EUROPE Stamps - In boxes - Netherlands and Oversea - Cove
Sale No: 73
Lot No: 1596
Doosje met postwaardestukken wb. bijgefrankeerde briefkaarten, bijzondere strookjes, stempeltjes etc. Tevens diverse buitenland en fiscaalzegels. Mooie koop!
Starting Bid € 50
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No: 1597
Box with 4 albums and 5 binders/stockbooks with startcollection or stock maily used.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1598
Box Netherlands and Colonies in 5 albums and 2 stockbooks. Nice startcollection and some lose material in enveloppes including some booklets (with 9dF-T, pencil nr.) Also Indonesia MNH.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1599
Diverse poststukken wb. aangetekend Bontkraag, Luchtpost en Briefkaarten in 3 albums en een platte doos.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1600
Doos diversen wb. maximumkaarten Liechtenstein, enveloppen Veldpost/Militair van oa. Marokko, Duitsland en Frankrijk, Scheepspost USA en postfrisse jaargengen Nederland uit de guldenperiode, in totaal in 5 albums.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 73
Lot No: 1601
Doosje met meer dan 125 poststukken voornamelijk van Indonesiƫ uit de periode 1947-1966 wb. roodfrankeringen, mengfrankeringen met RIS, Luchtpost etc.