Heritage Auctions Europe Sale: 79
Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
Stamp booklets Netherlands
Sale No: 79
Lot No: 199
PZ39-L - postfris links gehecht Rode Kruisboekje 1927 met serie 203-207 in blokken van 4, pr.ex., catw. € 800, schaars! (Image)
Low Estimate € 150
Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No: 200
PZ45 - postfris boekje 1940 met 4x 6 zegels 12½ cent donkerblauw Konijnenburg, pr.ex., catw. € 400 (Image)
Low Estimate € 60
Sale No: 79
Lot No: 201
PZ46-R - postfris boekje Zomerzegels 1940, goed getande zegels in zeer fris kaftje, catw. € 800 (Image)
Low Estimate € 175
Opening EUR 175.00
Sale No: 79
Lot No: 202
PZ47 - postfris boekje 1940 met 4x6 zegels 5 cent Tralie, vr.pr.ex. met enkele roestpuntjes op achterzijde tussen de ringetjes, catw. € 225 (Image)
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 79
Lot No: 203
PZ48 - postfris boekje 1940 met 4x6 zegels 7½ cent Tralie, z.fr. met kreukje en vlekje op achterkaft, catw. € 500 (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No: 204
PZ55 - postfris boekje 1950 met 4x6 zegels 10 cent Juliana, tanding onder licht gedecentreerd ov.pr.ex., catw. € 500 (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 205
PB 3yW - postfris met registerstreep paars en telblokje kwartslag gedraaid, catw. € 350 (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 206
PB 3yW - postfris met telblokje kwartslag gedraaid, pr.ex., catw. € 300 (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 207
PB83b-c - postfrisse postzegelboekjes Nederlandse Producten met 3 & 4 tekstregels, pr.ex., catw. € 125 (Image)
Low Estimate € 20
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 79
Lot No: 208
Postfrisse 1 cent rood en 12 cent blauw (gewoon papier) in combinatie links en midden ongetand (uit versneden boekje 8), pr.ex. (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 209
Proefboekje Intern II 1961 nominaal ƒ1,- (10x4 & 5x12 cent Juliana En Profil), kaftkleur grijs, gestempeld Amsterdam CS 7.VIII.61, pr.ex., catw. € 800 (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 79
Lot No: 210
Proefboekje Rotterdam I 1962 - postfris nominaal ƒ1,- (25x 4 cent groen Van Krimpen), kaftkleur geel, potlood(kavel)nummertje op a.z., pr.ex., catw. € 850 (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 79
Lot No: 211
Testboekje a - postfris met zegelinhoud fantasiezegels 5x12 & 10x4 cent blauw op wit, kaftkleur blanco, watermerk ringen, pr.ex., catw. € 550 (Image)
Low Estimate € 100