Back to

Records 1 to 50 of 363

van Dieten Stamp Auctions Sale: 646

NEDERLAND
Sale No: 646
Lot No: 560

image EMISSIE 1864, diverse stempels o.a. naam, punt, aangeteekend (diverse typen), ontoereikend, franco zonder kader, P.D. etc. op losse zegels (w.o. 12x 15 cent) variërend van pracht- tot zeer fraaie ex. (Image)

Sold...EUR 950.00

Closed..Oct-06-2021, 19:00:00 EST

Sale No: 646
Lot No: 561

image KLEINRONDSTEMPELS van verschillende post- en bijpostkantoren, stations en trajecten op emissie 1872 koning Willem III, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, op verschillende waarden w.o. meerdere van 1 en 2½ gulden, totaal 300 zegels, een lust voor het liefhebbersoog! (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 646
Lot No: 562

image KLEINRONDSTEMPELS van verschillende post- en bijpostkantoren, stations en trajecten op emissie Hangend Haar, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, op verschillende waarden w.o. meerdere van 1 en 2½ gulden, totaal 317 zegels, kijken en bezitten is genieten! (Image)

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 646
Lot No: 563

image EMISSIE CIJFER 1894, overzicht van diverse stempels meest op alle vier waarden in Mulder-kwaliteit, o.a. naam, kleinrond (w.o. station, traject), dubbelring, grootrond (w.o. station, traject), bestellers, penvernietiging, perfins en 4 poststukken (½ cent op bandje 1896, 1 cent in paar op postblad grootrond Oosternijkerk 1899, 2 cent op postblad kleinrond Noordscharwoude 1899, 2x 2½ cent op firmabk. grootrond Nieuwepekela 1899) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 564

image INHULDIGINGSGULDEN, zegels met prachtige en luxe afst. kleinrond (27x), grootrond (21x), naamstempel Oegstgeest (zegel beschadigd) en Belgisch in blauw en volledig 2e DTP-1e Bureau met datum 5-9-1899 (roestpuntje) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 565

image EMISSIE VÜRTHEIM, diverse stempels in Mulder-kwaliteit o.a. naam, kleinrond, grootrond, Martin, kortebalk, langebalk, traject, drukwerkrol, bestellers, halte, na posttijd, gelegenheid, enz. met blokken van vier, diversen en 4 poststukken (Image)

Sale No: 646
Lot No: 566

image BRANDSTEMPELS ´sGravenhage type I en II (samen 14 zegels), grootrond uit brandstempel type I (V.201a, 3x) en II (V.202a, 4x) en uit niet gebruikt brandstempel (V.202b, 15x) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 567

image EMISSIE BONTKRAAG, diverse stempels op de verschillende cent waarden in Mulder-kwaliteit o.a. naam, kleinrond, grootrond, Martin, kortebalk, langebalk, traject, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid, machine, Enschede in groot rechthoekig kader, penvernietiging, enz. en 13 poststukken met enkelfrankeringen w.o. gezegeld Bevelschrift (1915), Ontvangbewijs voor een pakket (1921), enz. (Image)

Sale No: 646
Lot No: 568

image BONTKRAAG GULDENSWAARDEN, stempeloverzicht w.o. kleinrond, grootrond, Dieren cursief (telegraaf), Martin, kortebalk, langebalk, naam, drukwerkrol, reclame, Van der Hoopvlucht, diversen op losse zegels variërend van pracht tot zeer fraai, maar allemaal mooie tot luxe afstempelingen op nrs. 49 (naamstempel Rozendaal), 77 (20x), 78 (19x w.o. in blok van 6), 79 (13x) en 80 (5x waarvan 3 pracht, 1 vrijwel pracht, 1 vouw) (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 646
Lot No: 569

image EMISSIE TBC 1906, diverse stempels in Mulder-kwaliteit met kleinrond, grootrond, Martin, langebalk, bestellersstempel, diverse foutieve data in stempels, in totaal 22x 1 cent (w.o. 1 blok van 4), 16x 3 cent en 23x 5 cent (w.o. 1 paar), en 2 poststukken. Bijzonder attractief! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 570

