Sale No: 646
Lot No: 579
NED.- INDIË Stockholmserie uit 1924, 53 ex. w.o. enige doubletten, totaal 47 van de uitgegeven 49 verschillende zegels met rode Specimen-opdruk (nrs. 146/47 ontbreken), merendeels met plakker en met keurstempeltje (Image)
Closed..Oct-06-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No: 580
NED.- INDIË bestelhuisstempels, verzameling van diverse typen doch in hoofdzaak Bu. type F, ca. 50 ex. waarvan veel uit West-Sumatra op verzoek op de 3 cent Kreisler op briefstukje, w.o. unieke en door ons nog niet eerder geziene kantoren. Zeldzame stempels! (Image)
Sale No: 646
Lot No: 581
NED.- INDIË, stempels van spoorwegpostkantoren w.o. Batavia-Anjer (RR), SPKT C. (100), Spoorkantoor D (R), etc. (Image)
Sale No: 646
Lot No: 582
CURAÇAO, kleurproeven, 68 stuks, merendeels van emissie 1873 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 604
NED.- INDIË naamstempels (zgn. langstempels), uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden, ook wat naoorlogse noodstempels, in zwart, blauw, violet en rood, van hulppostkantoren en een enkel bestelhuis en halte, diverse met de pen bijgeschreven datum, veel schaarse en zeer zeldzame stempels als Anjer, Banggai/datum (uit 1925, violet, op nr. 143), Galela, Humboldtsbaai, Laboean, Langsatoenong, Lintido, Malili, Moeara Saibi, Oeloe-Siaoe, Petta, Pladjoe, Prigen, Siak Sri Indrapoera (fragment), Siborongborong (fragment), Sipirok, Takalar, Tandjoeng Poera (met puntstempel 118!), Tjoeroep, Tobelo, Welahan, etc. Prachtig object om te detailleren of op te zetten en de moeilijke manco´s te zoeken! (Image)
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 646
Lot No: 605
NED.- INDIË haltestempels, dun insteekboek waarin mooie verzameling op losse zegels en zegels op knipsels alfabetisch gesorteerd van A t/m W, in zwart, blauw of violet, w.o. meerdere schaarse, zeldzame en uiterst zeldzame haltes van zowel Java als Sumatra (SSS, ZSS), diverse stempeltypen niet zo vermeld in de Poststempelcatalogus zoals Krandji S.S. en Tjakoeng S.S., inclusief enige verzoekafstempelingen op 3 cent Kreisler maar wel van stempels die zeer zeldzaam zijn zoals Batoe Tabal, Biaro., Koeboe Karambil, Moeara Kalaban, Padang Tarab, Sintoek, etc. Diverse stempels lijken haltes, maar zijn van hulppostkantoren. Stempelkwaliteit is zeer goed. Prachtkavel voor de specialist van dit fascinerende gebied (Image)
Sale No: 646
Lot No: 606
NED.- INDIË langebalkstempels, dik en dun insteekboek waarin zeer bijzondere collectie vanaf 1917, ook iets uit de Japanse bezetting en beginjaren Indonesië (vanaf 1945) van A t/m W op losse zegels, op alfabetische volgorde, waarbij boven alles de uitzonderlijke kwaliteit opvalt, met talrijke schaarse en zeldzame stempels van o.a. Alabio, Bandoeng/Jaarbeurs, Beo, Boender (op nr. 306), Djatisrono (op P43, Jap. bez. RR), Geser, Goeroepahi, Kedoengdoeng (1947, Rep.), KOKAS (op nr. 124, Nieuw-Guinea, 10.9.20), Kotobaharoe, Langen, Lintido, Liroeng, Moeara-/Siberoet, Nangapinoh, Poeroektjaoe, Rantau-/Tamiang, Sapat, Serpong (Jap. bez. 1944), Soekapoera (1946, Rep.), Tjilatjap/S1 en S5 (beide 1948, Ned. gezag), Totok (vol op 1 gld nr. 58), Woerjantoro (20.9.05 op nr. 299), etc. en indien mogelijk/bestaand verzameld met zowel smalle als brede datumbalk, verschillende schrijfwijzen, aaneen of verdeeld boven en onder de datumbalk, etc. Talrijke afstempelingen vooral op lichtkleurige zegels omdat zij daarop mooi uitkomen, veelal in een niet verder te verbeteren kwaliteit. Voor de verzamelaar een superobject om op te zetten, verdere typen te zoeken en op jacht te gaan naar de moeilijke manco´s (Image)
Sale No: 646
Lot No: 607
NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS, geweldige verzameling in Mulder-kwaliteit van verschillende typen van eenzelfde kantoor op losse zegels en knipsels, met diverse stempels in violet, alfabetisch van A t/m W opgezet met veel schaarse en zeldzame kantoren zoals Anjer (R), Balei Selasa, Bojan (RR), Gianjar (R), Hina[ko] (RRR), Karimondjawa (R), Kotamobagoe, Mangoenredja, Moearateweh, Oeloe Siaoe, Padang-Oelak Tanding (RR), Pakanbaroe, Paloer (R), Pangoeroeran (R), Poespo, Rondeng (R), Samboe, Seulimeum, Soempioeh, Tagoelandang (RR), etc. Fantastische collectie van dit boeiende stempeltype om goed op te zetten of te detailleren (Image)
