Worldwide Stamps and Covers Netherlands and former Territories
Sale No: 250
Lot No: 1633
collecties en voorraden vanaf 1852 gestempeld en */** met beter materiaal (o.a. betere puntstempels op Wilhelmina Hangend Haar, Nederlands-Indië beter *, port, stempels etc.) in 13 albums/insteekboeken in doosje
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 1674
gestempeld en */** met beter materiaal in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1677
collectie 1852-1947 en voorraad gestempeld w.b. iets betere ex. (o.a. nrs. 48, 80, nr. 101 (*)), Back of the Book etc. Tevens iets poststukken en buitenland in 3 albums en envelop
Sold...EUR 560.00
Sold For 560
Sale No: 250
Lot No: 1681
collectie 1852-2000 gestempeld en */** waarbij beter materiaal in 8 Davo albums
Sale No: 250
Lot No: 1688
series en losse waarden gestempeld en */** w.b. En Face **, nr. 105, postzegelmapjes, iets nominaal etc. in kistje
Sale No: 250
Lot No: 1693
gestempeld en */** vanaf 1852 met beter materiaal (o.a. 8x NL nr. 105) in 2 insteekboeken en map
Sale No: 250
Lot No: 1695
collectie Nederland 1852-2001 gestempeld en na 1891 ook veel */** waarbij betere ex. Tevens collecties Nederlands-Indië, Suriname, Nederlandse Antillen en Aruba in 7 Davo albums
Sale No: 250
Lot No: 1714
postwaardestukken (ca. 900 ex.) (on)gebruikt w.b. briefkaarten, fotokaarten etc. deels in gemengde kwaliteit in 2 mappen en doosje
Sale No: 250
Lot No: 1717
post(waarde)stukken w.b. beter materiaal in 2 albums en envelop
Sale No: 250
Lot No: 1739
ruim 500 post(waarde)stukken w.b. stempels, veel geïllustreerde firma-enveloppen, kaart met handtekening Kees Verkerk, brief uit Indië met nrs. 9 en 15 etc. in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1740
ruim 200 post(waarde)stukken w.b. zwerfbriefkaarten, monsterzakjes, "Bestellen op Zondag", emissie De Ruyter, stempels etc. in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1741
post(waarde)stukken, groot aantal w.b. met port belast, lucht- en raketpost, Bontkraag etc. in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1747
voorraad meest gestempeld waarbij puntstempels en port gespecialiseerd in 6 albums/stockboeken
Sale No: 250
Lot No: 1751
groot aantal post(waarde)stukken vanaf emissie 1852 met beter materiaal in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1757
voorraad */** w.b. iets betere series (o.a. En Face), Nederlands-Indië, Nieuw-Guinea en UNTEA in 3 insteekboekjes
Sale No: 250
Lot No: 1763
ca. 150 post(waarde)stukken w.b. Tibo, gelopen prentbriefkaarten Indië en ca. 15 onbestelbare krantenwikkels Leidsch Dagblad verzonden naar Nederlandse militairen tijdens de Politionele Acties in Indië, buitenland w.b. Engeland en Rusland etc. in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1781
post(waarde)stukken w.b. beter materiaal in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1796
post(waarde)stukken vanaf voorfilatelie w.b. stempels, retour, luchtpost, ramppost 'Beschadigd door brand a/b Jagersfontein', fotokaarten etc. in gemengde kwaliteit in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1799
ca. 125 post(waarde)stukken met beter materiaal w.b. met port belast, "Beschadigd door ramp Harwich boot", "Part of a mail captured by the Germans and delayed", KLM crash Shannon, iets buitenland etc. in schoenendoos
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 1800
scheepspost, ca. 75 poststukken w.b. enkele betere ex. (o.a. KPM) in ringband. Tevens iets stempels.
