Great Britain and British Commonwealth CHANNEL ISLANDS / Kanaaleilanden
Sale No: 61
Lot No: 1359
Doos FDC's Kanaaleilanden meest 70/80er jaren, wat FDC's Engeland, Israël en postwaardestukken Nederland. Deels wat getint aan de randen. Tevens iets postfris in zakjes.
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1685
Doos Kanaaleilanden wb. Collectie Jersey en Guernsey 1969-1999 postfris in 2 Davo albums, partij presentation pack Guernsey en Jersey en FDC's. Tevens wat postfris los materiaal tot 2002.