Germany and German Colonies Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 641
Lot No: 1820
BAYERN wb. 88/89I, 116/33 ongetand en div. andere aardige ex., alsmede Franse Zone en Duitse Rijk in insteekboek (Image)
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 1821
DUITSE RIJK 1872-1942, geheel gebruikte verzameling met een leuke afdeling 'Brustschilder', nr.66, blok 1 en 3, goed Luchtpost waaronder Chicagofahrt, veel zegels zijn gekeurd. Hoge cat.wrd.! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1822
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** in voorraadboek wb. vle goede nrs. en series en zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1823
DUITSE RIJK 1872-1945, o/*/** verz. met enige doubletten in 2 Leuchtturm albums, veelal gebruikt met o.a. Wagner en Chicagofahrt (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1824
DUITSE RIJK 1872-1945, uitgebreide, enigszins gespecialiseerde verz. o/*/** in insteekboek, waarbij vele betere nrs. zoals 1/11, 27, 30, 47 PUII ** (cert.), 66IV (cert.), 79A **, 193U, 325A Pb ** (cert.), 399X (cert.), 517U **, blok 1, div. series zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris aanwezig. Een bijzonder mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1826
DUITSE RIJK, 1e Wereldoorlog verzameling propagandakaarten in 3 albums, waarbij div. betere en vele ex. met uitgebreide verhalen. Een niet alledaagse prachtkoop! (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 641
Lot No: 1827
DUITSE RIJK, Prentbriefkaarte in 3 albums, wb. veel 'Oorlogsmateriaal' en Propagandakaarten (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1830
DANZIG, o/*/** in insteekboek, wb. betere nummers, div. gesigneerd en gekeurd, en achterin enkele falsificaten (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1831
DUITSLAND, Allenstein-Saar-Danzig-Memel-Generaal Gouvernement-Duitse Bzetting 1939-1945-Duitse Veldpost-Franse Zone-Geallieerde Zone, etc., o/*/** waarbij vele betere nrs. en series en zeer hoge cataloguswaarde, in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1832
DUITSLAND, Danzig, Memel, Bezette Gebieden, o/* collectie in Lindner ringband met div. betere nummers (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1833
DUITSLAND, Danzig, Saar, Saarland, Franse Zone en Bezette Gebieden, o/*/** collectie in 3 albums waarbij enige betere ex. (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1834
DUITSE BEZETTING 1939-1945 en SAAR, o/*/** verzameling met beter materiaal o.a. 'Hochwasser blokken', in 2 albums (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1835
SBZ-DDR 1945-1990, verregaand complete, op 'n enkel na, geheel postfrisse verzameling in 4 luxe Schaubek albums waarbij ook alle blokken, alsmede de zegels uit de blokken extra (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1836
DDR 1948-1990, geheel complete postfrisse verzameling incl. alle blokken, in 3 Davo de Luxe albums en 1 insteekboek (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1837
BERLIJN 1948-1990, collectie deels dubbel verzameld zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris waarbij rood- en zwart opdrukken, Von Stephan, Goethe, blok 1, etc., in 2 insteekboeken. Mooie collectie met hoge waarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1838
BERLIJN 1948-1990, complete verzameling in luxe Schaubek album (21/34 gebr., 42/60 *, overige **) incl. blok 1 (keur Schlegel). Mooie collectie met hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1842
BUNDESPOST 1951-2013, postfrisse verzameling in 4 Leuchtturm albums, waarbij de serie Posthoorn (keur Schlegel), alsmede €.695 frankeergeldig materiaal (Image)
Sale No: 641
Lot No: 1843
BUNDESPOST 1946-1997, complete, geheel gebruikte verzameling in 3 Davo albums (Image)