Back to DUTCH AND DUTCH COLONIAL

Records 1 to 36 of 36

Heritage Auctions Europe Sale: 73

DUTCH AND DUTCH COLONIAL
Stamps Netherlands and Oversea - In albums and boo

Sale No: 73
Lot No: 366

image Dutch East Indies Ship-cancels. 2 Binders with over 500 stamps als with K.P.M. (Koninklijke Paketvaart Maatschappij) cancels including some documents, connossements, correspondence and pictures. (Image)

Starting Bid € 250

Closed..Feb-17-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No: 367

Goed gevulde (on)gebruikte verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 in een Davo-album met cassette.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 368

Start collection mint/used in 'Holland' album.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No: 369

Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1883 in een Kabe-album waarin betere zegels, perfins, plaatfouten en stempeltjes.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 370

Gestempelde verzameling Nederlands Indië vanaf 1864 en Nieuw Guinea inclusief Untea gebruikt en ongebruikt aanwezig in een Victoria album.

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 371

Nederlands Indië eenvoudige verzameling in Lindner-album en een stockboek, xx/x/o.

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 372

image Japanse bezetting vnl Indonesië iets Burma, Maleisië, Weense drukken xx/x/o in 5 stockboeken en ringband. Mooie verzameling met betere nummers zeker bekijken. Zie foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 500

Sale No: 73
Lot No: 373

image Private ship letter stamps in album. An extensive collection private ship stamps Coro a la Vela y viceversa (Venezuela-Caraçao) 3 Labels and 5(!) labeled letters 1859-1870 (white, pink, yellow and blue labels), extensive amount 'Robert Todd' La Guaira stamps; ½c. (sheet 25[faults], 2 sheetparts 15 and 23), 1c (sheet 25), 3c (sheet 24), 4c (sheet 24) 38 single stamps (with some pairs and bl. 4), 35 mint or used perforated Jeserun stamps, 3 complete Jesurun letters to Curaçao 1877/1878 and various stamps amongst which PSNC 5 (Cert.R.P.S. 1949), Hapag, C.A.S.C., Donau Dampfschiffart etc. - collection must be viewed! (Image)

Starting Bid € 5000

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

Sale No: 73
Lot No: 374

Collectie Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld waarin beter tussen 1873-2006 in 3 luxe Davo-albums met cassette.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 375

Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gebruikt tussen 1873-1985 in een luxe Davo-album met cassette waarin beter materiaal.

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 376

Verzameling Curacao/Nederlandse Antillen*/**/gestempeld tussen 1873-2003 in 2 albums. Vanaf 1948 vrijwel compleet en vanaf 1970 compleet postfris t/m 2003.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 377

Dik insteekalbum Curacao/Nederlandse Antillen */**/gestempeld tot ca. 2008 wb. 9 ongetande proeven (onafgewerkte voorraden) emissie 1941-1942 Konijnenburg.

Starting Bid € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 73
Lot No: 378

image Prachtige postfrisse collectie ongetand Nederlandse Antillen, ca. 100 verschillende series/blokjes uit de jaren '70-'90 in een stockboek. Niet eerder aangeboden in deze samenstelling! Zie de foto voor een impressie. (Image)

Starting Bid € 3000

Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

Sale No: 73
Lot No: 379

Op de nrs. 234-238 na complete postfrisse collectie Nederlandse Antillen 1949-1986 wb. de Enface 218-233 in luxe kwaliteit! Tevens een complete verzameling Nederlands Nieuw Guinea*/** inclusief de Untea serie.

Starting Bid € 100

Sale No: 73
Lot No: 380

Merendeels postfrisse verzameling Nederlandse Antillen, goed gevuld vanaf 1980 t/m 2002 in een Davo-album met cassette.