Sale No: 646
Lot No: 608
NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS MET UUR, mooie verzameling van dit moeilijke stempeltype op losse zegels, w.o. schaarse en zeldzame kantoren zoals Bandjaran, Bantool, Brossot, Kalisetail, Kaloeë, Kamal, Kotaagoeng, Lamongan, Manna, Manindjau, Matoer, Ngadiredjo, Pangoeroeran, Plered, Poespo, Rewoeloe, Sekajoe, Selatpandjang, Soemedang, Soempioeh, Takengon, Tandjoeng/Moearaenim, Tjigoedik, Tolitoli, etc. Prachtig kavel met zeer veel van die moeilijke stempels in schitterende kwaliteit! (Image)
Sale No: 646
Lot No: 609
NED.- INDIË STEMPELS, verzameling op losse zegels en zegels op briefstukjes van o.a. machine, rol, propaganda en gelegenheid, N.E.W. en N.E.O., luchtpost, veldpost 1940-42 en 1946-49, marine, (nood)stempels 1945-49 en diversen (Image)
Sale No: 646
Lot No: 610
JAPANSE BEZETTING & INDONESIË, bescheiden o/* verzameling 1942-1949 met een aardige verscheidenheid aan opdrukken en enkele goede stempels (Image)
Album - Nederland en O.G.D. O.G.D.
Sale No: 646
Lot No: 2064
NED.- INDIË Puntstempels, vrij uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden, zonder de zeldzame nummers, maar wel met typen van de grote kantoren, veel mooie afstempelingen w.o. in violet, op alfabetische volgorde van kantoornaam opgezet op bladen in 4 ringbanden (Image)
Closed..Oct-08-2021, 19:00:00 EST
Sale No: 646
Lot No: 2065
NED.- INDIË Vierkantstempels, vrij uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden met meerdere schaarse kantoren, typen (o.a. groot formaat Blitar op nr. 31 met voor deze zegel de nu vroegst bekende datum 6-6-1900), veel mooie, blauwe en violette afstempelingen, op alfabetische volgorde (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) opgezet op bladen in 5 ringbanden. Mooi object om opnieuw op te zetten en uit te breiden! (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2066
NED.- INDIË, 175 poststukken met vierkantstempels w.o. veel mooie afdrukken, enkele betere kantoren, typen, aangetekend, etc. in 2 KaBe-ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2067
NED.- INDIË Naamstempels, verzameling op diverse emissies en waarden, tevens diverse haltestempels, op alfabetische volgorde (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) opgezet op bladen in 4 ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2068
NED.- INDIË, 42 poststukken, meest briefkaarten, naamstempels w.o. Bangoenpoeraba in violet op aangetekende briefkaart (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2069
NED.- INDIË Rond-, kleinrond- en grootrondstempels, bescheiden verzameling w.o. rond Samarang op nr. 2 (schaars!) met ook nog wat andere stempeltypen als VK en KB op bladen in 2 ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2070
NED.- INDIË, naam-, grootrond-, kortebalk- en kortebalk met uur-stempels op ca. 600 losse zegels en enige knipsels w.o. veel mooie afdrukken en schaarse stempels, op insteekbladen in ringband (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2071
NED.- INDIË, ruim 80 poststukken, meest briefkaarten, met kleinrondstempels (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2072
NED.- INDIË Grootrondstempels, verzameling op losse zegels w.o. schaarse kantoren als Banggaai, Bima, Brambanan, Goenoeng Soegih, Kanigoro op nr. 137 (!), Liroeng, Ngoenoet, Taliwang, Tjoeroep, Totok, etc. waaronder veel mooie afstempelingen, tevens met doubletten en enkele kantoren in aantallen, op insteekbladen in ringband (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2073
