JAPAN, veelal beter materiaal o/(*)/*/** op insteekkaart met o.a. Mi. blok A28 (2) (Image)
Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST
Sale No: 645
Lot No: 2061
NEPAL 1886-1959, o/*/** small lot on stockpages with some better numbers, téte béche, etc., possibly some reprints/forgeries (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2248
GEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 2 insteekboeken met hoofdzakelijk motief van niet alledaagse landen, met vele beter genoteerde nummers waarbij Singapore 101/06, Blok 1, Saudi Arabië Blok 6/11, Swaziland 398/402 strip, etc., etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2253
ZUID KOREA 1946-1977, */** verzameling in insteekboek met diverse betere nrs. o.a. Mi.55/57, 171/72, 217/18, blok 127, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2312
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 250 poststukken in gevarieerde kwaliteit met diverse frankeringen en stempels w.o. halten, voorfilatelie, aangetekend, luchtpost, censuur, iets Japanse bezetting van Java, enkele aardige losse zegels, etc. (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2426
CHINA, Empire, Shanghai, Localpost, Provincial and Peoples Republic, o/*/** in 5 stockbooks and on stockpages with several better numbers. Nice lot for the specialist (Image)
Sale No: 645
Lot No: 2490
ZUID KOREA ca.1977-1993, postfrisse verz. incl. blokjes, alsmede Fdc's, totaal in 4 albums en 1 map
Sale No: 645
Lot No: 2558
NEDERLAND 1950-2005, verz. Fdc's vanaf E2 beschreven en onbeschreven, alsmede div. poststukken en iets Japanse Bezetting