FRANKRIJK, 'Sterstempels', tussen 1 en 39, tevens 10 brieven (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 2034
FRANKRIJK, veelal betere nummers o/*/** in meest nette kwaliteit, w.o. Mi.252/54, 321, blok 3, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2035
FRANKRIJK, oudere postzegelboekjes en zegels met reclame-aanhangsels, w.o. betere (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2038
FRANSE KOLONIËN, meest ongebruikt met beter materiaal in klein insteekboekje (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 645
Lot No: 2039
FRANSE KOLONIËN, o/* veelal betere zegels op 2 insteekkaarten met o.a. Somalië Maury 168a/170a (6x) postfris, tevens brief Frans Indië (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2190
EUROPA POSTHISTORIE ca.1825-1945, waarbij aardige ex. van o.a. Duitsland, Frankrijk, Spanje en Zwitserland (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2193
FRANKRIJK POSTHISTORIE, verzameling van 125 Voorfilatelistische brieven waarbij betere ex., in insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2194
FRANKRIJK POSTHISTORIE 1854-1877, mooi opgezette verzameling van 70 poststukken in ringband met Bureaux Ambulant, Grande Lignes, Annex De Gare, tevens verzameling Spoorwegstempels op poststuk in ringband (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2195
FRANKRIJK POSTHISTORIE, verzameling diverse stempels o.a. Ster, Anker, Petits en Gros Chiffres, etc., tot ca.1900 in insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2196
FRANKRIJK, Gros Chiffres, verzameling van ruim 800 stuks en 41 brieven in insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2197
FRANKRIJK, Petits Chiffres, verzameling van ruim 350 stuks en 14 brieven in in steekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2198
FRANKRIJK, stempels vanaf ca.1900 in dik insteekboek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2199
FRANKRIJK 1849-1960, o/*/** in Davo de Luxe album. De klassieke periode goed gevuld waarbij enkele réimpressions, aardige afstempelingen en 'n enkel ex. ongebr., vanaf 1900 deels zowel gebruikt alsook ongebr. resp. postfris verzameld wb. blokken van vier, enkele proeven en variëteiten, Luchtpost met o.a. 1/2 en 15 en div. goede nrs. préobliterés. Tevens 1 insteekboek met doubletten. Waardevolle prachtkoop! (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 645
Lot No: 2200
FRANKRIJK 1849-1976, geheel gebruikte verzameling in Davo album waarbij mooi klassiek (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2201
FRANSE KOLONIËN, meest gebruikte verzameling in insteekboek waarbij diverse aardige nrs. en mooie afstempelingen (Image)
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 645
Lot No: 2316
FRANKRIJK, enkele honderden brieven, kaarten en overige poststukken wb flink aantal voorfilatelie en div. aardige frankeringen en afstempelingen (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2329
FRANKRIJK 1849-1985, o/*/** waarbij doubletten en iets Koloniën. Mooie koop in 9 albums/insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2336
WEST EUROPA 1850-1970, o/* landen-verzamelingen in 8 Schaubek albums waarbij o.a. aardig Frankrijk, Italië, Luxemburg en Zwitserland. Ondanks hier en daar wisselvallige kwaliteit diverse aardige nummers aanwezig en zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2362
FRANKRIJK meest 1960-2001, voornamelijk postfris in 5 insteekboeken en in zakjes.
Sale No: 645
Lot No: 2383
FRANKRIJK en KOLONIËN 1849-1962, o/* verzameling waarbij Yv.nr.155 en aardig 50-er jaren in 3 albums en 1 insteekboek
Sale No: 645
Lot No: 2396
FRANKRIJK 1849-1980, o/*/** in Davo en Kabe album wb. div. aardige ex./series, alsmede insteekboek klassiek materiaal wb. betere ex., afstempelingen, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2420
FRANKRIJK 1996-2019, postfrisse jaarboeken, het frankeergeldige deel in Euro bedraagt reeds € 1295
Sale No: 645
Lot No: 2502
FRANKRIJK en KOLONIËN, o/*/** waarbij verzameling Frankrijk in 3 albums en Franse Koloniën in 5 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2507
FRANKRIJK, o/*/** in 4 albums en 3 insteekboeken waarbij betere series 50-er jaren
Sale No: 645
Lot No: 2523
FRANKRIJK, o/*/** in 12 insteekboeken en doosje met o.a. € 200 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2524
WERELD, o/*/** in 19 albums en 8 insteekboeken w.o. diverse landencollecties o.a. Duitsland, Engeland, Frankrijk, Nederland met ook iets frankeergeldig materiaal, tevens doosje prentbriefkaarten
Sold...EUR 950.00
Sale No: 645
Lot No: 2553
FRANKRIJK, FRANSE KOLONIËN en MONACO, o/*/** in 7 insteekboeken en iets los
Sale No: 645
Lot No: 2567
FRANKRIJK en MONACO 1850-1982, o/*/** in 4 albums en 2 insteekboeken met o.a. Frankrijk blok 3 en Mi.321 (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2583
FRANKRIJK 1956-2020, o/*/** in 8 Davo albums, 3 insteekboeken met veel velletjes, postzegelboekjes, het frankeergeldige deel bedraagt € 4000, totaal in 2 dozen
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 645
Lot No: 2588
FRANKRIJK 1849-1980, o/*/** in Yvert en Lindner album (Image)