Records 1 to 50 of 209

Corinphila Veilingen BV Sale: 250

Netherlands Indies
Sale No: 250
Lot No: 1495

6 different plantation tokens (ondernemingsgeld) and medal Kerstvlucht Pelikaan including documentation in small box
(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST

Sale No: 250
Lot No: 1886

mooie voorraad 1864-1948 (*)/*/** met veel beter materiaal w.b. nr. 1 (4x), emissie 1870 gespecialiseerd op tanding, Veth, Java en Buiten Bezit (hoog- en kopstaand, verschoven opdrukken), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, Brandkast en uitgebreid Dienst (7h, 2f en 5f met certificaat Bond, D27c met certificaat Vleeming), tevens iets variëteiten (o.a. spiegeldruk) etc. in insteekboek

Opening EUR 3,400.00
Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

Sale No: 250
Lot No: 1887
KPM stempels, prachtige collectie van ca. 110 poststukken w.b. veel betere ex., alfabetisch per schip gerangschikt en in over het algemeen mooie kwaliteit in album

Sold...EUR 3,400.00

Sold For 3400

Sale No: 250
Lot No: 1888

gebruikte gespecialiseerde collectie vanaf 1864 w.b. variëteiten, tandingen, stempels etc. met veel beter materiaal w.b. nrs. 1 (7x), 2 (6x), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, enkele waarden uit de Stockholm-serie, perfins, enkele poststukken etc. in Davo album

Sale No: 250
Lot No: 1889

gespecialiseerde voorraad emissie Hartz 1948 en Hulpuitgifte Indonesia-opdrukken */** en gebruikt w.b. plaatfouten- en variëteiten, Model-opdrukken, deels weggevallen opdrukken, velrandbijzonderheden, verschoven opdrukken, complete vellen en veldelen, variëteit zonder I (25, 45 en 50 cent), onderbroken lijn etc. in winkelboek en map

Sale No: 250
Lot No: 1890

collectie */** vanaf 1864 iets gespecialiseerd met o.a. variëteiten en op hoofdnummers nagenoeg compleet met o.a.  nrs. 1-2, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (o.a. nr. 260), Van Konijnenburg, port, dienst, brandkast etc. in Davo album

Opening EUR 850.00

Sale No: 250
Lot No: 1891

en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 zowel */** als gestempeld verzameld met betere ex. en series o.a. nr. 1*, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, port, dienst, brandkast etc. in Lindner album

Sale No: 250
Lot No: 1892

langebalkstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Batavia Mail, Haoergeulis, Kawangkoan, Pasarminggoe, Srengat en SPKT. C.) en doubletten, totaal ca. 3150 ex. in 2 dikke insteekboeken

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

Sale No: 250
Lot No: 1893

en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 gestempeld, vanaf 1902 meest */** w.b. betere ex. en series (o.a. nr. 2, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler, Van Konijnenburg (nr. 287 met attest Vleeming 2018)), beter Back of the Book (Port, Brandkast, Dienst) etc. in Davo album

Sale No: 250
Lot No: 1894

gestempelde gespecialiseerde collectie vanaf 1864 met typen, tandingen, betere ex. en series, kopstaande opdrukken, iets Japanse Bezetting en Interimperiode, Nieuw-Guinea etc. in Importa album

Sale No: 250
Lot No: 1895
postgeschiedenis Fort de Kock (Bukittinggi), collectie w.b. stempels op losse zegels en ca. 150 poststukken/prentbriefkaarten in 5 ringbanden

Sale No: 250
Lot No: 1896

voorraad stempels deels alfabetisch gesorteerd op typen (grootrond, korte- en langebalk, vierkant- en puntvlak) w.b. mooie afdrukken en betere plaatsen albumbladen en insteekkaartjes in doosje

Sold...EUR 950.00

Sale No: 250
Lot No: 1897

kortebalkstempels, groot aantal op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken, betere kantoren (o.a. Batoeroesoe, Fakfak, Goedoe, Goeboeg, Kalwoengoe, Loewoek, Malili, Pangoeroean en Rendeng) en doubletten in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1898

langstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Anjer, Bintoehan, Karangsono, Lintido, Palaboehanratoe, Ratatotok en Sampit), totaal ruim 800 ex. keurig opgezet in klemband

Sale No: 250
Lot No: 1899
post(waarde)stukken, ruim 250 ex. w.b. stempels (o.a. kleinrond, puntvlak, kortebalk, noodport stempel Batavia), luchtpost, portvrije dienst enveloppen etc. in schoenendoos

Sale No: 250
Lot No: 1900
Interim en Republiek ca. 170 post(waarde)stukken w.b. stempels, prentbriefkaarten, luchtpost, 1e-dag stempels, dienst, roodfrankeringen, paquebot etc. Tevens iets Nederland en West-Indië in doosje

Sale No: 250
Lot No: 1901
fiscaal meest gezegeld papier (akten) w.b. hoge waarden vanaf 1818 in 12 mappen in doos

Sale No: 250
Lot No: 1902
fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. ijkwezen, handels- en loonzegels, N.I.V.O., lokaaluitgaven etc. in ringband en map

Sale No: 250
Lot No: 1903

voorraad vanaf 1864 gestempeld en */** w.b. beter materiaal, stempels, grotere eenheden etc. in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1904
postwaardestukken (ca. 450 ex.) gebruikt (o.a. G76a) en ongebruikt w.b. stempels, iets bestemmingen etc. in Importa album

Sale No: 250
Lot No: 1905

collectie 1902-1948 op emissie verzameld w.b. veel stempels o.a. scheepsstempels, stempelfouten (o.a. negatief afdruk Batavia Centrum), veldpost, plaatfouten etc. in multomap

