voorraad */** w.b. veel betere ex. en series (o.a. nrs. 21, 21a met certificaat Bond 1997, 32a, 58a-59a, Kroontjesopdrukken, Jubileum 1923, Do.X, LP18 (2x waarvan één met hoekvelrand), P15III (2x) met certificaten Bond 1977, P16III met certificaat Bond 1977 etc.) in insteekboek
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 1977
collectie 1873-1975 gestempeld, vanaf 1909 meest */** met beter materiaal w.b. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, Kroontjesopdrukken, Jubileum 1923, Do.X, LP18, Porten etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1978
gestempeld en */** vanaf 1873 w.b. stempels, variëteiten, grotere eenheden etc. in insteekboek
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 1979
1873-1947 gestempeld w.b. iets specialisatie, tandingen en beter port (o.a. P5II, P3IV, P5IV, P3fa alle met certificaten Vleeming 2016, P16I met attest Vleeming 2018, P15III (2x) en P16II met certificaten Bond) in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1980
collectie 1873-1975 gestempeld met beter materiaal w.b. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, keerdrukparen hulpuitgifte 1909, kroontjesopdrukken, Do. X etc. in KaBe klemband
Sale No: 250
Lot No: 1981
collectie 1873-2013 (*)/*/** w.b. betere series (jaren 1976-1992 ontbrekend) in Davo album en map
Sale No: 250
Lot No: 1982
collectie 1873-1975 */** en collectie Republiek 1975-2007 ** in 3 Davo albums
Sale No: 250
Lot No: 1983
en Curaçao collectie postwaardestukken (ca. 250 ex.) gebruikt en ongebruikt w.b. iets bestemmingen in ringband
Sale No: 250
Lot No: 1984
, Curaçao, Indië cijferserie 1912-1915 engros in vellen en veldelen **, cat.w. 3558 in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1986
voorraad gestempeld en */** w.b. blokken van 4 etc. in 2 insteekboeken en album
Sale No: 250
Lot No: 2068
voorraad 1873-1958 */** w.b. betere ex. en series o.a. emissie 1873 gespecialiseerd op tanding, variëteiten (115f, 213f, LP24fa, spiegeldruk op LP28), Jubileum 1923, port gespecialiseerd etc. op insteekbladen
Sale No: 250
Lot No: 2069
port, op typen en plaatfouten gespecialiseerde collectie met vele betere ex. op albumbladen
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 2071
fiscaalzegels w.b. ouder materiaal, (plak)zegels, documenten etc.
Sale No: 250
Lot No: 2155
32 ongetande kleurproeven emissies 1873-1892 op 2 insteekkaartjes
Sale No: 250
Lot No: 2263
, Nederlandse-Antillen en Nieuw-Guinea fdc's vanaf E2 in 4 albums
Sale No: 250
Lot No: 2830
Omslag Amsterdam-Paramaribo 30.10.1856 met aankomststempel 26.11.1856 en rood NEDERLAND OVER SOUTHAMPTON (op verzoek afzender), zeeport 65 cent, incoming mail in deze periode is zeldzaam (Image 1)(Image 2)
Briefkaart 5 cent Willem III met 2½ cent (zeetarief) met kleinrond AMST:-HELDER D 17 dec 84 en route SURINAME OVER St NAZAIRE en briefkaart 5+5 cent uit Den Helder 6 mrt 86, route NED.W.INDIE/ STOOMSCHEPEN/ RECHTSTREEKS en retour gestuurd, 22/4 1886 met puntstempel 204 op indruk, beide naar Paramaribo, pracht en vrijwel pracht ex. (Image 1)(Image 2)
Sale No: 250
Lot No: 2838
Symbol: Cat No: (187-199)
Vrij Nederland 7½ cent, 15 cent en 1 gulden, ongetand in gekozen kleuren in veldelen van 30 stuks met velranden, pracht ex., (1 gulden in velrand bruine vlekjes), afkomstig Kolff archief (in Proevencatalgogus niet vermeld)
Closed..Sep-17-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 2839
Symbol: Cat No: 213f
Hulpuitgifte 7½ op 10 cent roodoranje met variëteit dubbele opdruk waarvan één kopstaand, gesigneerd Berghuijs en gom tropisch (zoals gebruikelijk), cat.w. 300 (Image 1)(Image 2)
