Germany and German Colonies OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 645
Lot No: 2308
CENSUUR, ruim 60 poststukken Zuid Afrika, Nederland-Zuid Afrika en een 20-tal idem Duitsland WO-I
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 2318
OUD DUITSE STATEN en DUITSE RIJK, ruim 140 oude brieven wb. goede frankeringen en div. mooie afstempelingen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2334
DUITSLAND, Duitse Rijk en Bundespost 1872-1995, o/*/** in 4 albums en insteekboek met diverse aardige nummers, alsmede 2 albums Luxemburg (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2354
DUITSLAND, doosje met ruim € 2700 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2366
WERELD, o/*/** in 25 albums/insteekboeken waarbij aardig Duitsland en Spanje totaal in 2 verhuisdozen
Sale No: 645
Lot No: 2385
DUITSLAND 1945-1997, BUND, BERLIJN en DDR, o/*/** verzameling in 7 Davo albums met veel beter materiaal uit de beginperiode (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2393
DUITSLAND, Bayern en Würtemberg, o/* in ringband, map en klein insteekboek waarbij beter materiaal (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2409
BUNDESPOST en BERLIJN, meest postfris engros ca.1960-2000, in 7 Leuchtturm albums en 10 insteekboeken totaal in 2 verhuisdozen
Sale No: 645
Lot No: 2419
WERELD, o/*/** in 12 albums/insteekboeken en map waarbij verzameling Duitsland, Motief, Olympische Spelen, Vlinders, alsmede iets diversen
Sale No: 645
Lot No: 2422
DUITSLAND 1994-2005, postfris tot 5x aanwezig in 2 Leuchtturm albums en 5 insteekboeken. Frankeerwaarde € 1795
Sale No: 645
Lot No: 2440
DANZIG 1920-1939, o/* in ringband, insteekboek en map (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2454
DUITSE RIJK, o/*/** in 2 albums, 3 mappen en los in hoes (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2474
DUITSLAND, AM-Post, Bizone en SBZ, o/*/** wb. goede typen, tandingen, uitgebreid 'Bauten', band- en netopdrukken en bij Sovjetzone eveneens veel variëteiten. Ideaal voor de speciaal-verzamelaar. Totaal in 6 insteekboeken en 1 map (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2476
DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR, o/*/**grote hoeveelheid in 10 albums en 10 insteekboeken waarbij goed Duitse Rijk, tevens aardig beginjaren Bund Berlijn en DDR, in 2 dozen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2519
DUITSLAND, meest modern postfris in 2 Leuchtturm albums en 2 dikke insteekboeken wb. € 560 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2528
DUITSLAND, album met 20 zgn. 'Kaufbriefe' vanaf ca.1870, wb. interessante aktes met mooie fiscale afstempelingen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2542
DUITSE RIJK, BUND en BERLIJN, */** wb. div. aardige ex./series en frankeergeldig deel (Image)