Heritage Auctions Europe Sale: 79
Stamps Netherlands and (former)overseas territorie
New Guinea
Sale No: 79
Lot No: 585
1f - postfrisse 1 Cent UNTEA 1962 met variëteit 'Kopstaande opdruk', pr.ex., catw. € 250 (Image)
Low Estimate € 75
Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No: 586
3f - postfrisse 5 Cent UNTEA 1962 met variëteit 'Kopstaande opdruk', minimaal bruin vlekje op gomzijde, ov.pr.ex., catw. € 150 (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 587
4f & 7f - postfrisse 10 & 15 Cent UNTEA 1962 beide met variëteit 'Kopstaande opdruk', pr.ex., catw. € 150 (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 588
6f - postfrisse 12 Cent UNTEA 1962 met variëteit 'Kopstaande opdruk', klein attest Vleeming 2023 (achterzijde abklatsch opdruk, verder geen gebreken) pr.ex., catw. € 150 (Image)
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 589
8f - postfrisse 17 Cent UNTEA 1962 met variëteit 'Kopstaande en verschoven opdruk', pr.ex., catw. € 150 (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 590
13f - postfrisse 45 Cent UNTEA 1962 met variëteit 'Kopstaande opdruk', pr.ex., catw. € 150 (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 591
19 - postfrisse 2 Gulden UNTEA 1962 in paar met 'Spiegeldruk' op gomzijde (abklatsch), pr.ex. (Image)
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 79
Lot No: 592
39-46 - postfrisse 1 t/m 20 Cent UNTEA 1963, 3e druk 'kleine letters', 1 en 5 cent gom iets verkleurd en 15 cent egaal (licht) getint zoals gebruikelijk, alle postfrisse randstukken, catw. € 380 (Image)
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No: 593
47-48 - postfrisse 1 & 10 Cent UNTEA 1963, 4e druk 'grote letters', pr.ex., catw. € 250 (Image)
Low Estimate € 75