image EMISSIE JUBILEUM 1923, diverse stempels op de verschillende waarden (w.o. 3x 2½ en 3x 5 gulden) in Mulder-kwaliteit o.a. naam, grootrond (o.a. Heerde op 2½ gulden), kortebalk, langebalk, traject, station, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid en Vliegtocht Ned.-Indië (o.a. op 5 gulden) en Koppen, en 7 poststukken. Bijzonder aantrekkelijk kavel! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 646
Lot No: 571

image EMISSIES LEBEAU & VETH, diverse stempels op de verschillende waarden in luxe kwaliteit o.a. naam, gummi, kortebalk, langebalk, traject, station, drukwerkrol, bestellers, gelegenheid, giro, machine, schepen, penvernietiging, luchtpost (Koppenvlucht), enz. Prachtkavel! (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 646
Lot No: 572

image NOODSTEMPELS 1945, verzameling afstempelingen van gummidagtekeningstempels van de verschillende plaatsen op losse zegels los/op knipsel, metalen stempels met open 4 van 1945 en stempels van de Selfkant (Image)

Sale No: 646
Lot No: 573

image PORTEMISSIE 1870, diverse stempels in Mulder-kwaliteit op de 5 en 10 cent (niet onderzocht op typen, tandingen of plaatfouten), met naam (schreef en schreefloze letters), punt, tweeletter en kleinrond. De 5 cent 6x los, 4 paren w.o. met onderrand, 1 strip van 3 en 2 blokken van 4 waarop centraal kleinrond en 5x 10 cent los. Voor de liefhebber! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 574

image PORTEMISSIES 1881-1906, diverse stempels in Mulder-kwaliteit op P3-P30 (w.o. 7x P28), niet onderzocht op typen, tandingen of plaatfouten, met stempeltypen zoals naam, punt, tweeletter, kleinrond, grootrond (schaars op emissie 1881), Martin (op 1 gulden), langebalk, ovaal afgeschreven en een paar gelegenheidsstempels. Aantrekkelijk kavel! (Image)

Sold...EUR 2,000.00

Sale No: 646
Lot No: 575

image KLEINRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op 210 Postbewijszegels van verschillende waarden, een selectie van de allermooiste afstempelingen, verzameld op zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken, hetgeen in deze diversiteit en dit aantal moeilijk meer is bijeen te brengen! (Image)

Sold...EUR 6,500.00

Sold For 6500

Sale No: 646
Lot No: 576

image GROOTRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op 78 Postbewijszegels van verschillende waarden, in uitgezochte stempelkwaliteit van zo volledig mogelijke en rechtopstaande afdrukken. Schaars! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 577

image POSTBEWIJS, diverse stempels op de verschillende waarden in prachtkwaliteit: naam (w.o. Ankeveen op 5 gld, Heesch op 10 gld op postbewijsfragment, Hoek van Holland op 2 gld, Meeuwen op 10 gld, Rhoon op 5 gld, Rockanje op 3 en 4 gld, punt (36 op 1½, 186 op 1 en 225 op 1½ en 5 gld, alle zegels met gebreken), kleinrond, dubbelring (zeldzaam), grootrond en caoutchouc Loppersum (op 4 gld, gerep.). Veel schaarse tot zeer zeldzame afstempelingen! (Image)

Sold...EUR 5,500.00

Sold For 5500

Sale No: 646
Lot No: 578

image INTERNERINGSZEGELS, 6 gebruikte ex. IN1 o.a. met stempels Rijs-Interneeringsdepot 7.II.1916 en 5.IV.1916, IN1 op envelop (zonder klep), IN1 met langebalk Harlingen 2.IV.18 9-10V (€) en IN2 in olierijke inkt gest. Legerplaats/bij Harderwijk 21.V.15.11-12V (moet wel vals zijn) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 586

image PUNTSTEMPELS, uitgebreide verzameling op losse zegels van verschillende emissies en waarden w.o. 2½ gulden, met feitelijk alleen maar prachtige en luxe afstempelingen, waaronder ook van kleine en gezochte kantoren, tevens diverse typen en andere kleuren dan zwart, in dik insteekboek. Fantastisch kavel om uit te breiden en op te zetten, maar ook om te detailleren. Absolute top en in deze kwaliteit niet eenvoudig om nog bijeen te krijgen (Image)

