-1980, leuke voorraad */** in insteekboek met veel plaatnummers George V en VI (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1846
ENGELAND 1887-1997, o/*/** collectie in Victoria album en insteekboek met een goed gevuld modern gedeelte, doch ook diverse betere oudere nummers w.o. S.G.442b, 450/51, 509/12 en diverse fosfor-series (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1849
ENGELSE kOLONIËN, Falkland 1891-2010, mooie uitgebreide en meest postfrisse verzameling met diverse betere nrs., postzegelboekjes, gutterpairs, etc., tevens Falkland Dependencies, het geheel in 5 Victoria albums en hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1851
ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van 41 poststukken veelal Militaire Trainingskampen 2e Wereldoorlog, mooi opgezet op bladen in ringband (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1852
ENGELSE KOLONIËN, Zuid Afrika Posthistorie, verzameling van ruim 70 gecensureerde poststukken 2e Wereldoorlog naar div. bestemmingen w.o. Belgisch Congo, Ceylon, Ierland, Uganda, etc. Mooi opgezet op bladen in 2 ringbanden (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1865
FRANKRIJK 1849-1872, uitgebreide Tentoonstellingscollectie op zelfgemaakte bladen in ringband, wb. div. goede zegels, afstempelingen en maar liefst 95 brieven w.v. 24 naar het buitenland (2 x USA) verzonden. Prachtkoop met hoge waarde! (Image)
Album - Overige landen gehele Wereld OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1946
MOTIEF: Antartica ca.1948-2009, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, vaak dubbel verzameld in 12 Victoria albums met variëteiten, ongetand, Epreuves de Luxe (waarbij met handtekening), veel T.A.A.F. met betere zegels, etc. en hoge cat.wrd.! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 641
Lot No: 1950
MOTIEF: Sport, verzameling postfris en gebruikt in 10 Victoria albums, wb. zeer aardige series en blokken en zeer hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1958
USA 1954-2002, postfrisse verzameling incl. postzegelboekjes en vellen, in 3 Victoria albums (Image)
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1968
ENGELAND & EMPIRE POSTHISTORIE, ruim 80 poststukken 1827, 1887-ca. 1963 o.a. uit Ceylon, Hong Kong, Kaap de Goede Hoop, Oranje Vrijstaat, etc. w.o. met censuur
Sale No: 641
Lot No: 2009
ENGELSE KOLONIËN POSTHISTORIE, ca.130 gebr./ongebr. poststukken, waarbij 47 stuks van India en Staten, met ouder materiaal (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2037
PORTUGEES TIMOR, verzameling van vele tientallen poststukken, verzonden en niet verzonden briefkaarten en postbladen vanaf ca. 1900 tot modern, luchtpost, censuur, filatelistisch, zegels, knipsels, etc. (Image)
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 641
Lot No: 2081
ISRAËL, verz. postzegelboekjes, inhouden, gutterpairs die dienden voor vervaardigen van boekjes, keurig beschreven op zelfgemaakte bladen, alsmede doosje postzegelboekjes wb. oudere ex.
Sale No: 641
Lot No: 2093
NED.- INDIË POSTHISTORIE, restantverzamelingen stempels op zegels w.o. betere en mooie afdrukken, enige poststukken, iets N.N.G. etc. op bladen en 2 insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2095
USA, hoodzakelijk klassiek gebruikt op insteekbladen wb. aardig stempelmateriaal, alsmede 1 insteekboek Precancels
Sale No: 641
Lot No: 2103
NEDERLAND, diversen o.a. o/*/** emissies Jubileum 1913 en 1923 tandingen, stempels, blokken, wat brieven en O.G.D in 4 albums, op bladen en kaartjes
Sale No: 641
Lot No: 2114
ENGELAND ca.1948-2003, mooie uitgebreide collectie o/*/** met pzb., regionaal, smilers en veel gutterpairs, in 7 albums/insteekboeken, het nominale gedeelte bedraagt ruim £.2000
Sold...EUR 950.00
Sale No: 641
Lot No: 2116
NEDERLAND en O.G.D., o/*/** in 9 albums/insteekboeken en op bladen, wb. verz. Ned.-Indië, proeven, uitknipsels, etc.
Sale No: 641
Lot No: 2118
LATIJNS AMERIKA, gebruikt op insteekbladen en in insteekboek, wb. mooi klassiek stempelmateriaal
Sale No: 641
Lot No: 2125
INDIA, partij van vele honderden brieven en telegrammen, wb. aardige frankeringen, afstempelingen, bestemmingen, etc. Interessante uitzoekklus!
Sale No: 641
Lot No: 2126
INDIA, Convention States, omvangrijke doublettenpartij op kaartjes, in zakjes, bundels, etc. Pracht uitzoekklus voor de specialist!
Sale No: 641
Lot No: 2142
WERELD, 24 gelopen rondzendboekjes waarin o.a. nog veel postfris, verzameling VN** vanaf 1951 op bladen in ordner, diversen etc.
Sale No: 641
Lot No: 2166
NIEUW ZEELAND en AUSTRALIË, o/*/** in 9 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2180
ENGELAND, meest gebruikte verz. met ouder materiaal in 12 insteekboeken en 1 map. Hoge cat.wrd.