Sale No: 250
Lot No: 1811
ca. 75 post(waarde)stukken w.b. postbuskaartje met Van Konijnenburg 10 gulden en luchtpost in ringband
Sale No: 250
Lot No: 1812
collectie vanaf 1852 gestempeld w.b. iets Back of the Book (Roltanding) in 5 Davo albums in doos
Sale No: 250
Lot No: 1840
collectie 1852-1942 gestempeld en deels * w.b. Back of the Book in gemengde kwaliteit. Tevens iets kleinrondstempels in 2 klembanden en 2 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1843
collectie vanaf 1852 w.b. iets nominaal Nederland in 2 Importa albums en insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1848
ca. 220 post(waarde)stukken w.b. brandstempel 29-8-1901 op zwerfbriefkaart in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1861
15 briefkaarten alle met Specimen overdruk in goede kwaliteit in album
Sale No: 250
Lot No: 1866
gestempeld en */** in 2 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1997
collectie luchtpost met zegels en diverse betere luchtpost poststukken w.b. Zeppelin (DVH 10i) Do.X, DVH A2Aa, A5Aa, bontgefrankeerde poststukken etc. deels mooi opgezet op groot formaat bladen
Sale No: 250
Lot No: 2002
losse waarden vanaf 1864 w.b. betere ex., plaatfouten, porten Suriname, collectie verzameld op oranje kleur, LP12, puntstempels, iets poststukken, vervalsingen etc.
Sale No: 250
Lot No: 2021
gestempeld w.b. emissie 1852, plaatfouten op emissie Cijfer, zegels Willem III, iets port etc. op albumbladen
Sale No: 250
Lot No: 2092
13 post(waarde)stukken w.b. nr. 15 (5x w.b. strip van 4) op envelop naar Amsterdam, nr. 40 op aangetekende envelop Sas van Gent naar België (grenstarief), 2 luchtpost-pochettes (1 ex. met certificaat Dr. Louis), 3 pakketkaarten Indië met hoge frankeringen etc.
Sale No: 250
Lot No: 2196
collecties en voorraden vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. veldelen, Indonesië etc. in grote aantallen in 11 verhuisdozen
Sale No: 250
Lot No: 2204
meerdere verzamelingen waarbij dubbel, gestempeld en */** in 11 albums/insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2205
in 13 albums/insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2210
collecties meest */** waarbij nominaal ca. EUR140, NL1 (ca.60x), internationaal (ca. 18x) in map en 7 Lindner albums
Sale No: 250
Lot No: 2211
w.b. iets nominaal in o.a. 15 albums/insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2216
ruim 200 post(waarde)stukken w.b. met port belast, raketpost, Coval-brief etc.
Sale No: 250
Lot No: 2218
meest ouder materiaal in o.a. insteekboeken en sigarendoosjes
Sale No: 250
Lot No: 2222
post(waarde)stukken
Sale No: 250
Lot No: 2223
collecties gestempeld en */** waarbij beter matriaal, iets nominaal en fdc's in 9 albums en insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2226
w.b. collectie vanaf 1867 in 2 insteekboeken, PTT-mapjes, jaarsets, fdc's etc.
Sale No: 250
Lot No: 2229
en Indonesië collecties en voorraad meest na 1945 gestempeld en */** w.b. iets nominaal, automaatboekjes, veldelen etc. in 17 albums/insteekboeken 2 verhuisdozen
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 2232
fdc's vanaf E2 beschreven, kinderbedankkaarten en iets overige poststukken
Sale No: 250
Lot No: 2236
gestempeld en */** w.b. tevens fdc's in 5 albums/insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2240
w.b. 2 collecties gestempeld, voorraad gestempeld en */** etc. in 17 albums/insteekboeken en zakje
Sale No: 250
Lot No: 2241
voorraad tussen 1864-2017 meest gestempeld en iets */** w.b. fdc's, Antillen t/m 2000 etc. in 9 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2243
collectie en voorraad vanaf 1852 gestempeld en */** w.b. vellen in 14 albums/insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 2255
fdc's en iets postgeschiedenis omgeving Rotterdam (vanaf voorfilatelie) in 15 albums
Sale No: 250
Lot No: 2261
en buitenland, poststukken meest na 1945 w.b. oudere fdc's Antillen, prentbriefkaarten etc. in doosje
Sale No: 250
Lot No: 2265
fdc's Nederland vanaf E9 (gelopen), fdc's Ned. Antillen, postukken, etc. in 4 albums en doosje