Opening EUR 5,000.00
Sold...EUR 26,000.00

Sold For 26000

Sale No: 646
Lot No: 587

image TWEELETTERSTEMPELS, verzameling op losse zegels, enkele zegels op knipsels, wat paren en strippen van diverse emissies en waarden, alfabetisch geordend in insteekboek, en vrijwel uitsluitend volledige afstempelingen. Prachtobject om op te zetten en te vervolmaken (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

Sale No: 646
Lot No: 588

image KLEINRONDSTEMPELS van hulppostkantoren op diverse emissies, per kantoor verzameld op verschillende waarden van elke emissie, veelal volledige en rechtopstaande afstempelingen, veel schaarse kantoren, een prachtig bezit voor verzamelaar en detaillist, in 2 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 20,000.00

Sold For 20000

Sale No: 646
Lot No: 589

image KLEINRONDSTEMPELS van post- en bijpostkantoren op diverse emissies incl. Port en Postbewijs, per kantoor verzameld op verschillende waarden van elke emissie in de mooist mogelijke kwaliteit, meest volledige en rechtopstaande afstempelingen, een prachtig bezit en ideaal kavel voor de detaillist die zijn klanten topkwaliteit wenst te leveren, in 2 insteekboeken (Image)

Sold...EUR 13,000.00

Sold For 13000

Sale No: 646
Lot No: 590

image KLEINRONDSTEMPELS van spoorwegtrajecten, verzameling van honderden stempels op verschillende emissies en waarden, w.o. schaarse ex., in insteekboek gesorteerd van A t/m Z (daarbij tevens 3 ex. met Arabisch cijfer), alsmede Amsterdam/E (5x), Rotterd:-Hellev: (1x), Vlissingen-Queenborough (2x) en Queenborough-Vlissingen (3x). Zeer veel afstempelingen in uitgezochte en niet te verbeteren kwaliteit! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 3,000.00

Sold For 3000

Sale No: 646
Lot No: 591

image KLEINROND OP POSTSTUK, collectie van ruim 450 poststukken w.o. veel prentbriefkaarten, allemaal met kleinrondstempels van post-, hulppost- (merendeels) en bijpostkantoren, ook van spoorwegtrajecten, stations, Kamp bij Rijen (meerdere ex.), Amsterdam E, diverse schaarse stempels, enige doubletten, veel prachtige afstempelingen, enkele in blauw of violet, in 2 Leuchtturm-ringbanden. Prachtobject voor de handel of verzamelaar om op te zetten (Image)

Sale No: 646
Lot No: 592

image NAAMSTEMPELS (= ZGN. LANGSTEMPELS), schreefloos type (toch ook enkele met schreefletters per abuis in dit album gevoegd). Zeer uitgebreide prachtverzameling op losse zegels w.o. paren, strippen en losse zegels op knipsel, van diverse emissies incl. port en waarden, in zwart, rood, violet of (groen) blauw, alfabetisch geordend in insteekboek. De kwaliteit van de afstempelingen is verbluffend: mooier kan niet. Een naamstempelcollectie met veel schaarse en zeldzame kantoren van zo'n kwaliteit en omvang is nu moeilijk meer bijeen te brengen. Geweldig object om te detailleren of op te zetten en mee te exposeren (Image)

Sold...EUR 8,500.00

Sold For 8500

Sale No: 646
Lot No: 593

image NAAMSTEMPELS, enorme verzameling vanaf ca. 1900 van post-, bijpost-, hulppostkantoren en postagentschappen op losse zegels, inclusief port, en zegels op knipsels, in een grote verscheidenheid, veel kantoornaamstempels voor administratief gebruik en ook nieuwjaarsstempels, zeer kort gebruikte stempels, gesorteerd van A t/m Z, variërend van grote tot uiterst kleine kantoren (zelden gezien), ook 18 poststukken, in dik insteekboek. Prachtkavel waarin veel zeldzaamheden in de mooiste kwaliteit! (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 646
Lot No: 594

image GROOTRONDSTEMPELS van hulppostkantoren, omvangrijke verzameling op losse zegels van verschillende emissies en waarden (o.a. TBC, De Ruyter, Jub. ´13, Port, etc.), w.o. op knipsels, met vele prachtige en feitelijk alleen maar luxe afstempelingen waarbij veel (zeer) schaarse kantoren, een lust voor het oog, en een geweldig mooi object om op te zetten of voor de handelaar om zijn klanten te verwennen met topkwaliteit, in dik insteekboek (Image)