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No: 2186
WERELD, klassiek materiaal gebruikt op insteekbladen en in 3 insteekboeken, wb. Engeland, Zwitserland, Oostenrijk, Duitsland, Italië, Frankrijk, Oost Europese landen maar b.v. ook Japan wb. vele mooie afstempelingen
Sale No: 641
Lot No: 2213
ENGELAND 1840-2005, zeer uitgebreide verz. o/*/**, veelal gebr./ongebr. met brieven, kaarten, Fdc's, etc., in 11 ordners wb. de oudere emissies ook ruimschoots aanwezig, tevens enig port en dienst, hoge cat.wrd. waarbij veel nominaal, in 2 dozen (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2246
FRANKRIJK, gespecialiseerde verzameling 'Semeuse', hoofdzakelijk ongebr. resp. postfris, de uitgave 'Ligné' en 'Fond Plein', tentoonstelling-matig opgezet en nauwkeurig, met veel kennis beschreven, deels op albumbladen en in insteekboeken. De collectie omvat ook vele variëteiten, zoals ongetand, proeven, essays, perforaties, préobliterés, en vele postzegelboekjes, wb. ook betere, talloze uitgaven met reclame-aanhangsels, etc., etc. Een omvangrijke koop met zeer hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 6,000.00
Sold For 6000
Sale No: 641
Lot No: 2261
VERENIGD EUROPA 1956-2004, omvangrijke verzameling in 14 albums/insteekboeken en op losse bladen. Zeer hoge cat.wrd., in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2290
AUSTRALIË en NIEUW ZEELAND, o/*/** in 3 insteekboeken, 2 mappen en op Hawid kaarten, tevens Fdc's waarbij modern
Sale No: 641
Lot No: 2291
ENGELAND, Ierland, Malta, Gibraltar en Kanaaleilanden o/*/** in 8 Davo albums
Sale No: 641
Lot No: 2295
ENGELAND en KANAALEILANDEN 1947-2015, hoofdzakelijk gebruikt in 9 insteekboeken, wb. ook nog iets Koloniën
Sale No: 641
Lot No: 2307
WERELD, o/*/** in 5 dikke insteekboeken, wb. aardig Engelse Koloniën met o.a. Antigua S.G. 39, 40 en 50
Sale No: 641
Lot No: 2320
ZUID AFRIKA 1910-1998, verzameling o/*/** in 2 Davo albums, vanaf 1977 veelal postfris
Sale No: 641
Lot No: 2330
ENGELAND, KANAALEILANDEN en IERLAND, verzameling tot ca.1988 in 4 Leuchtturm albums en 6 insteekboeken, met veel gutterpairs w.o. betere van Ierland
Sale No: 641
Lot No: 2352
HONGKONG, verzameling o/*/** met doubletten in 4 insteekboeken met veel gebruikt, wb. betere nrs. o.a. 1948 serie, tevens modern postfris tot ca.2005, waarbij jaarboeken
Sale No: 641
Lot No: 2353
WERELD, verzameling o/*/** op albumbladen en in insteekboek, met o.a. Nederland, USA met pzb., etc.
Sale No: 641
Lot No: 2356
AUSTRALIË 1912-1997, o/*/** in Davo album en insteekboek, wb. enkele betere 'Kangeroos' en aardige nrs. en series
Sale No: 641
Lot No: 2360
ENGELAND, meest ongebruikte resp. postfrisse voorraad in 5 insteekboeken/albums en op insteekkaarten, met pzb., gutterpairs, nominaal, etc., tevens 4 jaargangen en iets Hongkong
Sale No: 641
Lot No: 2364
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 30 insteekboeken, met o.a. aardig Australië en gebieden, Nieuw Zeeland en Canada, in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2371
ENGELAND 1841-1982, o/*/** in 2 Davo albums en 1 insteekboek, wb. Kanaaleilanden en iets Koloniën
Sale No: 641
Lot No: 2375
KANAALEILANDEN 1945-2015, o/*/** in 8 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2377
NEDERLAND 1996-2015, mooi opgezette postfrisse verzameling op zelfgemaakte en goed gedocumenteerde albumbladen, in 5 Importa banden, frankeergeldige waarde € 3300. Mooie koop!
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,900.00
Sold For 1900
Sale No: 641
Lot No: 2385
ZUID AFRIKA, Zuid West Afrika en Thuislanden, verzameling met doubletten in Davo album en insteekboek
Sale No: 641
Lot No: 2397
ENGELAND en KOLONIËN, partij o/*/** in 2 albums, 19 insteekboeken en op insteekkaarten, wb. engros en aardig Koloniën, Australië en Nw. Zeeland en enige Fdc's
Sale No: 641
Lot No: 2406
LUXEMBURG 1960-2017, postfrisse verz. incl. velletjes en boekjes, in 2 Davo de Luxe albums en op bladen. Hoge catalogus- en frankeergeldige waarde!
Sale No: 641
Lot No: 2424
AUSTRALIË en NIEUW ZEELAND 1873-1990, o/*/** in 2 Davo albums
Sale No: 641
Lot No: 2459
NEDERLAND 1956-2010, gebruikte verzameling incl. blokken en velletjes in 2 albums en op bladen, waarbij verzameld is op meestal echt gelopen
Map - Europa
Sale No: 641
Lot No: 1486
BELGIË 1849-1863, leuke gebruikte verz. op albumbladen met o.a. 1 (3), 2 (11), tevens een 4-tal mooie voorfilatelistische brieven periode 1618-1760 (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1487
BELGIË 1849-1952, o/*/** op insteekbladen, wb. aardig klassiek en diverse betere ex. (Image)