Great Britain and British Commonwealth ENGLAND / Engeland
Sale No: 61
Lot No: 531
839c - postfrisse 5d 1970 Christmas 'imperforated pair' left hand corner piece, miniem vlekje in gom rechter zegel, ov. postfris in pr. kwaliteit, catw. £ 500 (Image)
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 532
1193 - postfrisse 19½p Textiel 1982 met spectaculaire misperforatie, waarbij ½p links en 19p rechts van de zegel en links een extra strook 19 ongeperforeerd, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 533
1612 - postfrisse £1.50 Castle 1992 met spectaculiare misperforatie waardoor 2 zegels zijn ontstaan, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 534
2038GP - postfrisse 63p Lighthouse 1998 in gutterpair met misperforatie waardoor 2 zegels van 63p onstaan en rechts een zegels zonder waardeindruk, pr.ex. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 535
2064a - postfrisse 20p Christmas in strip van 3 wb. 'imperforate pair' rechts en deels ongeperforeerd linker zegel, specatculaire strip, pr.ex., catw. £ 1200++ (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 61
Lot No: 536
2103 - postfrisse 26p Galapagos Finch 1999 in strip van 3 met misperforatie van ca. 15 mm, pr.ex. (Image)
Engeland 1840-1915. Collectie klassiek materiaal in gevarieerde kwaliteit wb. 1 t/m 9, 35, 82/84, 115/117 en 141/143. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 869
Engeland va. 1841. Insteekblad met 1d red wb. ongetand (38x), tanding 16 (12x) en tanding 14 (16x). (Image)
Low Estimate € 60
Sale No: 61
Lot No: 870
2008. 'The age of Lancaster en York' MS 2818 in ongesneden drukvel van 18 stuks. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 873
34 poststukken Engeland, 1889-1910, meest gefrankeerde briefkaarten, vrijwel alle met goed leesbare plaatsnaamstempels. (Image)
Low Estimate € 20
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 61
Lot No: 973
Engeland/Great Britain 1840-1844. Specialized collection 1d black and 2d blue containing plate 1 upto XI (XI 2x), various postmarks amongst which 'Cottingham Penny Post' Hull 1840 on piece, Plate II with London Distric Office postmark, Maltese Cross in Re (Image)
Low Estimate € 3000
Sold...EUR 10,000.00
Sold For 10000
Sale No: 61
Lot No: 974
Engeland 1911-2016 in 6 Davo de luxe albums. Collectie zeer overwegend postfris, zeer goed gevuld en va. 1937 vrijwel compleet aanwezig, met alle Wilding series incl. grafiet en fosfor, alle fosforseries jaren 60 en va. 1970 met zeer veel extra's wo. post (Image)
Low Estimate € 1500
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 61
Lot No: 975
Collectie prestige booklets 1972-2014 in FDC album. Totaal 74 stuks met toenmalige kostprijs van ruim £ 550.-
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 976
Engeland 1840-1991 in Davo album. Collectie (on)gebruikt met beter klassiek wb. mich. nrs. 5/7 in goede kwaliteit) en va. 1940 vrijwel compleet aanwezig.
Low Estimate € 200
Sale No: 61
Lot No: 977
Engeland. 4 insteekboeken div. Engeland wb. veel postfris modern.
Low Estimate € 150
Sale No: 61
Lot No: 978
Engeland va. 1841 in 2 banden wb. veel 1 penny red, met veel stempelmateriaal en plaatnummers.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 979
Engeland uit 1973-1996 postfris in insteekboek en goed gevuld.
Engeland 1966-1995 in 2 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld wb. tevens iets gebruikt voordien.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 982
London 2012 team GB Gold Medal Winners Stamp Collection in speciaal album Royal Mail.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 983
Engeland 1970-1993, postfris compleet (incl. Regionaal) in Davo-album wb. tevens 2 albums FDC uit 1980-1991.
Low Estimate € 70
Sale No: 61
Lot No: 1330
Doos Engeland wb. collectie postfris/(on)gebruikt 1858-1985 met div. klassiek en veel postfris va. 1957 incl. alle beter fosforseries jaren 60, album presentation packs en insteekboek doublettten wb. tevens postfris Oostenrijk.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1331
Engeland va. 1953. Doos postfris/(on)gebruikt Wilding en veel postfris Machin met type aanduidingen en varianten.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1332
Doos postfris Engeland in rondzendboekjes, in album en op kaartjes vrijwel alles modern wb. veel 1st en 2nd class. Tevens wat diversen en partijtje klemstroken.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1333
Doos met 58 moderne 'Royal mail Philatelic Numismatic covers' met zowel zegels (1e dag) als munten (varierend van 50p tot £ 5,-) met een totaal van ruim £ 150 aan muntgeld.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1334
Tentoonstellingscollectie 'Wilding' (gebruikt) met watermerktypen, fosfor, grafietstrepen etc. alsmede Tanger, Muscat, Kuwait en Bahrain (t/m 10/.-)
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1335
Doos met 27 stuks 'Royal mail Philatelic Numismatic covers' waarin voor £ 100.- aan moderne gelegenheidsmunten.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1336
Doos postfris Engeland meest jaren 60/70/80 in jaarcollecties, presentation packs etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1337
Doos Engeland in insteekboeken/jes, mappen etc. wb. engros gestempeld, incl. 1d red in aantallen (getand/ongetand), postfris jaren 60, enkele prestige boekjes, jaren 50 gebruikt etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 61
Lot No: 1339
Doos moderne filatelistische producten wb. zilveren replica stamps, coin/stamp sets, presentatiefolders etc.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 61
Lot No: 1676
Verhuisdoos Engelse postzegelboekjes in ladebak en 3 ringbanden gespecialiseerd verzameld met allerhande varianten etc. Ca. 600 a 700 boekjes en veel combinaties uit boekjes. Interessante koop.