Sold...EUR 11,000.00

Sold For 11000

Sale No: 646
Lot No: 595

image GROOTRONDSTEMPELS van spoor- en tramwegtrajecten, boten, postagenten en Vlaardingen-Hellevoetsluis, vrij omvangrijke verzameling op losse zegels w.o. ook op briefstukjes van verschillende emissies en waarden w.o. De Ruijter, Jubileum 1913, met vele prachtige (en luxe) afstempelingen, tevens enkele poststukken, keurig opgezet in insteekboek. Mooi object om op te zetten! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 596

image GROOTRONDSTEMPELS, doublettenstock van post-, bijpost- en hulppostkantoren, stations en trajecten op allerlei emissies (frankeer en port) en waarden, merendeels prachtige, volledige afstempelingen w.o. van diverse schaarse kantoren, alfabetisch gesorteerd in insteekboek (Image)

Sale No: 646
Lot No: 597

image GROOTROND OP POSTSTUK, collectie van ruim 450 poststukken w.o. veel prentbriefkaarten, allemaal met grootrondstempels van post-, hulppost- (merendeels) en bijpostkantoren, ook van spoorwegtrajecten w.o. Rotterdam-Z:Beijerland 1 en 2 (nr. 2 2x), stations, Legerplaats bij Harskamp (meerdere ex.), diverse schaarse stempels w.o. Arnhem-Inklaring (az. Duitse adreskaart), Eeneind, De Waal, enige doubletten, het overgrote gedeelte veelal schitterende afstempelingen en soms ook met prachtig aankomststempel, Suawoude in zwart en violet, enkele nachtuurkarakters, etc. in 2 Leuchtturm-ringbanden. Prachtobject voor de handel of verzamelaar om op te zetten (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 646
Lot No: 598

image GUMMISTEMPELS, zeer uitgebreide collectie van verschillende kantoren en nummers, merendeels op zegels op knipsels in zwart, paars, lila, blauw, karmijn, hoofdzakelijk op type Veth in allerlei waarden, ook op 10 cent Kind 1925, zelfs in roltanding R73, ook andere emissies, afstempelingen veelal in de mooiste kwaliteit, op volgorde in dikke ringband (Image)

Sale No: 646
Lot No: 599

image LANGEBALKSTEMPELS, uit Velling type 134/155 op vele, vele honderden losse zegels, merendeels volledige afstempelingen. Het lijken zogenaamd gewone, (semi-)moderne stempels maar in een dergelijke omvang, met zo veel kleine kantoren en in zulke uitzonderlijke kwaliteit nauwelijks meer bijeen te brengen. Voor de liefhebber, op alfabetische volgorde gesorteerd in 3 dikke insteekboeken vol verzamelplezier! (Image)

Sold...EUR 4,000.00

Sold For 4000

Sale No: 646
Lot No: 600

image OPENBALKSTEMPELS (fa. Numerofa), omvangrijke verzameling op losse zegels en zegels op knipsels (waartussen enige kortebalkstempels), alfabetisch gesorteerd van A t/m Z in 2 dikke insteekboeken, alsmede kleine collectie van hetzelfde type in dun insteekboek (Image)

Sale No: 646
Lot No: 601

image PERFINS, zeer omvangrijke collectie firmaperforaties op losse zegels van allerlei emissies w.o. toeslag- en gelegenheidszegels, gedocumenteerd opgezet van A t/m Z in 3 dikke insteekboeken. Een werkelijk fantastische verzameling in een variatie en hoeveelheid die op deze wijze moeilijk meer bijeen is te brengen (Image)