NED.- INDIË STEMPELS, omvangrijke verzameling op losse zegels w.o. op knipsel van allerlei stempeltypen die voor kunnen komen op de emissies Cijfer en Wilhelmina nrs. 99-134, 142-148, 171, 228/229 zoals GR, KB, KBU, LB, PV1, halte, KPM, etc, keurig gerangschikt op zegel en stempeltype, merendeels prachtige, volledige afdrukken, schaarse en zeldzame kantoren w.o. Bagan-Si Api Api (KB), H.B. Posterijen A5 (GR), Ketaun (LB), Kotaägoeng (KB), Langen (LB0, Langgen (halte), Liroeng (GR), Long Iram (KB), Manggani (KB), Meloewoeng (KB), Merak (halte), Natar (halte), Ngoenoet (GR), Oelee Lheue (LB), Palaboehan Ratoe (GR), Rewoeloe (KBU), Siborongborong (GR), Srandakan (GR), Tandjoeng-Gedang (GR), alsmede wat perfins, op bladen in kunststoffen omslag (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2074
NED.- INDIË, langebalkstempels 1917-42 op losse zegels en enkele knipsels, ruim 3500 stuks en ca. 550 kantoren w.o. schaarse als Baä, Goeroepahi, Hajoep, Kalabahi, Kolaka, Langen, Lintido, Padangoelak-/Tanding, Pangkalanboen, Pringsewoe, Tambang/Sawahj, Tretes en Waroe, veel mooie afdrukken, verschillende typen, op alfabetische volgorde in 2 insteekboeken. Mooi object om op te zetten en uit te breiden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2075
NED.- INDIË Langebalkstempels vanaf 1917, uitgebreide collectie met meerdere schaarse kantoren, verschillende typen per kantoor, veel mooie afstempelingen, ook andere typen als KB, PV1, PV2, LBnr, opgezet op bladen (w.o. door verzamelaar diverse foutief genoemde kantoornamen) in 8 ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2076
NED.- INDIË, langebalkstempels met nummer (LBnr) op 78 poststukken w.o. lastige nummers, frankeringen (o.a. weldadigheid), bestemmingen, etc. in ringband (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2077
NED.- INDIË, langebalkstempels met nummer (LBnr) op losse zegels en enkele knipsels, ca. 1000 stuks, met veel mooie afdrukken, alfabetisch en per nummer van de verschillende kantoren (niet compleet) gesorteerd in insteekboek (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2078
NED.- INDIË Kortebalkstempels, verzameling op verschillende emissies en waarden, w.o. schaarse en zeldzame kantoren als Poeloe Ajer (violet) en Tjalang, typen, veel mooie afstempelingen van dit nog wat ondergewaardeerde stempeltype, ook wat andere typen als KBU, GR, VK en LB, op bladen in 2 ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2079
NED.- INDIË Diversen en stempels w.o. scheepsstempels (vnl. KPM), paquebot, spoorwegpostkantoren, machinestempels, veldpost, Ned. gezag met tijdelijke- en noodstempels, Nieuw-Guinea, postzegelvariëteiten, enz. Gevarieerd geheel opgezet op bladen in 5 ringbanden (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2080
NED.- INDIË, Diverse stempels o.a. propaganda, postagenten, schepen (op zegels Curacao en Suriname), fragmenten van bestelhuizen, perfins, wat Japanse bezetting en Republiek (w.o. diverse valse opdrukken), etc. op bladen in ringband (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2081
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ca. 125 (aanzienlijk) betere en kwalitatief bijzonder mooie poststukken 1876 -1950 w.o. schaarse en zeldzame stempels van allerlei soorten w.o. punt, kleinrond, vierkant, naam, korte- en langebalk, gelegenheid en noodstempels (1945-48), labels, aangetekend, luchtpost, frankeringen, schaarse postwaardestukken, etc. en tevens insteekkaartje punt-, kleinrond- en vierkantstempels van Riouw op losse zegels, in poststukkenalbum (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 646
Lot No: 2082
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 32 behoorlijk betere poststukken 1890-1949 w.o. stempels, (enkel)frankeringen, beport, luchtpost, aangetekend, geadviseerd, Royal Neth. Indies Army/Concession Rate (rood en violet, 1945), Hollandia Bu.Y, etc. opgezet op bladen in ringband (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2083
NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 95 poststukken, veel gecensureerd vooroorlogs en naoorlogs Nederlands gezag met censuur, (nood)stempels, etc. in Leuchtturm-album (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2084
