Back to ASIA

Records 1 to 6 of 6

Heritage Auctions Europe Sale: 73

ASIA
Stamps - In boxes - Indonesia

Sale No: 73
Lot No: 1634

Doosje met een groot aantal Minischeets, Speciale FDC's, Carnets etc. etc. uit de jaren '90-'2000

Starting Bid € 50

Closed..Feb-18-2022, 23:59:00 EST

Sale No: 73
Lot No: 1635

Doosje met een groot aantal Minisheets, Speciale FDC's, Carnets etc. etc. uit de jaren '90-'2000

Starting Bid € 50

Sale No: 73
Lot No: 1636

Partij met voornamelijk postfris Indonesië uit de jaren '50-'85 in stockboeken en FDC's in een doos. Tevens iets buitenland aanwezig waarbij postfris Azië.

Starting Bid € 30

Sale No: 73
Lot No: 1637

Doosje met speciale FDC's, Carnets, Minisheets etc. etc. uit de jaren '90-'2000

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1638

Partij Indonesië, los, en in mappen, in insteekboeken en een album met oa. postfrisse vellen, blokjes en FDC's wb. modern.

Starting Bid € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 73
Lot No: 1639

Doosje met speciale Carnets, FDC's (oa. met munten) Minisheets etc. etc. uit de jaren '90-'2000.

Starting Bid € 15

Opening EUR 15.00