Sale No: 250
Lot No: 1906

en Indonesië collectie 1902-1950 zowel gestempeld als */** verzameld w.b. proeven, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Port, Dienst, Brandkast, variëteiten (spiegeldruk, opdrukfouten) etc. opgezet op bladen in ringband

Sold...EUR 550.00

Sale No: 250
Lot No: 1907

collectie vanaf 1864 deels gespecialiseerd (o.a. tandingen) met betere ex. en series inclusief NNG in Davo album

Sale No: 250
Lot No: 1908
ca. 120 post(waarde)stukken met langebalkstempels w.b. betere stempels en afdrukken, dienst-enveloppen, luchtpost etc. in schoenendoos

Sale No: 250
Lot No: 1909

vierkantstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies, totaal ca. 750 ex. w.b. betere kantoren en veel mooie afdrukken in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1910
correspondenties en iets archiefmateriaal tussen ca. 1920 en 1950 w.b. WWII en Politionele Acties, (veld)poststukken, luchtpostblad G.1a gebruikt in grote aantallen, personalia etc. van o.a. W. de Kruijf (onderluitenant KNIL), D.J. Waltman (interim-bestuur Nederlands-Indië in Australië), F.E.W.P. van Iddekingge (kapitein KNIL in Riouw), archief L.A. Leidelmeijer te Semarang etc. in 9 mappen/banden en 2 doosjes in doos

Sale No: 250
Lot No: 1911

en Nieuw-Guinea, collectie vanaf 1864 gestempeld, later deels */** w.b. iets betere ex. (o.a. nr. 289), Dienst, Port etc. in Davo album

Sale No: 250
Lot No: 1912

vanaf 1868 gestempeld en */** w.b. beter materiaal en stempels in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1913
kleinrondstempels, collectie op ca. 85 briefkaarten w.b. veel mooie afdrukken, alfabetisch opgezet in ringband

Sale No: 250
Lot No: 1914

voorraad vanaf 1870 gestempeld met betere ex. en series (o.a. 330b met certificaat NVPH 2006) en beter port gespecialiseerd op typen en tandingen in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1915
ruim 200 post(waarde)stukken w.b. luchtpost, stempels, iets Interimperiode etc. in schoenendoos

Sale No: 250
Lot No: 1916

stempels w.b. KPM, gelegenheids- en langstempels, veelal op fragment, in 2 insteekboeken en map

Sale No: 250
Lot No: 1917

en Indonesië fiscaalzegels meest */** w.b. Japanse Bezetting en Republiek in rode ordner

Sale No: 250
Lot No: 1918
en Indonesië fiscaalzegels op stuk w.b. Japanse Bezetting en veel loonbelastingformulieren in blauwe ordner

Sale No: 250
Lot No: 1920
fiscaal, diverse documenten vanaf begin 19e eeuw w.b.  zegels, Japanse bezetting. Tevens iets literatuur in 3 albums en doosje

Sale No: 250
Lot No: 1921
30 poststukken 1945-1948 naar Nederland (alle enveloppen MET INHOUD), groen, violet en zwart Mariniers Postkantoor Soerabaja, deels via Singapore en enkele in Nederland gecensureerd, familie-archiefje met verdere documentie (o.a. bericht van sneuvelen en enkele Rode Kruis), in doosje

Sale No: 250
Lot No: 1922
fiscaal, droogstempels en oranje stempels op stuk vanaf midden 19e eeuw in archiefmap

Sale No: 250
Lot No: 1923

puntvlakvullingstempels, ca. 375 ex. op diverse waarden en emissies, alfabetisch opgezet in ringband

Sale No: 250
Lot No: 1924

grootrondstempels, restantcollectie in album

Sale No: 250
Lot No: 1925
veldpost 1946-1949 (ca. 65 ex.) w.b. luchtpostbladen gebruikt en ongebruikt, iets buitenlandse veldpost etc. in albumpje

Sale No: 250
Lot No: 1926

, Japanse bezetting en Indonesië voorraad gestempeld en */** w.b. iets variëteiten, stempels, veldelen etc. in 4 mappen/insteekboeken in doosje

Sale No: 250
Lot No: 1927

vierkantstempels, ruim 1000 ex. in insteekboek

Sale No: 250
Lot No: 1928

en Indonesie meest engros gestempeld vanaf 1864 w.b. iets stempels in 3 insteekboeken

Sale No: 250
Lot No: 1929

en Nieuw-Guinea, tevens iets Indonesië en Curaçao w.b. afgeweekt gestempeld materiaal en */**, briefstukjes etc. in 2 albums en 2 doosjes in doos

Sale No: 250
Lot No: 2037

port voorraad (*)*/** gespecialiseerd op typen en tandingen met beter materiaal (deels nagegomd) w.b. o.a. P9 (11x), plaatfouten, blokken van 4, gecombineerde tandingparen etc. op insteekbladen

Sale No: 250
Lot No: 2039

halfrond-francostempels op nrs. 1 (9x), 2 (3x), 9 en 15 w.b. 8 ex. met attest Vleeming

Opening EUR 260.00

Sale No: 250
Lot No: 2040
collectie van ruim 40 luchtpoststukken w.b. betere ex.

Sale No: 250
Lot No: 2042

port, collectie 1874-1948 meest */** gespecialiseerd op typen met betere ex. op albumbladen

Sale No: 250
Lot No: 2043

puntstempels, tussen 1-117 op diverse waarden en emissies, totaal ruim 200 ex. in deels gemengde kwaliteit, tevens iets puntstempels Nederland

Sale No: 250
Lot No: 2044

stempels, ca. 240 ex. w.b. veel lang- en KPM op insteekbladen