Canada 1868-2006 in 2 Davo-albums. Collectie postfris/(on)gebruikt, goed gevuld met veel moderne blokken en boekjes postfris.
Low Estimate € 150
Closed..Sep-09-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 1143
Postfrisse voorraad vellen en veldelen uit de jaren '70-'80 van Canada en USA.
Low Estimate € 50
Sale No: 69
Lot No: 1144
Verzameling Canada, meest gestempeld tussen 1859-2014 in 2 Davo-albums en een spaarzaam gevuld stockboek.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1145
Insteekboek Canada gebruikt 1851-1967 w.b. beter genoteerd.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1146
Gestempelde verzameling Canada tussen 1851-2006 in 3 ringbanden.
Low Estimate € 40
Sale No: 69
Lot No: 1147
Kleine verzameling Canada tussen 1952-1987 en Newfoundland in 3 album.
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 69
Lot No: 2088
Postfrisse jaarsets Canada 1997 t/m 2000 en een dik insteekalbum met gestempeld en postfris.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Closed..Sep-10-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 69
Lot No: 2089
Gestempelde doubletten partij Canada vanaf 1870 in 5 stockboeken.
Low Estimate € 20
Sale No: 69
Lot No: 2090
Doos met een gigantisch aantal gestempelde zegels van Canada en Amerika.
Low Estimate € 15
Opening EUR 15.00
Sale No: 69
Lot No: 2704
Verhuisdoos met een grote voorraad meest gestempeld Canada tot ca. nr. 2100 in 8 insteekboeken en tevens een verzameling Canada gestempeld in een Davo album tussen 1864-1992 wb. back of the book.