Back to France and French Colonies

Records 1 to 29 of 29

Heritage Auctions Europe Sale: 69

FRANCE / Frankrijk

Sale No: 69
Lot No: 976

image Kavel Luchtpost Frankrijk* op 6 bladen wb. beter. Zie de Foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 150

Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 977

image Frankrijk 1925. Bloc 1, zegels postfris rand met (2) plakkers waarvan bovenste wat sporen op voorzijde vertoont. Z.fr. ex. (Image)

Low Estimate € 90

Sale No: 69
Lot No: 978

Leuk lotje Maximumkaarten Frankrijk en Frans Polynesië wb. beter jaren '50.

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 69
Lot No: 1386

image Frankrijk 1900-2006 in 8 Lindner-T albums. Collectie ongebruikt/postfris met tal van betere nrs. en series inclusief blokken 1, 2 en 3 doch tot 1940 ogenschijnlijk postfris (wb. veel nieuwe gom) en na 1940 luxe postfris en compleet t/m 2003 en nadien ook vrijwel compleet. (Image)

Low Estimate € 1500

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 69
Lot No: 1387

image Frankrijk 1849-2001 in 2 Schaubek-albums. Collectie gebruikt in overwegend zeer goede kwaliteit met beter klassiek en na 1900 vrijwel geheel compleet aanwezig incl. de betere luchtpostzegels en bloc 3. Prachtkoop met zeer hoge cat. waarde! Voor impressie zie fotocollage. (Image)

Low Estimate € 1250

Opening EUR 1,250.00

Sale No: 69
Lot No: 1388

image Zeer goed gevulde meest postfrisse, wb. met nieuwe gom, verzameling Frankrijk 1849-1999 in 4 Davo-albums waarbij ook veel beter back of the book. Prachtkoop met een zeer hoge cat. waarde. Zie de foto voor een impressie. Bezichtiging aanbevolen. (Image)

Low Estimate € 1000

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 69
Lot No: 1389

Uitgebreide verzameling Frankrijk*/**/gestempeld tussen 1849-1960 in een luxe insteekalbum met veel betere zegels. Mooie koop met een flinke cataloguswaarde.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1390

Frankrijk 1849-1979 in klemband. Collectie overwegend gebruikt/ongebruikt met iets postfris goed gevuld doch voor 1940 div. met nieuwe gom en na 1945 vrijwel compleet aanwezig met alle beroemde mannen series. Tevens wat Luchtpost en Dienst.

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 1391

Mooie goed gevulde postfrisse verzameling Frankrijk 1945-2000 in prima kwaliteit op Leuchtturmalbumbladen.

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 1392

image Voornamelijk ongebruikte verzameling Frankrijk tussen 1863-1975 in 2 Davo-albums. (Image)

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 69
Lot No: 1395

image Insteekalbum Franrijk tot 2017 met postfrisse zegels en vellen wb. persoonlijke, zelfklevend en zegels uit boekjes. Mooie koop met een hoge nieuwtjeswaarde. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 1396

Postfrisse verzameling Frankrijk in prima kwaliteit met enkele doubletten tussen 1937-1974 in een stockboek. Cataloguswaarde volgens inzender € 2.400,-

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1397

Goed gevulde postfrisse verzameling Frankrijk tussen 1960-1997 in 2 luxe dikke insteekalbums.

Low Estimate € 80

Sale No: 69
Lot No: 1398

Voorraad Frankrijk*/**/gebruikt wb. klassiek in 2 insteekalbums.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1399

Merendeels gestempelde verzameling Frankrijk in 2 Davo-albums tussen 1849-1996 waarbij aardig materiaal.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1400

Frankrijk 1917-1998. Insteekboek met collectie toeslagzegels gebruikt met veel 'beroemde mannen' jaren 50.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 1401

image Aardige voornamelijk ongebruikte restantverzameling Frankrijk in een Davo-album tussen 1862-1978 waarin nog beter materiaal. (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 1402

Insteekboek postfris Frankrijk alles Eurowaardes.

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 1403

Partij voornamelijk postfris uit de jaren '60-'80 in 2 insteekboeken.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1404

Frankrijk voorraad preo's, Unesco, Dienstzegels etc. vanaf klassiek tot in de € periode in 2 stockboeken.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1405

Partij/verzameling Frankrijk*/**/gestempeld in 2 insteekboeken wb. ouder materiaal.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1406

Partij Frankrijk in 4 insteekboeken wb. klassiek gestempeld in aantallen.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 1407

Meest gestempelde verzameling/partij Frankrijk vanaf 1853 in een dik insteekalbum en een Davo-album.

Low Estimate € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 69
Lot No: 2175

Doos Frankrijk in 4 insteekboeken wb. veel postfris jaren 80/90 en veel Euro-waardes. Mooi koop!

Low Estimate € 150

Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 2176

Verhuisdoos+ doos Documents Philatelique officieles 1974 t/m 1999 in 18 ringbanden, ogenschijnlijk compleet (1140 stuks)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2177

Partij/verzameling Frankrijk*/**/gebruikt tussen 1853-2007 in 6 dikke insteekalbums wb. beter.

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 2178

FDC doos met postfris engros Frankrijk in veldelen, gesorteerd in grote zakjes uit de periode ca. 1940-1970.

Low Estimate € 75

Sale No: 69
Lot No: 2179

Doosje met 45 gelopen rondzendboekjes en losse blaadjes met Frankrijk*/**/gebruikt.

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 2180

Doos Frankrijk wb. Partij luxe 1e dagbladen uit 1977-1993 (ca. 250/300 stuks) en 2 Davo standaard albums met nieuwe bladen 1849-1999.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25