Back to EUROPE

Records 1 to 50 of 65

Heritage Auctions Europe Sale: 73

EUROPE
Stamps - In large boxes - cannot be shipped - Neth

Sale No: 73
Lot No: 1800

Zeer grote partij postfrisse complete vellen en veldelen tussen 1941-1987 in 4 dozen en een map in een verhuisdoos. Prachtkoop!

Starting Bid € 1000

Sold...EUR 2,800.00

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sold For 2800

Sale No: 73
Lot No: 1801

Large box Netherlands 1852-1910 mint/used in 5 large (Importa) stockbooks with better classical stamps, commemorative stamps/sets in multiples as well as syncopated perfs, postage due, service telegram etc.

Starting Bid € 250

Sale No: 73
Lot No: 1802

Verzameling FDC's Nederland in 7 albums, beschreven tussen de nummers E12-E60 en vanaf de E 61 compleet onbeschreven t/m E 819= Januari 2021!!

Starting Bid € 250

Sold...EUR 550.00

Sale No: 73
Lot No: 1803

Enorme partij combinaties uit blokken/velletjes/automaatboekjes in 6 albums en 4 insteekboeken wb. ook complete blokkenvelletjes va. 1965 deels zowel postfris als gestempeld idem met velletjes van 10 en combinaties daaruit inclusief nog wat frankeergeldig.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 1804

Large box with approx. 3000 unadressed FDC's between E60 and E700.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 1805

Partij Nederland in 21 stockboeken waarin oa. wat gestempeld roltanding, postfrisse blokjes van 4 en frankeergeldig materiaal.

Starting Bid € 85

Opening EUR 85.00

Sale No: 73
Lot No: 1806

Verhuisdoos met 6 postfrisse restverzamelingen Nederland in luxe Davo albums met cassette, een spaarzaam gevulde verzameling Suriname Republiek in een Davo album en 2 postfrisse aardig gevulde restantverzamelingen met Kanaaleilanden in Davo albums.

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 1807

Verhuisdoos met oa. een verzameling onbeschreven FDC's uit de jaren '90-'2000 Suriname en Ned. Antillen, Nederland tussen 1852-2018 in stockboeken, verzameling Nederland met postfris jaren '50 etc.

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 1808

Large box Netherlands in 6 albums and a stockbook most modern collections MNH 1976-1992 and 1 collection from 1944 */**. Also FDC's Jersey 1969-1977 in album.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 1809

Partij FDC's Nederland tussen E10-E100 in 4 dozen waarin veel onbeschreven vanaf de E49.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 1810

Verhuisdoos met diverse landen wb. veel postfris van Scandinavië, Vatikaan, NOR wb. beter oa. Nederland 925 rolzegel in een strip van 5 met nr. in 17 stockboeken/albums en een vellenmap.

Starting Bid € 65

Opening EUR 65.00

Sale No: 73
Lot No: 1811

Partij Nederland wb. oa. een postfrisse verzameling automaatboekjes t/m de € periode, stocks gestempeld en motief Sport in 3 insteekalbums.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1812

Verhuisdoos diverse Nederland oa. in Davo albums waarbij frankeergeldig.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1813

Verhuisdoos met eenvoudig Nederland tussen 1872-2015, waarbij wat frankeergeldig, enige munten, poststukken en iets buitenland in 21 stockboeken en 13 kleine mapjes met een verzameling PTT-mapjes.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1814

Verhuisdoos met een verzameling Maximumkaarten, FDC's in albums wb. bijzondere oa. Ampilex '67 en Kindervelletjes op grootformaat enveloppen, Stadspost etc.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1815

Verzameling/partij FDC's NOR in 13 albums.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1816

Verzamelingen FDC's Nederland in 11 Davo albums tussen eind jaren '70 en 2005.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 1817

Verhuisdoos met een verzameling PTT-mapjes 1-235, 5 insteekalbums met gestempeld wereld en diverse Nederland waaronder in een Luxe Davo Koningshuisalbum met cassette.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No: 1818

Verhuisdoos met ca. 20 stockboeken Nederland en buitenland.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No: 1819

Verzameling bijzondere enveloppen wb. veel Koningshuis in een Importa album en 6 Davo albums.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No: 1820

Verhuisdoos Nederland en iets OR in een Davo album, FDC album, stockboekjes, onafgeweekt en afgeweekt in zakjes, gesorteerd vanaf 1872 in 2 houten kistjes.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1821

Verhuisdoos N.O.R. in 8 Davo albums w.o. FDC's en vnl. gebruikte verzameling Ned. Indië.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1822

