NED.- INDIË, insteekkaart met 26 rondstempels (type R) op emissies 1870 (merendeels lage waarden) en 1883 w.o. mooie afdrukken en doubletten (Image)
Closed..Oct-07-2022, 05:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No: 1214
NED.- INDIË STEMPELS, kleinrondstempels in prachtkwaliteit op losse zegels van Anjer, Banda, Bojolali (2 verschillende typen), Kali Anda (rood, maar zegel is zeer fraai), Modjokerto, Riouw en Tjilatjap. Schaars en zeker in deze kwaliteit! (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1215
NED.- INDIË, kleinrond-, enkele rond- en gebroken cirkelstempels op diverse zegels, meest 2 en 5 cent, w.o. Fort de Kock, Loemadjang, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1216
NED.- INDIË, kleinrondstempels op emissies 1870, 1883 en port, veelal mooie afstempelingen, diverse betere kantoren als Amboina (op 2½, 20 en 40 cent port), Benkoelen, Bodjonegoro, Boeleleng, Grisee, Koedoes, Oleh-leh (violet), 2 typen van Padang w.o. op 50 cent, 2 typen van Pontianak, Rantau-Prapat, Salatiga (blauw), Sitoebondo en op 5 portzegels een proefstempel (€) Tebing Tingie zonder datum, op 2 insteekkaarten (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1219
NED.- INDIË POSTHISTORIE, frankeermachinestempels van nummers 15, 27, 55, 80 (2x), 210 (2x) en knipsel met 23 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1220
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 6 kwalitatief prachtige voorfilatelistische stukken w.o. met luxe afdrukken van ovale zeebriefstempels van Banda, Banjarmassing, Riouw en Ternate (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1223
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 40 postwaardestukken Koning Willem III met of zonder bijfrankering emissies 1870 en/of Cijfer 1883, diverse punt-, rond- en kleinrondstempels, routestempels, binnen- en buitenlandse bestemmingen, aangetekend, na posttijd, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1224
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 35 poststukken, allemaal gefrankeerd met zegels Koning Willem III emissie 1870 met of zonder bijfrankering zegels emissie Cijfer 1883, uitgeknipt zegelbeeld van envelop toch geaccepteerd door postdienst te Batavia (1884), diverse punt-, rond- en kleinrondstempels, routestempels, stempels van Franse pakketboten, binnen- en buitenlandse bestemmingen, aangetekend, na posttijd, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1225
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 25 poststukken 1868-1937 hier en daar in wat gevarieerde kwaliteit waarbij vanuit en naar buitenland, frankeringen, stempels, fraaie envelop waarop 10 cent Veth waarop geschreven ‘AR’ (1909), etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1226
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 19 poststukken gefrankeerd met Hangend Haar w.o. enkel- en bijfrankeringen, aangetekend, stempels (o.a. VK Segli als veldpostkantoor), Franse pakketbootstempels, bestemmingen, etc. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1227
NED.- INDIË POSTHISTORIE, bestemmingen. 10 Poststukken naar Belgisch Congo (1926), Estland (1913), Goudkust (Navrongo, 1940), Hong Kong (1890), Mexico (Mexico D.F. 1908), Perak (Ipoh, FMS, 1905), Perzië (Isfahan 1898 en 1908), Uruguay (Montevideo, 1904) en Zanzibar (1934) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1228
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 poststukken naar Cetinje (Montenegro, door naar München, 1895), Hanoi (1903), Shanghai (1915), Teheran (1938), Porto Rico (R-brief, 1920) en een brief van Curaçao naar Sampang (1910) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1229
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 10 poststukken in wat gevarieerde kwaliteit met schaarse vierkantstempels Kepandjen, Padalarang, Pampenoea, Pangkalpinang (naar Lahore), Patjitan, Prambon (2x), Segli, Soengeiliat en Weltevreden-Rijswijk (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1230
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 10 poststukken met beduidend betere vnl. vooroorlogse langebalkstempels Adjibarang (1948), Batavia-/Tanahabang (R-brief), Kandangan-/Paree, Pegandon, Ranau, Soember-/Poetjoeng, Soerabaja-/Toendjoengan, Taloek, Tjisaoek en Wates Kediri (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1231
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 7 poststukken met betere kortebalk- of kortebalk met uur stempels Djokjakarta/Bandoeng (KB, spoorweg), Kotamobagoe (KBU), Kotanopan (KBU), Lebongtandai (KBU), Limahpoeloeh (KBU), Sapoeran (KBU) en Tjireungas (KB) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1232
