Records 1 to 40 of 40

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

PORT

Sale No: 644
Lot No: 819

image P1AB, 5 cent bruin op oranje, Kt.13¼ kl.g., in postfris prachtblok van vier, zegel rechtsboven kleine originele papier-onregelmatigheid, cert. Vleeming (2014) € 3000 (Image)

Opening EUR 740.00

Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 644
Lot No: 820

image P3AI, 1 cent lichtblauw met leiddraad-fout nr.6, postfris prachtex. € 75 + (Image)

Sale No: 644
Lot No: 821

image P3AIII, P3AIV, P3BI, P4AII en P4AIV, postfrisse prachtex. € 610 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 822

image P3, P4, P8, P9, P10 en P11, alle type AIII, Kt.13½ x 13¼, ongebruikte, meest prachtex. € 982 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 823

image P3 t/m P10 en P12, alle type BII, ongebruikte, meest prachtex. € 1650 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 824

image P3BIII (potloodnotitie) en P4III (cert. Muis 2008), beide Kt.12½ x 12, postfris prachtex. resp. vrijwel prachtex. € 360 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 825

image P3, P4, P4, P9, P10, P11 en P12, alle type BIV, Kt.12½ x 12, ongebr., zeer fraaie tot prachtex. € 2170 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 826

image P3C + P3B en P5C + P5B, gecombineerde tandingen van de 1 en de 2½ cent, ongebruikte prachtex. € 650 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 828

image P4fgA en P10fgA, 1½ cent en 20 cent lichtblauw Kt.13½ x 13¼, met variëteit: 'type IV met vlek boven', zgn. type V, postfris prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 829

image P5, P7, P8, P10, P11 en P12, alle type BI, ongebr., meest prachtex. € 1170 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 831

image P5fiDIII en 5fkDIII, 2½ cent met lange en korte breukstreep in postfris hoekrandblok met 2 nrs. 5DIII. Zeldzaam! € 1000 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 832

image P6B, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in blok van vier waarin 2x type I en 2x type III, zeer fraai postfris blok, enkele vlekjes en puntjes in de gom € 4200 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 833

image P6BI, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele puntjes in de gom) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 834

image P6BII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met cert. NVPH (2008) € 1350 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 842

image P7BI, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele gompuntjes) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 844

image P8CII, 12½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, postfris prachtex. met iets licht gelig getinte gom en cert. Vleeming (2015) € 2000 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 845

image P9fcD, 15 cent lichtblauw Kt.12½ gr.g., met variëteit: 'Barst', postfris prachtex. met cert. Muis (1999) € 1800 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 846

image P9feD, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., met variëteit: 'punt tussen E en T', postfris prachtex. met cert. NKD (2019) € 1700 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 847

image P10, P11 en P12, alle type III getand 12½, ongebruikte prachtex. € 600 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 848
Symbol: */**

image P10fhA, 20 cent lichtblauw Kt.13½ x 13¼ met variëteit: 'type IV met vlek onder', zgn. type VI, postfris prachtex. in paar met ongebr. nr. P10AIV en certificaat Muis (2005) € 610 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 849

image P11fa, 25 cent lichtblauw, Kt.12½, type I met plaatfout 'Punt-Port', postfris prachtex. met cert. NVPH (2020) € 2850 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 850

image P12DI, Een gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ gr.g., postfris vrijwel prachtex. (iets onregelmatige linkertanding) € 900 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 851

image P12DI/DIII, Een gulden lichtblauw en rood, type I lange slag en type III korte slag samenhangend in postfris verticaal paar. De hoeken van de tussen-tandingen zijn origineel korter dan normaal, veroorzaakt door de perforatiefout. Zeldzaam prachtstuk! Cert. Muis (2009) € 1725 + (Image)

Sale No: 644
Lot No: 852

image P12fbD, Een gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ gr.g. met variëteit: 'open lijst', postfris prachtex. met cert. Muis (2007) en NKD (2016) € 1000 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 853

image P12feD, een gulden lichtblauw en rood, Kt. 12½ gr.g. met variëteit: 'punt tussen E en T', postfris prachtex. met cert. Bakker (2003) € 1000 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 854

image P13/26, ½ ct t/m 25 ct. donkerblauw, cpl. postfrisse prachtserie € 1600 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 855

image P31/43, De Ruijter, ½ cent t/m 1 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1400 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 644
Lot No: 856

image P35fa en P41fa, dubbele punt tussen E en N, gebruikte prachtex., de 25 cent in blok met drie normale ex. € 502 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 857

image P37b, 7½ op ½ cent, blok van vier type II (linksonder) samenhangend met drie keer type I, postfris prachtex. met cert. Dr. Louis (1990) € 450 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 859

image P37b en P39b, 7½ op ½ cent en 12½ op ½ cent, type I en II samenhangend, gebruikte prachtparen € 450 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 860

image P38f (cert.), 39f (cert.) en 41f, alle met plaatfout 'streepje door D', de 10 cent in paar met nr.38, de 25 cent in blok van vier met 3 x nr.41, alle postfrisse prachtex. € 465 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 861

image P42f, 50 cent op ½ cent met plaatfout 'streepje door de D', postfris prachtex. met cert. Moeijes (1994) € 750 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 862

image P43f, 1 gulden op ½ ct. met plaatfout 'streepje door de D', postfris prachtex. € 1100 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 863
Symbol: #

image 45Abh. Kamper Noodport. PTT-vensterenvelop (met verticale vouw, ook bekend van de paar andere ex. met Kamper Noodporten) waarop gehalveerde 1 cent en 1 cent in paar, tezamen 2½ cent (een portzegel van 2½ cent was in Kampen niet meer voorradig), afgest. Kampen 5-3-1921. Deze envelop is gedeeltelijk afgebeeld in het artikel van A.M. Benders (Jubileumboek 1932, blz. 309-310) en vermeld in het artikel van L. Goldhoorn (De Postzak 171, blz. 400-402). Geveild o.a. bij Van Dieten, sep. 1986. Uitermate zeldzaam en een unieke gelegenheid dit tentoonstellingsstuk te verwerven! € 2500 cursief (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 644
Lot No: 864

image P48Aaf, foutdruk ENT in plaats van cent, gebruikt prachtex. met cert. Ned. Bond (2001) € 450 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 865

image P49Abf, 4 ct. lichtblauw met plaatfout betaIen, postfris in blok van vier met drie normale ex. Cert. Ned. Bond (1967) € 225 + (Image)

Sale No: 644
Lot No: 866

image P65, 4 CNT op 3 cent olijfgroen met variëteit: 'weggevallen opdruk PORT', postfris prachtex. met keur Keizer en cert. NVPH (1983) Tax.150 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 867

image P65 en P66, 4 CNT op 3 ct. en 5 CNT op 1 cent met interessante opdrukafwijking 'Zonder Port', ongebruikte prachtex. (Image)

Sale No: 644
Lot No: 868

image P66f, 5CNT op 1 cent rood met kopstaande opdruk, postfris prachtex. met cert. Muis (2004) € 700 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 869

image P67a/68b, keerdrukken zonder- en met tussenstrook, gebruikte prachtex. met cert. Muis (2001) € 1280 (Image)