Great Britain and British Commonwealth Album - Overige landen gehele Wereld OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1946
MOTIEF: Antartica ca.1948-2009, prachtige uitgebreide o/*/** verzameling, vaak dubbel verzameld in 12 Victoria albums met variëteiten, ongetand, Epreuves de Luxe (waarbij met handtekening), veel T.A.A.F. met betere zegels, etc. en hoge cat.wrd.! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sold For 1400
Sale No: 641
Lot No: 1950
MOTIEF: Sport, verzameling postfris en gebruikt in 10 Victoria albums, wb. zeer aardige series en blokken en zeer hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1958
USA 1954-2002, postfrisse verzameling incl. postzegelboekjes en vellen, in 3 Victoria albums (Image)