Records 1 to 50 of 196

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD

Sale No: 644
Lot No: 1671

image WERELD, o/* partij diversen op insteekkaarten met Turkije, veel Zuid Oost Azië w.o. Shanghai, Macao, Ned.-Indië 1/2, etc. (Image)

Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 644
Lot No: 1878

image ANTARCTISCHE GEBIEDEN, postfris in 2 insteekboeken wb. goede series en blokken van o.a. Falkland, South Georgia, Australisch Antarctica enz. (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1879

image BRAZILIË 1843-1854, gespecialiseerde o/* verzameling in wisselvallige kwaliteit in Schaubek album, met diverse papier-variëteiten, stempels, penvernietigingen, etc. (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 644
Lot No: 1880

image BRAZILIË 1843-1961, o/* in origineel Braziliaans album wb. div. betere nummers (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1884

image CUBA ca. 1880-1935, verzameling van ruim 60 brieven en kaarten met verschillende afstempelingen, geografisch gedocumenteerd in album (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1885

image EGYPTE 1866-1952, mooi opgezette, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in Schaubek album, bevat o.a. Mi.1/7, 13, 112/15, (115 met cert. Diena), 148/51, 159 ** en 247 **, etc. (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1887

image MEXICO 1856-1998, verzameling in insteekboek met kleur-, stempel- en opdruk-variëteiten (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1892

image MOTIEF: Vlinders, hoofdzakelijk postfrisse series en blokken wb. div. goede ex. van o.a. Chili, Guyana, Tonga, Samoa enz., in 2 insteekboeken. Hoge waarde! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1893

image PERZIË-IRAN 1868-1976, o/*/** verzameling in dik insteekboek, met vele kleur-, en opdrukvariëteiten (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1894

image PERZIË 1870-1898, zeer uitgebreide gespecialiseerde o/(*)/* verzameling met diverse beter genoteerde nummers, kleurvariëteiten, tandingen, afstempelingen waarbij 'Leeuwen'-uitgifte (1870-1879), Yv.31, 68, etc. Prachtkoop voor de specialist met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1895

image PERZIË 1873-1979, verzameling o/* in Schaubek album (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1896

image PERZIË 1909-1925, uitgebreide gespecialiseerde verzameling o/(*)/* met vele opdrukken, tandingen, variëteiten en betere nummers waarbij Mi.304/24, 335/39, 356/62, 402, 428, etc., etc. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1904

image WERELD, series, blokken en siervellen gebr./ongebr. maar meest postfris wb. tal van betere ex. van o.a. Andorra, Monaco, Zwitserland, Engelse en Franse Gebieden, etc. Enorme cataloguswaarde! (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 644
Lot No: 1927

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 36 betere poststukken, merendeels vanaf 1946, ook iets uit Indonesië, met aardige frankeringen w.o. enkel en rood, stempels, expresse, censuur, ´Vrijgegeven...´, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1929

SURINAME en iets CURAÇAO, 32 brieven wb. 5 ex. Do.X, gecensureerd en enkele goede vluchten

Sale No: 644
Lot No: 1931

NEDERLAND, Grootrond- en Langebalkstempels in 18 gelopen rondzendboekjes met nog hoge restwaarde

Sale No: 644
Lot No: 1932

NEDERLAND, Langebalkstempels op emissie 1923, ruim 200 stuks in klein insteekboekje

Sale No: 644
Lot No: 1935

NEDERLAND POSTHISTORIE, ca. 90 poststukken w.o. autobus- en treinbrieven, luchtpost o.a. Koppenvlucht (4x), Actie Herbouw Diaconessenhuis (1947, 7x), ramppost Groningen IV (2x), bestelstrookjes en zondagsetiketten, frankeringen, stempels, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1936

NED.- INDIË POSTHISTORIE, ruim 250 poststukken/prentbriefkaarten vanaf ca. 1890 met o.a. aardige (enkel)frankeringen, (gelegenheids-)stempels w.o. beter, strookje Onbekend, censuur, bestemmingen, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1938

NEDERLAND, Langebalkstempels, enkele duizenden postwaardestukken met een enorme verscheidenheid aan afstempelingen, waarbij vele moeilijk te vinden plaatsen!

Sale No: 644
Lot No: 1939

NEDERLAND en O.G.D. Luchtpost, luchtpoststukken (o.a. Ned.- Indië), bijzondere vluchten, originele oude foto´s, prentbriefkaarten, infomap Uiver, iets KPM, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1940

NED.- INDIË, originele krantenknipsels luchtvaart jaren ´30, KNILM, Vliegveld-en KPM-artikelen en info, foto´s, literatuur, 2 doosjes poststukken (meest jaren ´30 van Ned.- Indië, trajectluchtpost) en stempels op knipsels, aandelen, etc. Tevens originele grootformaat kaart op linnen van Europa tijdens de Eerste Wereldoorlog

Sale No: 644
Lot No: 1944

NEDERLAND, gebruikte postwaardestukken, vele duizenden stuks, waarbij betere afstempelingen, bijfrankeringen, bestemmingen enz., enz. Enorme partij met zeer hoge waarde, in 3 verhuisdozen

Sale No: 644
Lot No: 1945

PRENTBRIEFKAARTEN, ca. 625 verzonden, merendeels oude ex. w.o. van Brits-Indië, Ceylon, Duitsland, Egypte, Frankrijk, Groot-Brittannië, Japan, etc. mogelijk ook aardig voor frankeringen en stempels

Sale No: 644
Lot No: 1946

SCHEPEN, enige honderden meest vooroorlogse prentbriefkaarten van schepen, veel Nederland w.o. van veerdiensten, etc. alsmede tientallen scheepspoststukken, merendeels jaren ´30 van de Holland-Amerika Lijn

Sale No: 644
Lot No: 1947

NEDERLAND, doos met enkele honderden voorfilatelistische brieven

Sale No: 644
Lot No: 1948

NEDERLAND, ongebruikte postwaardestukken, honderden stuks wb. enkele doubletten en iets O.G.D.

