France and French Colonies Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 1974
NED. NIEUW-GUINEA, partijtje poststukken incl. Irian Barat, w.o. bont gefrankeerde envelop uit Merauke 1-7-1943, postwissels, portzegels NNG op enveloppen (maakwerk) en Rumah Pos Senggo (geen maakwerk, 3x), etc.
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 2008
WERELD POSTHISTORIE, duizenden post(waarde)stukken voor 1950, veelal tussen 1880-1920, in 4 dozen, Engeland en Frankrijk in 4 ordners, stempels, frankeringen, etc. Mooie koop en aangenaam uitzoekwerk, vondsten mogelijk, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2019
FRANKRIJK POSTHISTORIE, 275 poststukken gebr./ongebr., waarbij ook enkele van de Koloniën (Image)
Sale No: 641
Lot No: 2023
FRANKRIJK POSTHISTORIE, ongeveer 90 brieven w.o. ca. 40 met departementsstempels en 45 gefrankeerd met diverse waarden uit de emissie Napoléon III lauré (1862-68), alsmede enkele voorfila Nederland etc.
FRANKRIJK 1871-1996, waarbij aardig deel frankeergeldig
Sale No: 641
Lot No: 2132
PAPUA NIEUW GUINEA 1973-1997, verzameling o/* opgefleurd met Fdc's in 5 luxe banden, tevens iets Tokelau in mapje
Sale No: 641
Lot No: 2137
FRANKRIJK 1944-2008, uitgebreide meest postfrisse verzameling boekjes, velletjes, varieteiten, etc. in 4 albums, het nominale gedeelte bedraagt € 1000, tevens insteekboek gebruikt. Prachtkoop!
Sale No: 641
Lot No: 2152
GEHELE WERELD, o/*/** in 1 album, 60 insteekboeken en iets los, wb. Engelse en Franse Koloniën en aardig Latijns Amerika, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2158
DIVERSEN, Nederland, Frankrijk en Zwitserland, wb. enkele aardige ex./series/Fdc's en iets frankeergeldig in 2 insteekboeken, 1 map en 2 doosjes
Sale No: 641
Lot No: 2165
MOTIEF: Telecommunicatie, uitgebreide collectie met zegels */** en iets gebruikt, wb. getand, ongetand, siervelletjes, brieven, kaarten en Fdc's, Epreuves de Luxe en overige bijzondere uitgaven. De verzameling omvat uitg. van de gehele Wereld wb. belangrijk Frankrijk en Koloniën en aardig Latijn Amerika. Totaal in 16 albums en 6 insteekboeken. Zeer hoge cataloguswaarde in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2209
FRANKRIJK 1936-2011, verz. */** in 4 Davo albums en 2 insteekboeken met ruim € 1000 nominaal
Sale No: 641
Lot No: 2220
WERELD, meest Nederland en O.G.D., Frans-Guyana, Thailand/Siam, zegels en enveloppen in 4 insteekboeken, envelop en doosje
Sale No: 641
Lot No: 2236
WERELD, o/*/** in 4 albums/insteekboeken en 1 doosje, waarbij veel Frankrijk, tevens 3 albums met brieven
Sale No: 641
Lot No: 2247
FRANKRIJK, type Semeuse. Van de zelfde inzender 17 mapjes met poststukken, wb. div. aardige ex.!
Sale No: 641
Lot No: 2248
FRANKRIJK, type Semeuse. Van de zelfde inzender 26 insteekboeken met merendeels gebruikte zegels, deels uitgezocht op type en kleur. Div. reclame-aanhangsels, variëteiten en literatuur, in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2260
NED.- INDIË POSTHISTORIE, zeer omvangrijke collectie stempels van A t/m W op losse zegels, vooral kortebalk-, langebalk en puntvlakvulling, ook wat andere typen, in 11 volle, dikke insteekboeken, keurig op volgorde en gesorteerd per kantoor, met talrijke mooie en volledige stempelafdrukken, variërend van grote hoofdpostkantoren t/m kleine bijpost- en hulppostkantoren, perfect studiemateriaal voor de talrijke ondertypen van KB en LB, data van gebruik, etc. etc. Eenmalig, een stempelverzameling Ned.- Indië in deze omvang hebben wij nog niet eerder gezien. U komt de zomer wel door!
Sold...EUR 3,600.00
Sold For 3600
Sale No: 641
Lot No: 2265
FRANKRIJK, o/*/** in 15 albums/insteekboek met doubletten en Fdc's
Sale No: 641
Lot No: 2267
FRANSE KOLONIËN, o/*/** in 11 insteekboeken, tevens iets Frankrijk
Sale No: 641
Lot No: 2301
WEST EUROPA, meest postfris in 22 dikke insteekboeken, wb. aardig Scandinavië, Italië, Vaticaan en Frankrijk, in 2 verhuisdozen
Sale No: 641
Lot No: 2302
FRANKRIJK en VATICAAN, postfrisse series, deels engros en 1e dag enveloppen
Sale No: 641
Lot No: 2306
FRANKRIJK 1849-2011, verzameling o/*/** in 7 insteekboeken, soms dubbel verzameld met div. betere nrs. o.a. Mi.353/56 en 359/60 postfris, ook aardig deel nominaal
Sale No: 641
Lot No: 2310
O.G.D., brieven, kaarten, Fdc's en overige poststukken, wb. div. aardige ex. van Ned.-Indië, Nw. Guinea en Curaçao. Vele honderden stuks!
Sale No: 641
Lot No: 2359
FRANKRIJK, Italië, Vaticaan en Griekenland 1849-1990, o/*/** in 7 Davo albums
Sale No: 641
Lot No: 2384
FRANKRIJK 1849-1987, o/*/** in 3 albums, wb. postzegelboekjes en doubletten
Sale No: 641
Lot No: 2450
FRANKRIJK, o/*/** in 22 insteekboeken, wb. engros, doch ook enig beter materiaal, tevens 3 mappen met complete vellen 40-er en 50-er jaren, alsmede 7 mapjes diversen