Verhuisdoos met 13 boeken w.o. FDC's, verz. Nederland, vignetten, etc. xx/x/o

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1823

Grote voorraad FDC's tussen E81-E197 in 6 FDC doosjes.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1824

Grote voorraad FDC's tussen E 38-E395 in 6 FDC doosjes en in een plastic map.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1825

Verhuisdoos vol met partijtjes/verzamelingen (bijzondere) FDC's en Maximumkaarten in Davo albums, meest Nederland uit de jaren '60-'80 en iets buitenland.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1826

Verhuisdoos FDC's Nederland in 9 albums wb. oa. een thema collectie Koninklijk Huis, luchtpost en een collectie ECU brieven.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1827

Verhuisdoos met 8 stockboeken Nederland engros w.o. vellen, gedeelte van vellen, 3 albums met PTT-mapjes uit de guldenperiode en stockboek Indonesië, xx.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1828

Diverse landen in 20 albums/stockboeken wb. oa. Nederland en OR wb. ouder en 24x frankeergeldig en een stockboek Azië wb. China. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1829

Netherlands "PTT-mapjes" 1/259 in 5 ringbinders. Also 4 empty binders.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1830

Verhuisdoos vol met albums en insteekboeken Nederland*/**/gebruikt wb. oa. een luxe Davo album Koningshuis, Automaatboekjes en combinaties uit kinderblokjes.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1831

Verhuisdoos vol met diverse Nederland en Buitenland in album (luxe Davo koningshuis) en stockboeken.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1832

Verhuisdoos met diverse Nederland en buitenland*/**/gestempeld in zakjes, doosjes en stockboeken waarin postfris materiaal.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1833

Verhuisdoos vol met verzamelingen/restanten Nederland in albums en stockboeken.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1834

Volle verhuisdoos met diverse Nederland in stockboeken, ringbanden, jaarpakketten wb. 2003 en relatiegeschenken van de Filatelistische Dienst waarin ook jaren '50 postfris.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1835

Verhuisdoos met diverse Edelcollecties (supplementen) zegels en bijzondere enveloppen in 2 albums en los.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 1836

Verhuisdoos met oa. 3 kleine verzamelingen ** tussen 1978-1989 in 3 luxe Davo albums met cassette, leeg luxe Davo album deel III, diverse Davo supplementen en diverse Nederland en wereld op bladen en in 2 stockboeken.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 1837

Verhuisdoos vol met oa. 4 spaarzaam gevulde Luxe Davo albums en diverse FDC's in 3 albums.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 1838

Verhuisdoos met 5 Davo albums PTT-mapjes, diverse jaarsets jaren '90 tot 2002, xx.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 1839

Verhuisdoos met 4 dozen w.o. FDC's, gelegenheidsenveloppen, eerste vluchten etc.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 73
Lot No: 1840

Verhuisdoos met vnl. Nederland en Overzee FDC's, speciale Davo boekjes en nog veel meer.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 73
Lot No: 1841

Verhuisdoos met 9 boeken w.o. 5 vnl Davo albums met PTT-mapjes en 3 met zegels xx/x/o, iets euro's

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Sale No: 73
Lot No: 1842

Spaarzaam gevulde doublettenpartij partij Nederland vanaf 1872 en iets buitenland in 23 insteekalbums.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 73
Lot No: 1843

Verhuisdoos met 3 FDC albums Nederland, schoenendoos met automaatzegels, doos met oude verenigingskavels, xx/x/o.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 73
Lot No: 1844

Doos wb. oa. (on)afgeweekt en diverse zegels Nederland en buitenland in insteekboeken en een album.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

Sale No: 73
Lot No: 1845

Verhuisdoos met 14 boeken vnl. FDC's, max.kaarten.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 73
Lot No: 1846

7 vnl. Importa albums met FDC's, Max. kaarten Nederland

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 73
Lot No: 1847

Nederland grote hoeveelheid grootformaat om af te weken, o.

Starting Bid € 5

Opening EUR 5.00

Sale No: 73
Lot No: 1848

Grote meest gestempelde partij Nederland, OR en buitenland in stockboeken en albums in 7 bananendozen, 2 verhuisdozen en 5 dozen op een PTT postkar.

Starting Bid € 175

Opening EUR 175.00
Sold...EUR 550.00

Sale No: 73
Lot No: 1849

Large box with 8 albums Netherlands and former colonies mint/used/MNH some almost empty but also Netherlands 2001/2007*, startcollection, (part)collection etc. Also various countries on pages and in stockbook.

Starting Bid € 100