OUD DUITSE STATEN, o/*/** verzameling paren en blokken van vier waarbij Bayern 36, Port 2/3, P7, Braunschweig 17, Helgoland 8b, 9, 11/13 etc. (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 1972
DUITSLAND, Privat-Stadtpost Stuttgart 1886-1899 o/*, kleine verzameling op insteekblad met getand, ongetand, een enkel paar, strip en blokje (Image)
Sale No: 645
Lot No: 1973
OUD DUITSLAND, Duitse Rijk, Memel en Saar, Berlijn, Danzig enz., o/*/** betere nrs., series en blokken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 1975
DUITSE RIJK 1919-1921, gebruikte combinaties uit 'H-Blätter", echt gebruikt op briefstukjes waarbij S26, S28 en H-Blatt 35aA en 35Ab, totale cat.wrd. ca. € 5500 (Image)
Sale No: 645
Lot No: 1984
SAAR en SAARGEBIED 1920-1959, vrijwel complete collectie o/*/** met talrijke betere nrs. zoals 128/34, 144/50, 161/67, Hochwasser-blokken, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2162
DUITSE RIJK 1872-1933, geheel gebruikte, gespecialiseerde verzameling in Kabe klemband, met talrijke variëteiten (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2163
DUITSE RIJK 1872-1944, uitgebreide, gebruikte verzameling, prachtig opgezet met veel documentatie in 6 albums, het geheel opgefleurd met ruim 350 poststukken met Censuur, Rode Kruis, speciale stempels, Luchtpost met Do.X en Hindenburg, etc. Mooie koop! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 645
Lot No: 2164
DUITSE RIJK 1872-1945, meest gebruikte verz. in Davo album met diverse betere nrs. o.a. Mi.66, 438/39, 492/98, blok 1 en 3, een leuke afdeling Brustschilder, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2165
DUITSE RIJK 1872-1945, uitgebreide verzameling o/* in Safe album met aardig 1e emissies, blok 1/3, Luchtpost, tevens enige aardige variëteiten (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2166
DUITSE RIJK 1916-1941, verzameling 'Heftchenblätter' o/*/** tussen nrs.10 en 122, totaal 58 stuks in insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2167
DANZIG, MEMEL en BEZETTE GEBIEDEN 1920-1945, goed gevulde verzameling o/*/** met beter materiaal in Schaubek album (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2168
SBZ en DDR 1945-1990, goed gevulde verzameling */** in 4 Kabe banden waarbij veel beter materiaal, tevens aardig Dienst (Image)
DDR 1949-1969, zowel gebruikt als ongebruikt verzameld waarbij de betere nummers uit de beginjaren en de Marx blokken, in 2 albums (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2171
BERLIJN 1948-1990, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Borek album (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 645
Lot No: 2172
BUNDESPOST 1949-1960, postfrisse verzameling in klemband waarbij o.a. Mi.123/38 en 177/196 (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2173
BUNDESPOST 1949-1984, ongebr. resp. postfrisse verzameling in dik insteekboek wb. 113/15, 121/22, 139/40, 143/46, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2174
BUNDESPOST 1949-1984, gebruikte verzameling in dik insteekboek wb. 113/15, 117/20, 139/40, 143/46, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2175
BUNDESPOST 1998-2014, geheel postfrisse verzameling in Davo album, het nominale gedeelte bedraagt € 660 (Image)
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 645
Lot No: 2308
CENSUUR, ruim 60 poststukken Zuid Afrika, Nederland-Zuid Afrika en een 20-tal idem Duitsland WO-I
Sale No: 645
Lot No: 2318
OUD DUITSE STATEN en DUITSE RIJK, ruim 140 oude brieven wb. goede frankeringen en div. mooie afstempelingen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2334
DUITSLAND, Duitse Rijk en Bundespost 1872-1995, o/*/** in 4 albums en insteekboek met diverse aardige nummers, alsmede 2 albums Luxemburg (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2354
DUITSLAND, doosje met ruim € 2700 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2366
WERELD, o/*/** in 25 albums/insteekboeken waarbij aardig Duitsland en Spanje totaal in 2 verhuisdozen
Sale No: 645
Lot No: 2385
DUITSLAND 1945-1997, BUND, BERLIJN en DDR, o/*/** verzameling in 7 Davo albums met veel beter materiaal uit de beginperiode (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2393
DUITSLAND, Bayern en Würtemberg, o/* in ringband, map en klein insteekboek waarbij beter materiaal (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2409
BUNDESPOST en BERLIJN, meest postfris engros ca.1960-2000, in 7 Leuchtturm albums en 10 insteekboeken totaal in 2 verhuisdozen
Sale No: 645
Lot No: 2419
WERELD, o/*/** in 12 albums/insteekboeken en map waarbij verzameling Duitsland, Motief, Olympische Spelen, Vlinders, alsmede iets diversen
Sale No: 645
Lot No: 2422
DUITSLAND 1994-2005, postfris tot 5x aanwezig in 2 Leuchtturm albums en 5 insteekboeken. Frankeerwaarde € 1795
Sale No: 645
Lot No: 2440
DANZIG 1920-1939, o/* in ringband, insteekboek en map (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2454
DUITSE RIJK, o/*/** in 2 albums, 3 mappen en los in hoes (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2474
DUITSLAND, AM-Post, Bizone en SBZ, o/*/** wb. goede typen, tandingen, uitgebreid 'Bauten', band- en netopdrukken en bij Sovjetzone eveneens veel variëteiten. Ideaal voor de speciaal-verzamelaar. Totaal in 6 insteekboeken en 1 map (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2476
DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR, o/*/**grote hoeveelheid in 10 albums en 10 insteekboeken waarbij goed Duitse Rijk, tevens aardig beginjaren Bund Berlijn en DDR, in 2 dozen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2519
DUITSLAND, meest modern postfris in 2 Leuchtturm albums en 2 dikke insteekboeken wb. € 560 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2528
DUITSLAND, album met 20 zgn. 'Kaufbriefe' vanaf ca.1870, wb. interessante aktes met mooie fiscale afstempelingen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2542
DUITSE RIJK, BUND en BERLIJN, */** wb. div. aardige ex./series en frankeergeldig deel (Image)