Canada Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 641
Lot No: 2010
USA en CANADA POSTHISTORIE, ca.150 gebr./ongebr. poststukken
Closed..Apr-12-2019, 23:59:00 EST
Sale No: 641
Lot No: 2162
USA en CANADA, o/*/** in 8 dikke insteekboeken
Sale No: 641
Lot No: 2170
USA en CANADA 1851-1990, o/*/** in 3 Davo albums
Sale No: 641
Lot No: 2187
USA en CANADA, 2 archiefdozen met jaarsets en jaarboeken
Sale No: 641
Lot No: 2251
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 13 albums/insteekboeken, wb. Zuid Amerika, Canada, etc.
Sale No: 641
Lot No: 2324
CANADA, o/*/** in 9 insteekboeken met doubletten, postfrisse velletjes, etc.
Sale No: 641
Lot No: 2347
USA en CANADA, o/*/** in 22 insteekboeken/mappen, wb. klassiek en aardige nrs., in 2 dozen
Sale No: 641
Lot No: 2388
WERELD, jaarcollecties en speciale verpakkingen van o.a. Engeland, Canada, Singapore en Zwitserland
Sale No: 641
Lot No: 2412
USA en CANADA, o/*/** in 3 albums en 12 insteekboeken, wb. engros, doch ook enige aardige nummers
Sale No: 641
Lot No: 2470
CANADA 1851-2006, enorme verzameling o/*/** in 11 banden met velletjes en postzegelboekjes, vaak dubbel verzameld, diverse betere nrs. aanwezig o.a. 2x $.4,= van 1897 S.G.137 (Image)