EUROPE Stamps - In boxes - Netherlands and Oversea
Sale No: 73
Lot No: 1575
Mooie complete verzameling FDC's Nederland in 5 Davo albums, E 12 t/m E 373 beschreven daarna onbeschreven t/m 826 = Mei 2021 !
Starting Bid € 300
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No: 1576
Verzameling NOR** tussen 1948-2003 in 3 ietwat tropische Davo albums van de Nederlandse Antillen (incl. Enface ** fraai) NNG, Suriname Republiek incl. FDC's en Aruba in totaal in 6 albums.
Starting Bid € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 73
Lot No: 1577
Meest gestempelde partij Nederland, OR en Indonesië in 6 insteekalbums, 3 mapjes en een goed gevulde merendeels gestempelde verzameling Nederland in een Davo album tussen 1852-1989 wb. nrs. 1-11
Starting Bid € 90
Sale No: 73
Lot No: 1578
Doos met verzamelingen en partijen wo. PTT-mapjes in 3 albums, stockboeken NOR wb. van Suriname Republiek 150x 1358-1360 cat. Zonnebloem € 1.500,- ouder gestempeld Wereld in een stock, België postzegelboekjes en Spoorweg etc.
Starting Bid € 65
Opening EUR 65.00
Sale No: 73
Lot No: 1579
Doos NOR*/**/gestempeld in album en stockboek(jes) en in enveloppen wb. veel voor 1940 oa. engros 356a/d (on)gebruikt.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 1580
Doos FDC's NOR waarbij Curacao Luchtpost 18-25 Prins Bernhard-fonds op enveloppe en FDC's van Liechtenstein, Israël en Zwitserland, los en in 3 FDC dozen.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 1581
Doos met 5 stockboeken OR, enkele postfrisse jaargangen en een verzameling NOR(on)gebruikt tussen 1852-1965 in een Unie album wb. oa. de Legioenblokken ongebruikt en diverse Back of the Book wb. Internering nr. 1.
Starting Bid € 60
Sale No: 73
Lot No: 1582
Nice lot with older stamps and FDC's of the Netherlands and Colonies in 3 albums and 2 plastic covers
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1583
Platte doos met 93 voorlopers/FDC's van Nederlands Indië, Curacao, NNG, Nederlandse Antillen en Suriname en 39 voorlopers van Nederland.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1584
Leuk restant met aardig NOR en buitenland.
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1585
Verzameling (on)beschreven FDC's Nederland in 4 albums tussen E 10/E175 en E563/E621 en Nederlandse Antillen in 3 albums tot ca. 1998 wb. ook gedeeltelijk verzameld op verschillende vignetten!
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1586
Doos met diverse Nederland in insteekboeken en zakjes en een aardige verzameling Indonesië */** t/m 1988.
Starting Bid € 45
Opening EUR 45.00
Sale No: 73
Lot No: 1587
Doosje met 7 partijen/restanten OR in insteekalbums wb. Nederlands Indië.
Starting Bid € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 73
Lot No: 1588
Doos diverse in 7 albums en los waarin FDC's OR, VE (wb. Liechtenstein 1960) Nederland FDC's uit de € periode en diverse PTT-mapjes.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1589
Diverse NOR */**/gebruikt in sigarenkistjes, stockboeken, zakjes en los wb. iets jaren '30-'50 postfris en wat Zwitserland.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1590
Nederland blokjes van 4 in 2 importa verzamel banden, stockboekje en div. los , imp. verzamelband Ned. Indië.
Starting Bid € 20
Sale No: 73
Lot No: 1591
Doosje postfris Nederland uit de guldenperiode in jaarpakketten en enveloppen.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 23.00
Sold For 23
Sale No: 73
Lot No: 1592
Doos met 40 postzegelpakketten wb. van Indonesië, Nederlands Indië en diverse buitenland.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 73
Lot No: 1593
Goed gevulde doos met voornamelijk FDC's van NOR maar ook buitenland. Tevens diverse postfris aanwezig in zakjes. Alles uit de jaren '70-'80.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 15.00
Sold For 15
Sale No: 73
Lot No: 1594
Gestempelde verzamelingen Wereld in 11 insteekalbums wb. ouder materiaal. De opbrengst komt ten goede aan het Rode Kruis.
Starting Bid € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 73
Lot No: 1595
Doos met FDC's en enkele gelegenheidsenveloppen van Nederland en Engeland, los en in albums.