France and French Colonies OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 645
Lot No: 2316
FRANKRIJK, enkele honderden brieven, kaarten en overige poststukken wb flink aantal voorfilatelie en div. aardige frankeringen en afstempelingen (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 2329
FRANKRIJK 1849-1985, o/*/** waarbij doubletten en iets Koloniën. Mooie koop in 9 albums/insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2336
WEST EUROPA 1850-1970, o/* landen-verzamelingen in 8 Schaubek albums waarbij o.a. aardig Frankrijk, Italië, Luxemburg en Zwitserland. Ondanks hier en daar wisselvallige kwaliteit diverse aardige nummers aanwezig en zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2362
FRANKRIJK meest 1960-2001, voornamelijk postfris in 5 insteekboeken en in zakjes.
Sale No: 645
Lot No: 2383
FRANKRIJK en KOLONIËN 1849-1962, o/* verzameling waarbij Yv.nr.155 en aardig 50-er jaren in 3 albums en 1 insteekboek
Sale No: 645
Lot No: 2396
FRANKRIJK 1849-1980, o/*/** in Davo en Kabe album wb. div. aardige ex./series, alsmede insteekboek klassiek materiaal wb. betere ex., afstempelingen, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2420
FRANKRIJK 1996-2019, postfrisse jaarboeken, het frankeergeldige deel in Euro bedraagt reeds € 1295
Sale No: 645
Lot No: 2502
FRANKRIJK en KOLONIËN, o/*/** waarbij verzameling Frankrijk in 3 albums en Franse Koloniën in 5 insteekboeken (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2507
FRANKRIJK, o/*/** in 4 albums en 3 insteekboeken waarbij betere series 50-er jaren
Sale No: 645
Lot No: 2523
FRANKRIJK, o/*/** in 12 insteekboeken en doosje met o.a. € 200 frankeergeldig materiaal
Sale No: 645
Lot No: 2524
WERELD, o/*/** in 19 albums en 8 insteekboeken w.o. diverse landencollecties o.a. Duitsland, Engeland, Frankrijk, Nederland met ook iets frankeergeldig materiaal, tevens doosje prentbriefkaarten
Sold...EUR 950.00
Sale No: 645
Lot No: 2553
FRANKRIJK, FRANSE KOLONIËN en MONACO, o/*/** in 7 insteekboeken en iets los
Sale No: 645
Lot No: 2567
FRANKRIJK en MONACO 1850-1982, o/*/** in 4 albums en 2 insteekboeken met o.a. Frankrijk blok 3 en Mi.321 (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2583
FRANKRIJK 1956-2020, o/*/** in 8 Davo albums, 3 insteekboeken met veel velletjes, postzegelboekjes, het frankeergeldige deel bedraagt € 4000, totaal in 2 dozen
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 645
Lot No: 2588
FRANKRIJK 1849-1980, o/*/** in Yvert en Lindner album (Image)