Back to France and French Colonies

Records 1 to 21 of 21

Heritage Auctions Europe Sale: 61

FRANCE / Frankrijk

Sale No: 61
Lot No: 992

image Frankrijk 1849-1964 in Scott album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek (in gevarieerde kwaliteit) en va. 1925 vrijwel compleet ongebruikt aanwezig met oa. Blok 1* en 3*(beide zegels**) 3 Oorlogs-vervalsingen, inhouden Rode Kruisboekjes 195 (Image)

Low Estimate € 750

Sold...EUR 2,000.00

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 993

Frankrijk 1927-1977 in klemband. Collectie ongebruikt/postfris met LP 1/2* (z.fr. ex), 321 gebruikt pr. ex., 354/355(*) op Louvre kaarten, 580A**, bloc 3* (zegels**) en 2x bloc 8**.

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 994

image Insteekboek Frankrijk postfris/(on)gebruikt uit 1853-1970 met veel beter genoteerd materiaal, overwegend ongebruikt/gebruikt. Voor impressie zie Fotocollage. (Image)

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 995

image Voorraadboek gebruikt 1849-1973 met veel klassiek wb. beter genoteerd. (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 996

3 insteekboeken div. Frankrijk wb. veel postfris wo. ca. € 450 frankeergeldig alsmede wat diversen als Luxemburg (€) etc.

Low Estimate € 150

Sold...EUR 290.00

Sold For 290

Sale No: 61
Lot No: 997

Frankrijk 1923-1986 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt en va. 1938 overwegend ongebruikt goed gevuld met oa. Yv. Nrs. 321, 398* en beroemde personen 1949* t/m 1956*. Tevens wat beter luchtpost gebruikt

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 998

Frankrijk 1849-1979 in Schaubek album. Collectie postfris/(on)gebruikt met beter klassiek en oud en va. 1937 veel ongebruikt aanwezig, doch hier of daar iets vastgeplakt incl. blok 3*.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 999

Frankrijk 1849-1994 in 4 Davo albums. Startcollectie postfris/(on)gebruikt met oa. blok 3* z.fr. ex.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1000

Collectie Frankrijk 1849-1941 in klemband met aardig klassiek en div. beter genoteerd wb. 162/169o/* (168/169**!), 354/355* en 398 gebruikt.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1001

Insteekboek Frankrijk wb. div postfris va. 1960.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1345

Doos Frankrijk en Franse gebieden in 9 ringbanden 2 insteekboeken en 1 map. Uitgebreide startcollectie gebruikt/ongebruikt va. ca. 1860.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 1347

Doos Frankrijk in insteekboeken, zakjes en enveloppen wb. veel postfris m.n. jaren 60/70 incl. Schilderijen (wb. veldelen**) Tevens wat jaren 30/40, kantoorpost Frankrijk/diversen en wat Malta eind jaren 40.

Low Estimate € 90

Sale No: 61
Lot No: 1348

Doos Frankrijk 1849-2011 in 5 voorraadboeken met veel zegels wbv. tot 1975 postfris/(on)gebruikt en nadien zeer overwegend gebruikt.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No: 1349

Doos met ca. 475 'Gravures des timbres-poste de France' uit 1995-2003 in 9 speciale albums (uitgave 'La Poste') deels vergezeld van echte (gebruikte) postzegels. Zeer hoge kostprijs.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1350

Doos Frankrijk wb. insteekboeken postfris/(on)gebruikt met oa. Schilderijen** va. 1961, div. postfris en gebruikt modern. Tevens ringbandje met poststukken/FDC's wb. ook wat diverse landen.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1351

Doos met ca. 100 postale formulieren alle met stempels ca 1880-1890 in map alsmede wat fragmenten met dito stempel wb. ook iets div. landen.

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Sold For 5

Sale No: 61
Lot No: 1680

Verhuisdoos Frankrijk in in 11 insteekboeken/banden wb. beter klassiek va. 1849, gestempeld jaren 20/30/40 en veel postfris na 1945 deels in kleine aantallen. Tevens div. Franse gebieden postfris/(on)gebruikt.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 1681

Verhuisdoos Frankrijk met 7 à 800 (verschillende) FDC's uit 1959-1981 in 4 ordners en map poststukken uit 1900-1968.

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No: 1682

Strartverzameling Frankrijk 1853-2005 overwegend gebruikt in 5 Davo albums. Tevens 2 lege Davoalbums Frankrijk (voor postzegelboekjes etc.)

Low Estimate € 50

FRENCH COLONIES / Franse Koloniën

Sale No: 61
Lot No: 1002

Ringband met overwegend postfrisse collectie Republique Centafricaine 1960-1992 en Dahomey 1963-1976 wb. veel motief.

Low Estimate € 70

Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 1352

Franse gebieden in 4 insteekboeken wb. ouder materiaal.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00