Back to Asia

Records 1 to 8 of 8

van Dieten Stamp Auctions Sale: 645

Asia
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 645
Lot No: 2057

image JAPAN, veelal beter materiaal o/(*)/*/** op insteekkaart met o.a. Mi. blok A28 (2) (Image)

Closed..Apr-16-2021, 23:59:00 EST

Sale No: 645
Lot No: 2061

image NEPAL 1886-1959, o/*/** small lot on stockpages with some better numbers, téte béche, etc., possibly some reprints/forgeries (Image)

Sale No: 645
Lot No: 2248

image GEHELE WERELD, postfrisse verzameling in 2 insteekboeken met hoofdzakelijk motief van niet alledaagse landen, met vele beter genoteerde nummers waarbij Singapore 101/06, Blok 1, Saudi Arabië Blok 6/11, Swaziland 398/402 strip, etc., etc. (Image)

Sale No: 645
Lot No: 2253

image ZUID KOREA 1946-1977, */** verzameling in insteekboek met diverse betere nrs. o.a. Mi.55/57, 171/72, 217/18, blok 127, etc. (Image)

Sale No: 645
Lot No: 2312

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 250 poststukken in gevarieerde kwaliteit met diverse frankeringen en stempels w.o. halten, voorfilatelie, aangetekend, luchtpost, censuur, iets Japanse bezetting van Java, enkele aardige losse zegels, etc. (Image)

Sale No: 645
Lot No: 2426

image CHINA, Empire, Shanghai, Localpost, Provincial and Peoples Republic, o/*/** in 5 stockbooks and on stockpages with several better numbers. Nice lot for the specialist (Image)

Sale No: 645
Lot No: 2490

ZUID KOREA ca.1977-1993, postfrisse verz. incl. blokjes, alsmede Fdc's, totaal in 4 albums en 1 map

Sale No: 645
Lot No: 2558

NEDERLAND 1950-2005, verz. Fdc's vanaf E2 beschreven en onbeschreven, alsmede div. poststukken en iets Japanse Bezetting