Heritage Auctions Europe Sale: 69
EUROPE
LITHUANIA / Litouwen
Sale No: 69
Lot No: 1499
Mooie goed gevulde verzameling Litouwen*/**/gestempeld tussen 1918-2018 in een ringband en een insteekalbum waarbij veel ouder materiaal.
Low Estimate € 125
Opening EUR 125.00
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1500
Verzameling Litouwen meest */** 1919-2010 in een dik insteekalbum. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 69
Lot No: 1501
Op een enkel zegel na geheel complete postfrisse verzameling Litouwen 1990-2012 wb. ook diverse minisheets in een Schaubek-album. (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 69
Lot No: 1502
Verzameling Litouwen*/**/gebruikt in een Schaubek-album tussen 1919-1940. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1503
Partij Litouwen*/**/gebruikt 1918-2010 in 2 insteekboeken wb. oa. diverse moderne postfrisse minisheets. (Image)
Low Estimate € 50