Great Britain and British Commonwealth ENGLISH COLONIES / Engelse Koloniën
Sale No: 61
Lot No: 875
1945. British Military Administration Sarawak nrs. SG. 126/145** en North Borneo 320/334** (alle randstukken) postfris in prachtkwaliteit. (Michel nrs. 126/145 en N. Borneo 241/255, € 760,-) S.G. £ 615,- (Image)
Low Estimate € 100
Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 984
2 voorraadboeken Engelse gebieden postfris/(on)gebruikt met div. beter genoteerd en veel postfris jaren 60/70/80 incl. doubletten. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 985
Tristan da Cunha, Turks & Caicos Islans en Pitcairn Islands ca. 1948-1988. Collectie postfris in insteekboek wb. extra brugparen en wat doubletten**. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 986
Fiji en Solomon Islands 1935-1982 in insteekboek. Collectie postfris met div. beter genoteerde series en veel motief. Tevens wat (betere) doubletten** (Image)
Low Estimate € 175
Opening EUR 175.00
Sold...EUR 175.00
Sold For 175
Sale No: 61
Lot No: 988
Album Engelse gebieden va. 1967 wb. India dienstzegels, Lubuan, Hong Kong, Straits Settlements en iets Malaya.
Low Estimate € 70
Sale No: 61
Lot No: 1340
Doos postfrisse nieuwtjes uit 2004-2007 met Pitcairn Isl., Papua New Guinea, Ross, St. Helena, South Georgia, Tristan da Cunha, Norfolk, B.I.O.T., Falklands, Malaysia, Br. Antarctica, Kanaaleilanden etc.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1341
Doos met 3 insteekboeken Engelse gebieden gebruikt/ongebruikt vrijwel alles voor 1960 wb. Bahamas S.G. 162/175 luxe postfris.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1342
Doos met 11 insteekboeken Engeland en gebieden postfris/(on)gebruikt en wat diversen wo. motief WO II**.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1343
Doos met partij Silver Wedding 1977 **
Low Estimate € 40
Sale No: 61
Lot No: 1679
Verhuisdoos Engeland en Engelstalige gebieden overwegend gebruikt in 20 insteekboeken/banden.