EUROPE Stamps - In large boxes - cannot be shipped - Neth
Sale No: 73
Lot No: 1800
Zeer grote partij postfrisse complete vellen en veldelen tussen 1941-1987 in 4 dozen en een map in een verhuisdoos. Prachtkoop!
Starting Bid € 1000
Sold...EUR 2,800.00
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sold For 2800
Sale No: 73
Lot No: 1801
Large box Netherlands 1852-1910 mint/used in 5 large (Importa) stockbooks with better classical stamps, commemorative stamps/sets in multiples as well as syncopated perfs, postage due, service telegram etc.
Starting Bid € 250
Sale No: 73
Lot No: 1802
Verzameling FDC's Nederland in 7 albums, beschreven tussen de nummers E12-E60 en vanaf de E 61 compleet onbeschreven t/m E 819= Januari 2021!!
Starting Bid € 250
Sold...EUR 550.00
Sale No: 73
Lot No: 1803
Enorme partij combinaties uit blokken/velletjes/automaatboekjes in 6 albums en 4 insteekboeken wb. ook complete blokkenvelletjes va. 1965 deels zowel postfris als gestempeld idem met velletjes van 10 en combinaties daaruit inclusief nog wat frankeergeldig.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 1804
Large box with approx. 3000 unadressed FDC's between E60 and E700.
Starting Bid € 100
Sale No: 73
Lot No: 1805
Partij Nederland in 21 stockboeken waarin oa. wat gestempeld roltanding, postfrisse blokjes van 4 en frankeergeldig materiaal.
Starting Bid € 85
Opening EUR 85.00
Sale No: 73
Lot No: 1806
Verhuisdoos met 6 postfrisse restverzamelingen Nederland in luxe Davo albums met cassette, een spaarzaam gevulde verzameling Suriname Republiek in een Davo album en 2 postfrisse aardig gevulde restantverzamelingen met Kanaaleilanden in Davo albums.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No: 1807
Verhuisdoos met oa. een verzameling onbeschreven FDC's uit de jaren '90-'2000 Suriname en Ned. Antillen, Nederland tussen 1852-2018 in stockboeken, verzameling Nederland met postfris jaren '50 etc.
Starting Bid € 80
Sale No: 73
Lot No: 1808
Large box Netherlands in 6 albums and a stockbook most modern collections MNH 1976-1992 and 1 collection from 1944 */**. Also FDC's Jersey 1969-1977 in album.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No: 1809
Partij FDC's Nederland tussen E10-E100 in 4 dozen waarin veel onbeschreven vanaf de E49.
Starting Bid € 75
Sale No: 73
Lot No: 1810
Verhuisdoos met diverse landen wb. veel postfris van Scandinavië, Vatikaan, NOR wb. beter oa. Nederland 925 rolzegel in een strip van 5 met nr. in 17 stockboeken/albums en een vellenmap.
Starting Bid € 65
Opening EUR 65.00
Sale No: 73
Lot No: 1811
Partij Nederland wb. oa. een postfrisse verzameling automaatboekjes t/m de € periode, stocks gestempeld en motief Sport in 3 insteekalbums.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1812
Verhuisdoos diverse Nederland oa. in Davo albums waarbij frankeergeldig.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1813
Verhuisdoos met eenvoudig Nederland tussen 1872-2015, waarbij wat frankeergeldig, enige munten, poststukken en iets buitenland in 21 stockboeken en 13 kleine mapjes met een verzameling PTT-mapjes.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1814
Verhuisdoos met een verzameling Maximumkaarten, FDC's in albums wb. bijzondere oa. Ampilex '67 en Kindervelletjes op grootformaat enveloppen, Stadspost etc.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 1815
Verzameling/partij FDC's NOR in 13 albums.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 1816
Verzamelingen FDC's Nederland in 11 Davo albums tussen eind jaren '70 en 2005.