NED.-INDIË 1864-1948, gebruikte verz. in Davo album waarbij div. goede nummers, enkele opdruk- en tandingvariëteiten, port, dienst en Ned. Nieuw Guinea (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2085
NED.-INDIË 1864-1950, o/*/**, schitterde collectie met talrijke variëteiten, proeven en stempels in 2 insteekboeken, veelal op tanding verzameld en vaak dubbel (gebr. en ongebr.), het geheel in uitgezochte kwaliteit, bevat o.a. nr.1 (3), 2 (2), 6Fb, 79a, 149/59, 160/66, 260/65, 289, Port 1/4, Brandkast 1/7 (2), etc. (Image)
Sold...EUR 4,200.00
Sold For 4200
Sale No: 646
Lot No: 2086
NED.- INDIË, Cijfer tussen nrs. 99/114 engros in postfrisse veldelen w.o. 34x 4 cent geelbruin, waarbij velrandbijzonderheden als oplageletters en drukkerstekens. Cat. ca. € 3250 (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2087
JAPANESE OCCUPATION of the Netherlands East Indies, thin stockbook filled with unused and used stamps, including some nice cancellations, showing a small selection of several types of overprints, used in Sumatra and the Greater East (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2088
JAPANESE OCCUPATION, collection of over 75 covers/cards, postal stationery (sent and unused), POW & CI cards, telegraphic money order full of stamps, cut-outs, some written up on album leaves, all in album (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2089
REPUBLIC OF INDONESIA 1945-49, thin stockbook filled with used and unused stamps for Java and Sumatra, with a small variety of overprints, or without overprint but only a brush stroke through the former country name (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2090
O.G.D. 1864-1975, verz. o/* in Davo album, div. dubbel verzameld waarbij enkele kleur- e.a. variëteiten en div. betere nrs. en series. Zeer hoge cataloguswaarde (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2091
O.G.D. 1873-1980, Curaçao en Ned. Antillen o/*/** , collectie in meest nette kwaliteit in 2 insteekboeken, bevat o.a. 1/12, 24fa (2), 74b (2), 178/81, 181 gebr., Luchtpost 18/25 (2), 82/88, Port 1/10 + Specimen, 31/34, etc. (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2092
O.G.D., meest postfris op kaartjes in 2 albums waarbij beter materiaal, o.a. Curaçao 104/20, LP18/25, 86 en 88 en Suriname P36/46, tevens iets Nederland (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2093
SURINAME 1873-1975, o/*/** collectie in 2 insteekboeken met o.a. 14/15, 37/40, 58a, 60/64 (2), 104/10, Luchtpost 8/14 Do.X, 15/19, Port 15/16 en 36/46, etc., tevens enige variëteiten, het geheel in nette kwaliteit (Image)
Sale No: 646
Lot No: 2094
SURINAME, geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in Davo album met beter materiaal o.a. 1/15, 21, 37/40, 58a/59a, 60/64, 104/10, Luchtpost compleet, etc. (Image)
Map - Nederland en O.G.D. O.G.D.
Sale No: 646
Lot No: 1776
NED.-INDIË HALFROND-FRANCOSTEMPELS van diverse kantoren op zegels in wisselende kwaliteit nrs. 1 (8x), 2 (7x) en emissie 1870 (18x) op insteekkaart (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1777
NED.- INDIË, insteekkaart met nrs 1, 2 en zegels met vnl. KPM-stempels (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1778
NED.-INDIË, LANGSTEMPELS 1864-1912, 50 stuks in luxe kwaliteit op insteekblad (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1779
NED.- INDIË, 11 zegels met haltestempels op kartonnetje (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1780
NED.- INDIË, enkele stempels w.o. vierkant en KPM op losse zegels op insteekkaartje (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 646
Lot No: 1781
NED.- INDIË, 10 zegels met mooie kleinrondstempels op insteekkaartje (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1782
NED.- INDIË, insteekkaart met wat aardige stempels van allerlei typen op losse zegels (Image)
Sale No: 646
Lot No: 1783
NED.-INDIË POSTHISTORIE, rond-, kleinrond-, punt- en vierkantstempels, tevens halfrond-franco Banjoemaas (lichte afdruk op nr. 9), op losse zegels emissie 1870 en 9 poststukken van Banjoema(a)s en Pekalongan in prachtkwaliteit op bladen (Image)