Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 10 of 10

Heritage Auctions Europe Sale: 61

Great Britain and British Commonwealth
ENGLISH COLONIES / Engelse Koloniën

Sale No: 61
Lot No: 875

image 1945. British Military Administration Sarawak nrs. SG. 126/145** en North Borneo 320/334** (alle randstukken) postfris in prachtkwaliteit. (Michel nrs. 126/145 en N. Borneo 241/255, € 760,-) S.G. £ 615,- (Image)

Low Estimate € 100

Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 984

image 2 voorraadboeken Engelse gebieden postfris/(on)gebruikt met div. beter genoteerd en veel postfris jaren 60/70/80 incl. doubletten. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 985

image Tristan da Cunha, Turks & Caicos Islans en Pitcairn Islands ca. 1948-1988. Collectie postfris in insteekboek wb. extra brugparen en wat doubletten**. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 986

image Fiji en Solomon Islands 1935-1982 in insteekboek. Collectie postfris met div. beter genoteerde series en veel motief. Tevens wat (betere) doubletten** (Image)

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00
Sold...EUR 175.00

Sold For 175

Sale No: 61
Lot No: 988

Album Engelse gebieden va. 1967 wb. India dienstzegels, Lubuan, Hong Kong, Straits Settlements en iets Malaya.

Low Estimate € 70

Sale No: 61
Lot No: 1340

Doos postfrisse nieuwtjes uit 2004-2007 met Pitcairn Isl., Papua New Guinea, Ross, St. Helena, South Georgia, Tristan da Cunha, Norfolk, B.I.O.T., Falklands, Malaysia, Br. Antarctica, Kanaaleilanden etc.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1341

Doos met 3 insteekboeken Engelse gebieden gebruikt/ongebruikt vrijwel alles voor 1960 wb. Bahamas S.G. 162/175 luxe postfris.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No: 1342

Doos met 11 insteekboeken Engeland en gebieden postfris/(on)gebruikt en wat diversen wo. motief WO II**.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1343

Doos met partij Silver Wedding 1977 **

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No: 1679

Verhuisdoos Engeland en Engelstalige gebieden overwegend gebruikt in 20 insteekboeken/banden.

Low Estimate € 50