Doosje met een groot aantal Minischeets, Speciale FDC's, Carnets etc. etc. uit de jaren '90-'2000
Starting Bid € 50
Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST
Sale No: 73
Lot No: 1635
Doosje met een groot aantal Minisheets, Speciale FDC's, Carnets etc. etc. uit de jaren '90-'2000
Starting Bid € 50
Sale No: 73
Lot No: 1636
Partij met voornamelijk postfris Indonesië uit de jaren '50-'85 in stockboeken en FDC's in een doos. Tevens iets buitenland aanwezig waarbij postfris Azië.
Starting Bid € 30
Sale No: 73
Lot No: 1637
Doosje met speciale FDC's, Carnets, Minisheets etc. etc. uit de jaren '90-'2000
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1638
Partij Indonesië, los, en in mappen, in insteekboeken en een album met oa. postfrisse vellen, blokjes en FDC's wb. modern.
Starting Bid € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 73
Lot No: 1639
Doosje met speciale Carnets, FDC's (oa. met munten) Minisheets etc. etc. uit de jaren '90-'2000.