P3, P4, P8, P9, P10 en P11, alle type AIII, Kt.13½ x 13¼, ongebruikte, meest prachtex. € 982 (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 823
P3 t/m P10 en P12, alle type BII, ongebruikte, meest prachtex. € 1650 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 824
P3BIII (potloodnotitie) en P4III (cert. Muis 2008), beide Kt.12½ x 12, postfris prachtex. resp. vrijwel prachtex. € 360 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 825
P3, P4, P4, P9, P10, P11 en P12, alle type BIV, Kt.12½ x 12, ongebr., zeer fraaie tot prachtex. € 2170 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 826
P3C + P3B en P5C + P5B, gecombineerde tandingen van de 1 en de 2½ cent, ongebruikte prachtex. € 650 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 828
P4fgA en P10fgA, 1½ cent en 20 cent lichtblauw Kt.13½ x 13¼, met variëteit: 'type IV met vlek boven', zgn. type V, postfris prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 829
P5, P7, P8, P10, P11 en P12, alle type BI, ongebr., meest prachtex. € 1170 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 831
P5fiDIII en 5fkDIII, 2½ cent met lange en korte breukstreep in postfris hoekrandblok met 2 nrs. 5DIII. Zeldzaam! € 1000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 832
P6B, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, in blok van vier waarin 2x type I en 2x type III, zeer fraai postfris blok, enkele vlekjes en puntjes in de gom € 4200 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 833
P6BI, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele puntjes in de gom) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 834
P6BII, 5 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. met cert. NVPH (2008) € 1350 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 842
P7BI, 10 cent lichtblauw, Kt.12½ x 12, postfris prachtex. (enkele originele gompuntjes) met cert. Vleeming (2017) € 1100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 844
P8CII, 12½ cent lichtblauw, Kt.11½ x 12, postfris prachtex. met iets licht gelig getinte gom en cert. Vleeming (2015) € 2000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 845
P9fcD, 15 cent lichtblauw Kt.12½ gr.g., met variëteit: 'Barst', postfris prachtex. met cert. Muis (1999) € 1800 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 846
P9feD, 15 cent lichtblauw, Kt.12½ gr.g., met variëteit: 'punt tussen E en T', postfris prachtex. met cert. NKD (2019) € 1700 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 847
P10, P11 en P12, alle type III getand 12½, ongebruikte prachtex. € 600 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 848
Symbol: */**
P10fhA, 20 cent lichtblauw Kt.13½ x 13¼ met variëteit: 'type IV met vlek onder', zgn. type VI, postfris prachtex. in paar met ongebr. nr. P10AIV en certificaat Muis (2005) € 610 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 849
P11fa, 25 cent lichtblauw, Kt.12½, type I met plaatfout 'Punt-Port', postfris prachtex. met cert. NVPH (2020) € 2850 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 850
P12DI, Een gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ gr.g., postfris vrijwel prachtex. (iets onregelmatige linkertanding) € 900 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 851
P12DI/DIII, Een gulden lichtblauw en rood, type I lange slag en type III korte slag samenhangend in postfris verticaal paar. De hoeken van de tussen-tandingen zijn origineel korter dan normaal, veroorzaakt door de perforatiefout. Zeldzaam prachtstuk! Cert. Muis (2009) € 1725 + (Image)
Sale No: 644
Lot No: 852
P12fbD, Een gulden lichtblauw en rood, Kt.12½ gr.g. met variëteit: 'open lijst', postfris prachtex. met cert. Muis (2007) en NKD (2016) € 1000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 853
P12feD, een gulden lichtblauw en rood, Kt. 12½ gr.g. met variëteit: 'punt tussen E en T', postfris prachtex. met cert. Bakker (2003) € 1000 (Image)
P31/43, De Ruijter, ½ cent t/m 1 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1400 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 856
P35fa en P41fa, dubbele punt tussen E en N, gebruikte prachtex., de 25 cent in blok met drie normale ex. € 502 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 857
P37b, 7½ op ½ cent, blok van vier type II (linksonder) samenhangend met drie keer type I, postfris prachtex. met cert. Dr. Louis (1990) € 450 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 859
P37b en P39b, 7½ op ½ cent en 12½ op ½ cent, type I en II samenhangend, gebruikte prachtparen € 450 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 860
P38f (cert.), 39f (cert.) en 41f, alle met plaatfout 'streepje door D', de 10 cent in paar met nr.38, de 25 cent in blok van vier met 3 x nr.41, alle postfrisse prachtex. € 465 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 861
P42f, 50 cent op ½ cent met plaatfout 'streepje door de D', postfris prachtex. met cert. Moeijes (1994) € 750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 862
P43f, 1 gulden op ½ ct. met plaatfout 'streepje door de D', postfris prachtex. € 1100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 863
Symbol: #
45Abh. Kamper Noodport. PTT-vensterenvelop (met verticale vouw, ook bekend van de paar andere ex. met Kamper Noodporten) waarop gehalveerde 1 cent en 1 cent in paar, tezamen 2½ cent (een portzegel van 2½ cent was in Kampen niet meer voorradig), afgest. Kampen 5-3-1921. Deze envelop is gedeeltelijk afgebeeld in het artikel van A.M. Benders (Jubileumboek 1932, blz. 309-310) en vermeld in het artikel van L. Goldhoorn (De Postzak 171, blz. 400-402). Geveild o.a. bij Van Dieten, sep. 1986. Uitermate zeldzaam en een unieke gelegenheid dit tentoonstellingsstuk te verwerven! € 2500 cursief (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No: 864
P48Aaf, foutdruk ENT in plaats van cent, gebruikt prachtex. met cert. Ned. Bond (2001) € 450 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 865
P49Abf, 4 ct. lichtblauw met plaatfout betaIen, postfris in blok van vier met drie normale ex. Cert. Ned. Bond (1967) € 225 + (Image)
Sale No: 644
Lot No: 866
P65, 4 CNT op 3 cent olijfgroen met variëteit: 'weggevallen opdruk PORT', postfris prachtex. met keur Keizer en cert. NVPH (1983) Tax.150 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 867
P65 en P66, 4 CNT op 3 ct. en 5 CNT op 1 cent met interessante opdrukafwijking 'Zonder Port', ongebruikte prachtex. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 868
P66f, 5CNT op 1 cent rood met kopstaande opdruk, postfris prachtex. met cert. Muis (2004) € 700 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 869
P67a/68b, keerdrukken zonder- en met tussenstrook, gebruikte prachtex. met cert. Muis (2001) € 1280 (Image)