Sale No: 644
Lot No: 1950

NEDERLAND, doosje met honderden postwaardestukken, meest van en naar Almelo

Sale No: 644
Lot No: 1951

NEDERLAND, Korte- en Langebalkstempels, gesorteerd per kantoor op honderden insteekkaartjes

Sale No: 644
Lot No: 1953

INDONESIË, vele honderden poststukken w.o. postwissels, fdc's, briefkaarten, brieven, frankeringen, stempels, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1954

NEDERLAND, Documenten, nota's met- en zonder Fiscaal-zegel, meest van Roermond, enkele honderden stuks wb. interessant materiaal

Sale No: 644
Lot No: 1956

NEDERLAND, Vrachtbrieven van de Nederlandse Spoorwegen en iets div., wb. veel ouder materiaal

Sale No: 644
Lot No: 1957

NEDERLAND POSTHISTORIE, duizenden poststukken veelal uit jaren 1880-1960 w.o. grote verscheidenheid aan poststempels o.a. kleinrond, grootrond, kortebalk w.o. Martin, langebalk van veel kleine plaatsen, nieuwjaarstempels (kantoornaamstempels), Posterijen, etc. etc., postwaardestukken w.o. talrijke verzonden briefkaarten naar bedrijfsarchief (w.o. met perforatiegaten), roodfrankeringen, dienstbriefkaarten, vele honderden enveloppen aan de PCGD, antwoordkaarten met (diverse waarden) portzegels, adreskaarten pakketpostdienst met hoge waarden, etc. Tevens wat buitenland w.o. O.R. Een winter lang uitzoek-, sorteer- en verzamelplezier! In verhuisdoos.

Sale No: 644
Lot No: 1958

NEDERLAND 1852-2002, o/*/** in 5 Lindner albums alsmede 1 map met postzegelboekjes, enkel aardige ex./series, div. zowel gebruikt als ongebr. resp. postfris. Leuke koop met hoge cat.wrd.!

Sale No: 644
Lot No: 1959

IERLAND 1922-2000, */** voorraad in 5 insteekboeken en 2 albums wb. velletjes, Luchtpost, Port en beter materiaal

Sale No: 644
Lot No: 1960

NEDERLAND en O.G.D., hoofdzakelijk naoorlogs waarbij iets frankeergeldig, Fdc's en iets diversen buitenland, in 9 albums/insteekboeken, 3 kisten en jaarsets, in 2 verhuisdozen

Sale No: 644
Lot No: 1961

VATICAAN 1852-ca.1995, o/*/**/fdc in 2 Davo albums, 3 mappen en 3 insteekboeken

Sale No: 644
Lot No: 1964

NEDERLAND en O.G.D., partij o/*/** in 2 albums en 14 insteekboeken, wb. div. aardige vooroorlogse series en enkele betere ex.

Sale No: 644
Lot No: 1966

NEDERLAND POSTHISTORIE, partijtje met voorfilatelie, etc.

Sale No: 644
Lot No: 1969

NEDERLAND, ruim 1700 Kleinrondstempels op Cijferserie 1876-1894, in 2 insteekboeken

Sale No: 644
Lot No: 1971

OOST en ZUIDOOST EUROPA, o/*/** voorraad w.o. aardig Roemenië, Bulgarije, Servië, Kroatië, Griekenland, Fiume, etc., in 9 insteekboeken en 1 map

Sale No: 644
Lot No: 1972

NEDERLAND, verz. Fdc's E7, 12 en 15 t/m 758, beschreven later onbeschreven in 6 Davo albums

Sale No: 644
Lot No: 1976

SPANJE, nr.1, 6 Cuartos zwart, type I en type II, totaal 380 stuks op insteekkaartjes, ideaal plaatwerk!

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 644
Lot No: 1978

ZWITSERLAND, postzegelboekjes, nominaal ruim CHF.250

Sale No: 644
Lot No: 1979

BELGIË en BELGISCH CONGO, o/*/** in 9 rondzendboekjes, wb. div. goede nrs. en series en zeer hoge waarde

Sale No: 644
Lot No: 1983

SPANJE en SPAANSE KOLONIËN, o/* op insteekkaartjes wb. diverse aardige nrs., tevens aardig Koloniën met veldeeltjes

Sale No: 644
Lot No: 1984

NEDERLAND, doosje met ruim € 1500 frankeergeldig materiaal

Sale No: 644
Lot No: 1985

NEDERLAND, onbeschreven Fdc's tussen E31 en E61 in aantalletjes tot ca. 5 x

Sale No: 644
Lot No: 1987

image EUROPA, Spanje, Frankrijk, Ierland, Denemarken en Noorwegen o/*/**, meest iets beter materiaal in 12 rondzendboekjes, mooie koop met zeer hoge waarde (Image)

Sale No: 644
Lot No: 1990

NEDERLAND en iets O.G.D., doos met honderden ongebruikte oudere postwaardestukken