Records 1 to 15 of 15

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES

Sale No: 644
Lot No: 800

image PZ8, compleet boekje met 4 x 6 zegels 7½ cent bruin nr.61, nietjes roestig en 'n enkel bruin puntje op de zegels, ov. prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 2750 (Image)

Opening EUR 740.00

Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 644
Lot No: 801

image PZ14, compleet boekje met 1 x 6 zegels nr.54 en 61 en 2 x nr.62, kaftkleur crème, nietje roestig, ov. prachtex. met cert. Vleeming (2018). Zeldzaam € 1950 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 802

image PZ15, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.109, nietje vervangen door een touwtje, aldaar iets gevlekt, ov. prachtex. en zeer zeldzaam! Cert. Vleeming (2018) € 6000 (Image)

Sold...EUR 1,700.00

Sold For 1700

Sale No: 644
Lot No: 803

image PZ16, 48 ct. boekje met 4 maal 6 zegels 2 ct. roodoranje nr.145, Gerzon's reclame op achterzijde. Zeldzaam prachtboekje € 1850 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 804

image PZ22dn en PZ23c, 2 postfrisse prachtboekjes € 310 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 805

image PZ25a2-2, Fl.1,20 boekje met 4 maal 6 zegels 5 ct. groen, kaftkleur oranje met bedrukte achterzijde, beh. klein kreukje een postfris prachtboekje € 650 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 806

image PZ29a, Fl.3,00 boekje met 4 maal 6 zegels 12½ cent blauw nr.185, kaftkleur blauw, prachtex. € 700 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 807

image PZ31, Fl.0,90 boekje met 1 maal 6 zegels 1 ct., 1½ ct., 5 ct. en 7½ ct., postfrisse prachtex. € 550 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 808

image PZ43a, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.332, kaft roomkleur, postfris prachtex. € 250 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 809

image PZ49, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.360, kaftkleur room, postfris prachtex. € 275 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 810

image PZ50N, 51N en 52, 3 postfrisse prachtboekjes € 360 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 811

image PZ54, compleet boekje met 4 x 6 zegels nr.478, kaftkleur room, postfris prachtex. € 275 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 812

image Combinatie uit PB27, 2 x 70 en 2 x 5 cent met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, postfris prachtex. (Image)

Sale No: 644
Lot No: 813
Symbol: #

image Uit PB27b, 70 + 5 ct. in blok van vier ex. met ongeperforeerde middenbaan, op R-brief uit Marknesse 28-11-1988 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 814

image PB42a en 43b, beide met randversnijding type D, postfrisse prachtex. € 375 (Image)