Back to DUTCH AND DUTCH COLONIAL

Records 1 to 24 of 24

Heritage Auctions Europe Sale: 69

DUTCH AND DUTCH COLONIAL
DUTCH INDIES / Nederlands-Indië

Sale No: 69
Lot No: 179

image 2 - gebruikte 10 cent karmijnrood 1868, pr.ex., catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Closed..Sep-08-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 69
Lot No: 180

image 14K - postfrisse 30 cent groen Koning Willem III 1888, kamtanding 12½ gr.g., gomzijde iets getint ov.pr.ex., catw. € 375 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 181

image 40-47 - postfrisse Cijferserie 1902-1909, pr.ex., catw. € 200 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 182

image 141 - postfrisse 30 ct op 1 gld doflila Nooduitgifte 1917-1918 met verschoven zwarte opdruk, pr.ex., schaars (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 183

image 160-166 - postfrisse serie Jubileum Koningin Wilhelmina 1923 met (hoek)velranden, pr.ex., catw. € 500 (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 69
Lot No: 184

image 260 - postfrisse 50 cent donkergrijs Koningin Wilhelmina 1938 met watermerk, pr.ex., catw. € 750 (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 185

image 263 - postfrisse 1 gulden violet Koningin Wilhelmina 1939 met watermerk, pr.ex., catw. € 100 (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 186

image 264 - postfrisse 2 gulden blauwgroen Koningin Wilhelmina 1938 met watermerk, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 187

image 265 - postfrisse 5 gulden geelbruin Koningin Wilhelmina 1938, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 188

image 359-361 - postfris hoge waardes Hulpuitgifte met opdrukken Indonesia, pr.ex., catw. € 338,10 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 69
Lot No: 189

image LP12, 13 & 17 - postfrisse zegels Luchtpost, pr.ex., catw. € 95 (Image)

Low Estimate € 20

Sale No: 69
Lot No: 190

image LP14-16 - postfrisse serie Allegorische voorstellingen 1931, pr.ex., catw. € 150 (Image)

Low Estimate € 30

Sale No: 69
Lot No: 191

image D1-7 - postfrisse serie Dienst 1911, overdrukt in zwart, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 192

image D8-27 -postfrisse serie Dienst 1911, overdrukt in zwart, pr.ex., catw. € 625 (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 193
Cat No: K1

image BK1-7 - postfrisse serie Brandkastzegels 1921, pr.ex., catw. € 600 (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 69
Lot No: 693

image Verzameling Nederlands Indië vanaf 1864*/**/gestempeld en iets met nieuwe gom in een Davo album met cassette wb. 23-30 en 81-98 met certificaat. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 694

image Prachtige overwegend gestempelde overcomplete verzameling Nederlands Indië 1864-1954 waarbij ook Luchtpost, Port, Dienst, Japanse Bezetting, RIS en RIAU. Mooie koop in prima kwaliteit. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 750

Sale No: 69
Lot No: 695

image Zeer goed gevulde verzameling Nederlands Indië*/** tussen 1870-1948 in een Holland album waarin heel veel beter materiaal, ook beter Port, Dienst, Brandkast en Luchtpost. Prachtkoop met een hoge cataloguswaarde. Zie de foto voor een impressie. (Image)

Low Estimate € 600

Sale No: 69
Lot No: 696

Vrijwel complete op nr. 2 na ongebruikte (en iets postfris) verzameling Nederlands Indië en NNG in helaas wisselende kwaliteit maar met heel veel betere zegels; oa.1, 3-12, 14-16, 17-22, 23-28, 30, 31-37, 40-57, diverse Java en Buiten Bezit, 149-159 (Jaarbeurs Bandoeng) 160-166, diverse Luchtpost, Port, Dienst en de Brandkastserie compleet.

Low Estimate € 250

Sale No: 69
Lot No: 697

Een vrijwel complete! merendeels gestempelde verzameling Nederlands Indië en NNG in een album waarbij ook veel back of the book met beter Port en Dienst!

Low Estimate € 200

Sale No: 69
Lot No: 698

Zowel gestempeld als postfris/ongebruikte verzameling Nederlands Indië wb. postfris oa. diverse waarden van de opdrukken Buiten Bezit/Bezit Buiten en Java Kopstaand, nr. 1 2x gestempeld en diverse back of the book in een Davo album.

Low Estimate € 90

Sale No: 69
Lot No: 700

image Nederlands Indië1864-1948. Start verzameling gebruikt/ongebruikt wb. tevens Ned. Nieuw Guinea gebruikt incl. UNTEA. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 69
Lot No: 701

Partij Nederlands Indië*/**/gestempeld wb. Port , Dienst, Luchtpost en tevens iets Indonesië en Japanse Bezetting in 3 insteekboeken.

Low Estimate € 40

Sale No: 69
Lot No: 702

Nederlands Indië gestempeld engros in 2 insteekboeken.

Low Estimate € 20

Sold...EUR 28.00

Sold For 28