Starting Bid € 60

Sale No: 73
Lot No: 381

Goed gevulde postfrisse verzameling Aruba tussen 1986-2007 in een insteekalbum.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No: 382

Postfrisse verzameling Aruba in een Standaard Davo-album met cassette 1986 t/m 2004 vrijwel compleet en 2009/2011 spaarzaam gevuld.

Starting Bid € 45

Opening EUR 45.00

Sale No: 73
Lot No: 383

Suiname 1873-1981 in klemband. Mooie collectie postfris/(on)gebruikt met wat klassiek en va. 1912 compleet aanwezig incl. 104/110*

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 384

Goed gevulde verzameling Suriname */**/gestempeld 1873-2004 ( vanaf 1961 postfris) in 3 Davo-albums met cassette. Tevens 4 bankbiljetten van 5, 10, 25 en 100 gulden.

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 73
Lot No: 385

Stockboek met een gedeeltelijk zowel (on)gebruikt of postfrisse verzameling tussen 1873-1985 met beter materiaal oa. 167-173* en 239-243**

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 386

Op de top na goed gevulde verzameling Suriname */**/gebruikt 1873-1975 in een luxe Davo-album met cassette.

Starting Bid € 75

Sale No: 73
Lot No: 387

Suriname 1873-1975 in 2 Lindner-T albums. Collectie ongebruikt en veel postfris va. 1935. Na 1945 vrijwel compleet aanwezig.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 388

Goed gevulde postfrisse verzameling Suriname tussen 1960-1997, vanaf 1982 compleet, in 3 Lindner T albums met cassette.

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 389

Postfrisse verzameling Suriname 1948-1975 en diverse Port wb. de nrs. 36-46*

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 390

Partij Suriname */**/gestempeld in 2 insteekboeken tussen 1873-2011

Starting Bid € 20

Sale No: 73
Lot No: 391

Voorraad Suriname */**/gestempeld vanaf 1873 in een dik insteekalbum.

Starting Bid € 10

Opening EUR 10.00

Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Cur

Sale No: 73
Lot No: 74

image 44-56 - postfrisse Cijferserie 1915-1931, catw. € 150 (Image)

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 75

image 178-181 - MNH high values Konijnenburg, cert. KNBF 2021 (genuine, nr.179 with colour-line under ear), very fine., catw. € 415 (Image)

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 76

image LP82-88 - MNH Air Mail set 1947, cert. KNBF 2021 (genuine, no remarks), very fine, catw. € 525 (Image)

Starting Bid € 125

Opening EUR 125.00

Sale No: 73
Lot No: 77

image P34-43 - MNH set Port 1948-1949, cert. KNBF 2021 (genuine, no remarks) very fine, catw. € 350 (Image)

Starting Bid € 75

Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Ned

Sale No: 73
Lot No: 72

image 40-47 - postfrisse Cijferserie 1902-1909, pr.ex., catw. € 200 (Image)

Starting Bid € 40

Sale No: 73
Lot No: 73

image D8-27 - postfrisse serie Dienst 1911, overdrukt in zwart, 2½ geel iets onregelmatige tanding, 20c plakkerspoor, catw. € 620 (Image)

Starting Bid € 150

Sale No: 73
Lot No: 78

image 230-233 - postfrisse hoge waarden En Face 1950, cert. KNBF (echt, zonder gebreken), pr.ex., catw. € 425 (Image)

Starting Bid € 80

Sale No: 73
Lot No: 79

image 624 - postfris, verkeerd gesneden/geperforeerd (Image)

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 80

image 1083, 1091A & 1094A - gebruikt op briefstukje met afstempeling Saba, de laatste 2 nummerse met variëteit 'Blauw en rood in de vlag van Sint Maarten verwisseld' (Image)

Starting Bid € 50

Stamps Netherlands and Oversea - Single lots - Sur

Sale No: 73
Lot No: 81

image 12 - postfrisse 10 op 12½ cent rood Hulpuitgifte 1925 met sterk verschoven opdruk, pr.ex. (Image)

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00