Records 1 to 29 of 29

van Dieten Stamp Auctions Sale: 641

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1991

Brieven en postwaardestukken uit handelsvoorraad, wb. o.a. aardig Duitsland en Zwitserland

Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST

Sale No: 641
Lot No: 1998

DUITSLAND, doos met enkele honderden poststukken

Sale No: 641
Lot No: 2007

DUITSLAND POSTHISTORIE, partij van honderden poststukken, veelal ouder materiaal, wb. div. betere ex.

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 2012

PRENTBRIEFKAARTEN, Duitsland Derde Rijk, ruim 300 verzonden ex., mogelijk ook interessant voor stempels

Sale No: 641
Lot No: 2013

image DUITSLAND POSTHISTORIE, ruim 100 prentbriefkaarten, waarbij veel leuke ex. zoals "Gruss Aus", Veldpost, Levant, etc. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2050

DUITSE RIJK, doos met enkele honderden poststukken wb. Censuur, Propaganda, aardige frankeringen en afstempelingen, enz.

Sale No: 641
Lot No: 2052

DUITSE RIJK, poststukken waarbij Censuur, Feldpost, etc., alsmede aardige prentbriefkaarten van oorlogstaferelen en humoristische voorstellingen, en iets diversen

Sale No: 641
Lot No: 2053

DUITSE RIJK, brieven en postwaardestukken wb. veel propagandakaarten, propaganda-stempels, enz., enz. Uitgebreide prachtkoop met veel zeldzaam materiaal!

Sale No: 641
Lot No: 2113

DUITSLAND, o/*/** verzameling van vrijwel alle gebieden in 9 dikke insteekboeken met goede nrs. Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR

Sale No: 641
Lot No: 2190

MOTIEF: verz. de Belangrijkste Personen en gebeurtenissen van de 20ste Eeuw in 3 albums, alsmede 1 album Wereldpostcongres Hamburg 1984

Sale No: 641
Lot No: 2215

DUITSLAND, partij o/*/**, veelal deel-collecties in 25 albums/insteekboeken w.o. hier en daar aardige nrs. en series. Leuke uitzoekklus in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2243

BUNDESPOST 1964-1980, postfrisse vellen-partij in 5 Kobra en 1 Leuchtturm map. Specificaties in iedere map, Cat.wrd. vlgs. inz. ruim € 23.000

Sale No: 641
Lot No: 2245

DUITSLAND, verz. o/*/** met doubletten in 9 albums/insteekboeken, met hier en daar enige aardige ex, b.v. Bund posthoorn-serie ongebruikt, Franse Zone, Duitse Rijk, etc.

Sale No: 641
Lot No: 2258

DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund en DDR o/*/**, alsmede iets Nederland en diversen

Sale No: 641
Lot No: 2280

DUITSLAND, Oud Duitse staten, Duitse Rijk, Danzig, Memel, Saar, Bund en Berlijn o/*/** in 4 albums wb. diverse beter noterende nummers en series. Zeer hoge cataloguswaarde!

Sale No: 641
Lot No: 2312

DUITSLAND 2000-2017, gebruikte doubletten in 12 dikke insteekboeken, in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2313

WERELD, diverse landen o/*/** in 25 insteekboeken en ringband, met enkele aardige nrs. o.a. Bund 113/15 ** en DDR blok 7 **, in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2316

DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR 1849-2016, o/*/** in 24 albums/insteekboeken en 2 doosjes, met hier en daar aardige nrs. en series

Sale No: 641
Lot No: 2345

DUITSLAND, duizenden ongebruikte postwaardestukken

Sale No: 641
Lot No: 2348

image BUNDESPOST, BERLIJN en DDR 1945-1990, verz. o/*/** in 8 banden, wb. DDR vrijwel compleet */**, en Bund vrijwel compl. met o.a. Mi.136/37 **, zeer hoge cat.wrd. (Image)

Sale No: 641
Lot No: 2367

DUITSLAND, Duitse Rijk, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 2 albums, 11 mappen en 22 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers !)

Sale No: 641
Lot No: 2374

WERELD, o/*/** in 5 insteekboeken, waarbij aardig stempelmateriaal (veelal briefstukjes) van Duitse Rijk

Sale No: 641
Lot No: 2396

BUNDESPOST en BERLIJN, grote partij postzegelboekjes, ruim 2500 stuks, wb. betere, plaatfouten, varieteiten, etc., etc. Mooie koop met mogelijkheden en enorme cataloguswaarde, in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2429

image BUNDESPOST 1949-2016, verz. gebruikt en postfris in 3 insteekboeken, wb. aardige nrs. en enkele variëteiten en goed stuk frankeergeldig, alsmede DDR in 2 boeken wb. Chinese Vriendschap en Marx-blokken, alsmede 1 insteekboek met div. Duitse gebieden gebr./ongebr./postfris en 1 insteekboek Lokalepost, Bezette gebieden en SBZ wb. nrs.115cyy ** (attest), H21a en 135Xwa. Mooie koop met hoge waarde! (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 641
Lot No: 2430

DUITSLAND, enorme engrospartij, meest gebruikt in 29 insteekboeken/banden en wat los materiaal, wb. plaatfouten en andere variëteiten, in 2 dozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 641
Lot No: 2431

WERELD, o/*/** in 27 insteekboeken, wb. aardig USA en Duitsland

Sale No: 641
Lot No: 2456

DUITSLAND 2000-2018, postfrisse doubletten (tot 5x aanwezig) in 3 insteekboeken, nominale waarde ruim € 3000

Sale No: 641
Lot No: 2469

DUITSLAND, Bund, Berlijn en DDR 1872/2014, o/*/** in 10 Davo albums, wb. goed beginjaren, het geheel in 2 dozen

Sale No: 641
Lot No: 2485

DIVERSEN, verzamelingen en restanten in 38 albums en 51 insteekboeken en iets overige, wb. aardig Duitsland, thema's als Dieren en Sport, etc., etc. Totaal in 7 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!