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 17 poststukken mooi en duidelijk afgestempeld met type kortebalk met uur (KBU) van verschillende kantoren w.o. Brossot (SvL R), Koepang, Lhosoekon, Soemobito, Tasikmalaja, Tjigoedik en enkele aangetekend (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1234
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 verschillende schaarse vlaggen van machinestempels w.o. ´Postjager´ (Soerabaja 1934) en ´Telefoneeren´ (Bandoeng 1937) op poststuk waarvan 2 briefkaarten met op az. postwissel reçu (Kediri 1938, 1941) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1235
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 5 stukken uit interneringskampen voor Duitsers en NSB´ers, op 3½ cent briefkaart met ovaalstempel P. Siantar en Cdt:Intern:-Kamp Koetatjané en Ngawi, op met 20 cent gefrankeerde gele RK-envelop Banjoebiroe en Koetatjané (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1236
NED.- INDIË POSTHISTORIE, Marine & Veldpost, 2 verschillende Marine-enveloppen uit 1940, 1 env. met F.P.O. No. 639 (1946) en 23 poststukken 1946-49, meest uitgave Dienst Welfare (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1237
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 4 ontvangbewijzen postpakket 1948-49 en vlagstempel Koopt/Jamboree-/Zegels op mooi couvert (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1239
NED.- INDIË, insteekkaart met proeven, 3x verschillende Koning Willem III, 7x verschillende eerste emissie port en 18x Van Konijnenburg en port van drukkerij G. Kolff & Co. (enkele ex. minder mooi) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1243
NED.- INDIË, Koning Willem III emissie 1870, diverse getande en ongetande kleurproeven van de 1, 2½, 5 en 10 cent (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1244
NED.- INDIË, Koning Willem III emissie 1870, zegels van verschillende waarden afgestempeld met ´Franco´ in diverse typen en kleuren (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1245
NED.- INDIË, proef. Vel van 100 zegels type scheepje van 25 cent, met op de velrand in potlood ´Rood XVII´, in offsetdruk van de Topografische Dienst te Batavia (1940) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1246
NED.- INDIË, diverse veldelen (hier en daar wat tropisch), merendeels van naoorlogse zegels (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1258
INDONESIA REVOLUTION PERIOD, Java. Small collection of stamps including overprints, misperforation and 60 sen of the 3rd series as a glazed black die proof, and 15 covers etc. Nice lot! (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1259
INDONESIA REVOLUTION PERIOD 1945-1949. Java. President Soekarno, unissued, ungummed, imperforated proof in complete sheet of 50 stamps, DN.049pA, KPI.JC1A, many hundreds of complete sheets (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1261
INDONESIA REVOLUTION PERIOD, Sumatra. Emergency Issue for Atjeh. Small collection of overprints in small, medium and large figures showing some varieties like shifted or double shifted overprints, and blocks cancelled by a 44 mm black-violet cachet with text ´Pertjetakan Negara Koetaradja NRI´ (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1262
INDONESIA REVOLUTION PERIOD, Sumatra. General Issue, 2nd issue, President Soekarno, overprinted. The 2nd proof, surcharge Rp. 2.50 with two lines. Reconstruction of this proof, analyzing the order of surcharging. 38 Stamps in singles, strips and blocks are positioned out of the sheet of 50 stamps. All is kept on the original double sized exhibition sheet. Also in block of 4, both right stamps also with ORI overprint. KPI S37ba-ST.7.1. The only such combination recorded. Exceptional lot for the exhibitor! (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1265
INDONESIË, 8 poststukken 1950-1951 met noodportstempels of etiketten (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 648
Lot No: 1266
INDONESIË, Weense Drukken, 10 Rp 12x (U en OE) en 25 Rp 6x (alleen U) met verschillende opdrukken en kleurnuances in hoekblokken van 4 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1267
INDONESIË, Weense Drukken, Commemorative souvenir sheet van 1 Rp gewoon + 4½ Rp luchtpost cat. 19-03 (2x) en met goudkleurige drieregelige opdruk ´Merdeka/Djokjakarta/6 Djuli 1949´ cat. 35-031 (8x) (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1268
INDONESIË, Weense Drukken, ontwerpproef van de waterbuffel in de complete serie van 1 sen t/m 1 roepiah, 2 formaten, verschillende kleurencombinaties, cat. 01e-13e. € 455 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1270