Starting Bid € 40
Sale No: 73
Lot No: 1817
Verhuisdoos met een verzameling PTT-mapjes 1-235, 5 insteekalbums met gestempeld wereld en diverse Nederland waaronder in een Luxe Davo Koningshuisalbum met cassette.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No: 1818
Verhuisdoos met ca. 20 stockboeken Nederland en buitenland.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No: 1819
Verzameling bijzondere enveloppen wb. veel Koningshuis in een Importa album en 6 Davo albums.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No: 1820
Verhuisdoos Nederland en iets OR in een Davo album, FDC album, stockboekjes, onafgeweekt en afgeweekt in zakjes, gesorteerd vanaf 1872 in 2 houten kistjes.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1821
Verhuisdoos N.O.R. in 8 Davo albums w.o. FDC's en vnl. gebruikte verzameling Ned. Indië.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1822
Verhuisdoos met 13 boeken w.o. FDC's, verz. Nederland, vignetten, etc. xx/x/o
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1823
Grote voorraad FDC's tussen E81-E197 in 6 FDC doosjes.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1824
Grote voorraad FDC's tussen E 38-E395 in 6 FDC doosjes en in een plastic map.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1825
Verhuisdoos vol met partijtjes/verzamelingen (bijzondere) FDC's en Maximumkaarten in Davo albums, meest Nederland uit de jaren '60-'80 en iets buitenland.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1826
Verhuisdoos FDC's Nederland in 9 albums wb. oa. een thema collectie Koninklijk Huis, luchtpost en een collectie ECU brieven.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1827
Verhuisdoos met 8 stockboeken Nederland engros w.o. vellen, gedeelte van vellen, 3 albums met PTT-mapjes uit de guldenperiode en stockboek Indonesië, xx.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1828
Diverse landen in 20 albums/stockboeken wb. oa. Nederland en OR wb. ouder en 24x frankeergeldig en een stockboek Azië wb. China. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1829
Netherlands "PTT-mapjes" 1/259 in 5 ringbinders. Also 4 empty binders.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1830
Verhuisdoos vol met albums en insteekboeken Nederland*/**/gebruikt wb. oa. een luxe Davo album Koningshuis, Automaatboekjes en combinaties uit kinderblokjes.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1831
Verhuisdoos vol met diverse Nederland en Buitenland in album (luxe Davo koningshuis) en stockboeken.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1832
Verhuisdoos met diverse Nederland en buitenland*/**/gestempeld in zakjes, doosjes en stockboeken waarin postfris materiaal.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1833
Verhuisdoos vol met verzamelingen/restanten Nederland in albums en stockboeken.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1834
Volle verhuisdoos met diverse Nederland in stockboeken, ringbanden, jaarpakketten wb. 2003 en relatiegeschenken van de Filatelistische Dienst waarin ook jaren '50 postfris.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1835
Verhuisdoos met diverse Edelcollecties (supplementen) zegels en bijzondere enveloppen in 2 albums en los.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1836
Verhuisdoos met oa. 3 kleine verzamelingen ** tussen 1978-1989 in 3 luxe Davo albums met cassette, leeg luxe Davo album deel III, diverse Davo supplementen en diverse Nederland en wereld op bladen en in 2 stockboeken.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1837
Verhuisdoos vol met oa. 4 spaarzaam gevulde Luxe Davo albums en diverse FDC's in 3 albums.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1838
Verhuisdoos met 5 Davo albums PTT-mapjes, diverse jaarsets jaren '90 tot 2002, xx.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1839
Verhuisdoos met 4 dozen w.o. FDC's, gelegenheidsenveloppen, eerste vluchten etc.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 73
Lot No: 1840
Verhuisdoos met vnl. Nederland en Overzee FDC's, speciale Davo boekjes en nog veel meer.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 73
Lot No: 1841
Verhuisdoos met 9 boeken w.o. 5 vnl Davo albums met PTT-mapjes en 3 met zegels xx/x/o, iets euro's
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 73
Lot No: 1842
Spaarzaam gevulde doublettenpartij partij Nederland vanaf 1872 en iets buitenland in 23 insteekalbums.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 73
Lot No: 1843
Verhuisdoos met 3 FDC albums Nederland, schoenendoos met automaatzegels, doos met oude verenigingskavels, xx/x/o.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 73
Lot No: 1844
Doos wb. oa. (on)afgeweekt en diverse zegels Nederland en buitenland in insteekboeken en een album.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 73
Lot No: 1845
Verhuisdoos met 14 boeken vnl. FDC's, max.kaarten.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 73
Lot No: 1846
7 vnl. Importa albums met FDC's, Max. kaarten Nederland
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 73
Lot No: 1847
Nederland grote hoeveelheid grootformaat om af te weken, o.
Starting Bid € 5
Opening EUR 5.00
Sale No: 73
Lot No: 1848
Grote meest gestempelde partij Nederland, OR en buitenland in stockboeken en albums in 7 bananendozen, 2 verhuisdozen en 5 dozen op een PTT postkar.
Starting Bid € 175
Opening EUR 175.00
Sold...EUR 550.00
Sale No: 73
Lot No: 1849
Large box with 8 albums Netherlands and former colonies mint/used/MNH some almost empty but also Netherlands 2001/2007*, startcollection, (part)collection etc. Also various countries on pages and in stockbook.