Dag Hammarskjöld 10 cent blauw en zwart en 20 cent paars en zwart in 2 vellen van 12 ex. met opdruk specimen (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 2841
Symbol: Cat No: (LP15-LP19)
Luchtpost 20 ct t/m 10 gulden ongetand in blokken van 4, pracht ex., afkomstig Kolff archief, in Proevencatalogus 1988 niet vermeld (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 2842
Cat No: (LP15, LP18-LP19)
Luchtpost 20 cent in horizontale strip van 11 (met tussenstrook) en 5 en 10 gulden in strippen van 10, alle zegels één aangesneden (en een enkele ex. gebreken), afkomstig Kolff archief (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 2843
Symbol: Cat No: 24fa
22½ cent rood op 60 cent donkerlila met variëteit kopstaande opdruk met certificaat NVPH 1985, cat.w. 400 (Image 1)(Image 2)
Ongetande Haarlemse kleurproeven Willem III 1 cent t/m 1 gulden compleet (de 40 cent met 6 extra exemplaren), pracht ex. (Image 1)(Image)
Sold...EUR 550.00
Closed..Sep-18-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 3407
Symbol: Cat No: 15a-c
Ongetande kleurproeven Hangend Haar 12½ cent in lichtviolet, lichtlila en donkerlila in blokken van 4 met hoekvelrand, pracht ex. (nr. 15c scheurtje in rand, ver van het zegelbeeld) (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 3408
Kroontjesopdrukken, vierdubbele proefopdruk 20 cent (13 mm) w.b. 1 met cijfer "20" rechts en "cent" links, als Proevencatalogus nr. 17 maar als zodanig niet vermeld, vrijwel pracht ex. (miniem schaafplekje) met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Kroontjesopdrukken, dubbele proefopdruk 20 cent in 2 verschillende formaten (13 mm en 15 mm) als Proevencatalogus nrs. 17-18 maar als zodanig niet vermeld, vrijwel pracht ex. (miniem schaafplekje) met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Kroontjesopdrukken, driedubbele proefopdruk 20 cent alle 15 mm lang, als Proevencatalogus nr. 18 maar als zodanig niet vermeld, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021 (Image 1)(Image 2)
Stempelproef van Cijfer 1½ cent blauw op velletje dun papier met knipteken, pracht ex. (enkele onbeduidende vlekjes) met certificaat Vleeming 2021. Enig bekende exemplaar en niet in de Proevencatalogus 1988 vermeld, wel in Proevencatalogus 2002 onder nr. Sur 71. (Image 1)(Image 2)
Ongetande kleurproeven van het Palmtype zonder waardecijfers en munt in 6 verschillende kleuren compleet, pracht ex. (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 3413
Symbol: Cat No: 30a-f
Ongetande kleurproeven van het Palmtype zonder waardecijfers maar met "cent" in 6 verschillende kleuren compleet, pracht ex. (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 3414
Symbol: Cat No: 31a-f
Ongetande kleurproeven van het Palmtype zonder waardecijfers maar met "gulden" in 6 verschillende kleuren compleet, pracht ex. (nr. 31b onbeduidend roestpuntje) (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 3415
Ongetande kleurproef van het Palmtype 1½ gulden in blauw op velletje dun papier met knipteken, niet in de Proevencatalogus vermeld!, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. (Image 1)(Image 2)
Ongetande stempelproeven van de Jubileumuitgifte 1923 5 cent t/m 5 gulden in zwart op velletjes dik papier, alle met knipteken, pracht ex. (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 3418
Symbol: Cat No: 47-53
Ongetande stempelproeven van de Jubileumuitgifte 1923 5 cent t/m 5 gulden in de gekozen kleuren op velletjes dun papier geplakt op kartonnetjes, alle met knipteken, pracht ex. (Image 1)(Image)