Mooie goed gevulde verzameling IJsland overwegend */**/1876-1999 in een Davo-album wb. oa. 23-34, 35-47( veelal postfris), 69-75**, 124* met certificaat,114-118**, 150-155**, 218-221**. Vanaf 1950 compleet postfris aanwezig. Tevens diverse Luchtpost en Dienst. Zie de foto voor een impressie. (Image)
Low Estimate € 350
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1579
Verzameling Denemarken*/**/gestempeld vanaf 1851, voor 1910 in gemengde kwaliteit, na 1945 veelal postfris en zeer goed gevuld t/m 1999. Tevens Groenland**1960-1999 compleet postfris, alles in 2 Davo-albums met cassette.
Low Estimate € 250
Sale No: 69
Lot No: 1580
Partij Denemarken, Groenland en Faroer tussen 1864-2000 wb. veel postfrisse automaatboekjes. (Image)
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00
Sold For 125
Sale No: 69
Lot No: 1581
Gestempelde verzameling Scandinavië met thema Sport tussen 1939-2011 in een Davo band - de opbrengst van dit kavel komt ten goede aan ‘Het Prinses Maxima Centrum voor kinderoncologie’
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1582
Startverzamelingen Noorwegen en Denemarken (on)gestempeld tussen 1851-1969 in 2 Davo-albums.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1583
Gestempelde verzameling Noorwegen en Denemarken in een Davo-album en 2 insteekalbums.
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Sold...EUR 38.00
Sold For 38
Sale No: 69
Lot No: 2215
Doos Scandinavië in 5 insteekboeken wb. engros doch ook beter genoteerd en div. klassiek.
Low Estimate € 100
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2216
Postfrisse partij/(deel)verzamelingen Scandinavië, meest uit de jaren '60-'80 in 5 Kabe albums.
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 2217
Doos met 6 stockboeken waarin Zweden, Finland, Denemarken, IJsland en Noorwegen*/**/gebruikt.
Low Estimate € 60
Sale No: 69
Lot No: 2218
Doosje met een flink aantal postfrisse jaarsets uit de jaren '70 en begin jaren '80.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 2778
Verhuisdoos vol met diverse verzamelingen, meest gestempeld van oa. Groenland, IJsland, Faroer en Noorwegen in stockboeken en Davo albums vanaf het begin tot modern.