Sold...EUR 9,500.00

Sold For 9500

Sale No: 646
Lot No: 602

image RECLAMEHANDSTEMPELS, bijzonder aardige verzameling op losse zegels doch merendeels op zegels op knipsels (volledige afstempelingen!) van diverse emissies (incl.port) en waarden, alfabetisch op kantoornaam opgezet, tevens 3 poststukken. Mooie kwaliteit afstempelingen w.o. van schaarse stempels! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 603

image SPOORWEGZEGELS EN BRIEVEN, uitgebreide verzameling van de verschillende spoorwegzegels uit de series 1 t/m 14 (incpl.) in aantallen met allerlei stempels, treinbriefzegels 1946-ca. 1970, stationsstempels op zegels en zegels op briefstukjes, factorijstempels (Van Gend & Loos) op zegels, tram-, bus- en verzekeringszegels, diverse formulieren en meerdere poststukken. Fascinerende collectie met veel schaars materiaal, ideaal om verder uit te diepen en op te zetten! (Image)

NEDERLANDS-INDIË - POSTSTUKKEN VANAF EMISSIE 1864
Sale No: 646
Lot No: 525
Symbol: #

image Drie briefkaarten met particuliere bedrukking: Bataviaasch Nieuwsblad (G8, 1890, rood), Hotel des Indes (G14 en G16, 1906, verschillende bedrukkingen, zwart) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 527
Symbol: #

image Kortebalk SOEDIMARA 8-4-1916 op met 2 en 3 cent gefr. prentbk. naar Soekaboemi. Prachtige, zeer duidelijke afdruk van dit zeldzame stempel (SvL R) (Image)

Sale No: 646
Lot No: 528
Symbol: #

image Drie verhuiskaarten. G4a met verzoekafst. rolstempel Batavia 24-6-1929, G10 van Bataviacentrum 13-1-1942 en G8 (pingaatje) aangetekend van Balige 5-3-1934 naar ´s-Gravenhage (Image)

Sale No: 646
Lot No: 529
Symbol: #

image West Borneo. Home-made envelope bearing still available Japanese occupation stamps of 2 sen and 3 cent (both in vertical pairs) cancelled Sintang 26.12.45 (type 050) from Laothay Tionghoa Sintang to vicar Wilbertus de Wit at Sanggau. Most interesting and rare pre-war correspondence (Image)

Sale No: 646
Lot No: 530
Symbol: #

image Indonesia Revolution Period, Java. Two Military postcards both with self-drawn Indonesian flag to the same addressee in Randoedongkal, one cancelled Djokjakarta 25.11.46 and a military pmk (number at top blackened) 27.11.4.6, the other tied by military pmk 139 25.1.4.7. Rare! (Image)

Sale No: 646
Lot No: 531
Symbol: #

image Etiket verwijderd van drukwerk (boek o.i.d.) gefr. met 10 cent van Bandoeng 20-1-1949 naar Tarm (DK), met groen Douanestrookje C1 N4a (ander type dan in Lozon afgebeeld op p.307). Zeer zeldzaam (Image)

NEDERLANDS-INDIË- STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
Sale No: 646
Lot No: 518

image Halfrond-franco BATAVIA op 20 cent nr.12, vrijwel prachtex. met volledige afst. van 2-10-1871 (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 646
Lot No: 519

image Halfrond-franco PADANG op 50 cent nr.15, vrijwel prachtex. met ideale afst. van 27-12-1873 (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 646
Lot No: 520

image Halfrond-franco PASSOEROEAN op 5 cent nr.8, vrijwel prachtex. met bijna ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 646
Lot No: 521

image Halfrond-franco SOERAKARTA op 10 cent nr.9, prachtex. met volledige afst. van 11-10-1872 (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 646
Lot No: 522

image Halfrond-franco TAGAL op 10 cent nr.1, prachtex. met volledige afst. van 28-8-1866 (Image)

Sale No: 646
Lot No: 523

image Bestelhuisstempel LAMNO (Atjeh, Sumatra) op 10 cent Sociaal Bureau in prachtpaar, met tevens lichte afst. Koetaradja 27-€-1940 (Image)

Sale No: 646
Lot No: 524

image Violette afst. [Postbushouder]/SAONEK met datum do. 18 Feb. ... (Waigeo, Nieuw-Guinea) op 10 cent Kreisler met watermerk. Stempel van bestuursambtenaar. In welk jaar viel donderdag 18 februari€ (Image)