Back to Stamps Netherlands and (former)overseas territorie

Records 1 to 13 of 13

Heritage Auctions Europe Sale: 79

Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
Stamp booklets Netherlands
Sale No: 79
Lot No: 199

image PZ39-L - postfris links gehecht Rode Kruisboekje 1927 met serie 203-207 in blokken van 4, pr.ex., catw. € 800, schaars! (Image)

Low Estimate € 150

Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST

Sale No: 79
Lot No: 200

image PZ45 - postfris boekje 1940 met 4x 6 zegels 12½ cent donkerblauw Konijnenburg, pr.ex., catw. € 400 (Image)

Low Estimate € 60

Sale No: 79
Lot No: 201

image PZ46-R - postfris boekje Zomerzegels 1940, goed getande zegels in zeer fris kaftje, catw. € 800 (Image)

Low Estimate € 175

Opening EUR 175.00

Sale No: 79
Lot No: 202

image PZ47 - postfris boekje 1940 met 4x6 zegels 5 cent Tralie, vr.pr.ex. met enkele roestpuntjes op achterzijde tussen de ringetjes, catw. € 225 (Image)

Low Estimate € 35

Opening EUR 35.00

Sale No: 79
Lot No: 203

image PZ48 - postfris boekje 1940 met 4x6 zegels 7½ cent Tralie, z.fr. met kreukje en vlekje op achterkaft, catw. € 500 (Image)

Low Estimate € 75

Sale No: 79
Lot No: 204

image PZ55 - postfris boekje 1950 met 4x6 zegels 10 cent Juliana, tanding onder licht gedecentreerd ov.pr.ex., catw. € 500 (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 79
Lot No: 205

image PB 3yW - postfris met registerstreep paars en telblokje kwartslag gedraaid, catw. € 350 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 79
Lot No: 206

image PB 3yW - postfris met telblokje kwartslag gedraaid, pr.ex., catw. € 300 (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 79
Lot No: 207

image PB83b-c - postfrisse postzegelboekjes Nederlandse Producten met 3 & 4 tekstregels, pr.ex., catw. € 125 (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 28.00

Sold For 28

Sale No: 79
Lot No: 208

image Postfrisse 1 cent rood en 12 cent blauw (gewoon papier) in combinatie links en midden ongetand (uit versneden boekje 8), pr.ex. (Image)

Low Estimate € 40

Sale No: 79
Lot No: 209

image Proefboekje Intern II 1961 nominaal ƒ1,- (10x4 & 5x12 cent Juliana En Profil), kaftkleur grijs, gestempeld Amsterdam CS 7.VIII.61, pr.ex., catw. € 800 (Image)

Low Estimate € 150

Sale No: 79
Lot No: 210

image Proefboekje Rotterdam I 1962 - postfris nominaal ƒ1,- (25x 4 cent groen Van Krimpen), kaftkleur geel, potlood(kavel)nummertje op a.z., pr.ex., catw. € 850 (Image)

Low Estimate € 200

Sale No: 79
Lot No: 211

image Testboekje a - postfris met zegelinhoud fantasiezegels 5x12 & 10x4 cent blauw op wit, kaftkleur blanco, watermerk ringen, pr.ex., catw. € 550 (Image)

Low Estimate € 100