CURAÇAO, Puntstempels op losse zegels op emissie 1873, 1889 en idem port waarbij schitterende afdrukken 201, 202 en 203 van Curaçao, 208 van St. Eustatius en 209 van Saba (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1271
CURAÇAO STEMPELS, collectie rond, kleinrond, vierkant en grootrond op div. emissies vanaf 1873 wb. vele prachtige afdrukken, meest in de mooist mogelijke kwaliteit (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1272
CURAÇAO INCOMING MAIL, 17 poststukken uit o.a. Caribische Eilanden, Engeland, Italië, Oostenrijk-Hongarije, Rusland, Turkije en USA, verzonden naar Curaçao, Saba en St. Eustatius (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1273
CURAÇAO, PC8a-10n, ongetande Haarlemse kleurenproeven Willem III, 12½ cent t/m 1½ gulden op glad wit papier, compl. meest prachtex. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1277
SURINAME, 25 aangetekende brieven 1946-96 met diverse R-strookjes w.o. moderne schaarse als Krasnapolsky, Kwatta, Paramaribo/Kerkplein, Paramaribo/KRP 2, Paramaribo/ODB, geschreven E. Hof (= Elisabethshof), gestempeld Half Flora/S.P.S.B. (= Flora) en 1 uit Bonaire (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1278
SURINAME, Haarlemse kleurenproeven 1885, ongetand, zonder gom, PC8 t/m PC13, op nr. 8a na geheel compleet (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1280
SURINAME, 1873-1900, ongebr. typen en tandingen en opdruk-variëteiten waarbij betere nrs. Hoge cat.wrd. (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1281
SURINAME, 1909-1945, o/*/** wb. o.a. 58a/59a, 60/64, 103A **, 102C **, 103C ** en enkele aardige ex. in blokken van vier (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1282
SURINAME, Port-Plaatfouten: open lijst, punt-port en E.T op diverse nrs. uit P1-P8, tevens enkele Specimen-opdrukken, P16 type I, II en III, alsmede enkele vervalsingen, interessant als vergelijkingsmateriaal (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1504
NED.- INDIË STEMPELS, halfrond-franco, rond, kleinrond, punt, wat bestelhuizen en diversen op zegels in insteekboek (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1505
NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, uitgebreide op enkele zeldzame nummers na vrijwel complete verzameling op allerlei emissies en waarden, waarbij blauwe en violette afstempelingen en diverse typen van de grotere kantoren, op volgorde in insteekboek. Prachtig object om op te zetten en uit te breiden (Image)
Sold...EUR 19,000.00
Sold For 19000
Sale No: 648
Lot No: 1506
NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, verzameling op losse zegels van verschillende emissies en waarden tussen nummers 1-120 zonder de paar zeldzame nummers maar wel veel prachtige afdrukken, diverse typen van hetzelfde nummer, enkele tevens in blauw of violet (84 in rood op fraaie nr. 9), keurig in klemstrookjes op volgorde in insteekboek. Mooi kavel! (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1508
NED.- INDIË VIERKANTSTEMPELS, uitgebreide collectie van de meeste kantoren op allerlei emissies en waarden, opgezet volgens Ten Geuzendam, met diverse typen en waarbij violette, blauwe en rode (Indragiri) afstempelingen, met vrijwel uitsluitend prachtige, volledige afstempelingen, enkele zeldzame stempels mooi van afdruk maar niet altijd op zegels van onberispelijke kwaliteit (zoals Poeloeraija - Geuz. onbekend - en Veldpostkantoor Bali), in insteekboek. Mooi object om op te zetten en verder uit te breiden met nog ontbrekende kantoren en typen (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1509
NED.- INDIË GROOTROND- en KORTEBALK MET UURSTEMPELS, verzameling met diverse schaarse en zeldzame kantoren als Bintoehan (GR), Manggar (GR), Tandjoeng-Gedang (GR) en Kaloë (KBU), Masaran (KBU), Sapoeran (KBU) met zeer late datum 22-5-1933, in insteekboek (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1510
NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS, verzameling w.o. diverse schaarse en zeldzame kantoren als Anjer, Brosot, Kampong Mesdjid, Larantoeka etc. in 2 insteekboeken (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1512
NED.- INDIË LANGEBALKSTEMPELS, uitgebreide verzameling op allerlei vooroorlogse emissies (paar uitzonderingen) en waarden, met veel schaarse kantoren en prachtige afstempelingen, ook diverse typen, op alfabetische volgorde in 3 insteekboeken. Mooi kavel en met volop mogelijkheden het op te zetten en verder uit te breiden 1000 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 1513
NED.- INDIË LANGEBALKSTEMPELS MET NUMMER, verzameling waarbij van veel kantoren diverse nummers inclusief het lastige Pontianak 1 (ontbreekt in veel collecties) en het incidenteel gebruikte Soerabaja 29, in insteekboek (Image)