mooie voorraad 1864-1948 (*)/*/** met veel beter materiaal w.b. nr. 1 (4x), emissie 1870 gespecialiseerd op tanding, Veth, Java en Buiten Bezit (hoog- en kopstaand, verschoven opdrukken), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, Brandkast en uitgebreid Dienst (7h, 2f en 5f met certificaat Bond, D27c met certificaat Vleeming), tevens iets variëteiten (o.a. spiegeldruk) etc. in insteekboek
Opening EUR 3,400.00
Sold...EUR 3,800.00
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sold For 3800
Sale No: 250
Lot No: 1887
KPM stempels, prachtige collectie van ca. 110 poststukken w.b. veel betere ex., alfabetisch per schip gerangschikt en in over het algemeen mooie kwaliteit in album
Sold...EUR 3,400.00
Sold For 3400
Sale No: 250
Lot No: 1888
gebruikte gespecialiseerde collectie vanaf 1864 w.b. variëteiten, tandingen, stempels etc. met veel beter materiaal w.b. nrs. 1 (7x), 2 (6x), Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, enkele waarden uit de Stockholm-serie, perfins, enkele poststukken etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1889
gespecialiseerde voorraad emissie Hartz 1948 en Hulpuitgifte Indonesia-opdrukken */** en gebruikt w.b. plaatfouten- en variëteiten, Model-opdrukken, deels weggevallen opdrukken, velrandbijzonderheden, verschoven opdrukken, complete vellen en veldelen, variëteit zonder I (25, 45 en 50 cent), onderbroken lijn etc. in winkelboek en map
Sale No: 250
Lot No: 1890
collectie */** vanaf 1864 iets gespecialiseerd met o.a. variëteiten en op hoofdnummers nagenoeg compleet met o.a. nrs. 1-2, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler (o.a. nr. 260), Van Konijnenburg, port, dienst, brandkast etc. in Davo album
Opening EUR 850.00
Sale No: 250
Lot No: 1891
en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 zowel */** als gestempeld verzameld met betere ex. en series o.a. nr. 1*, emissie 1870, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Van Konijnenburg, luchtpost, port, dienst, brandkast etc. in Lindner album
Sale No: 250
Lot No: 1892
langebalkstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Batavia Mail, Haoergeulis, Kawangkoan, Pasarminggoe, Srengat en SPKT. C.) en doubletten, totaal ca. 3150 ex. in 2 dikke insteekboeken
Sold...EUR 2,200.00
Sold For 2200
Sale No: 250
Lot No: 1893
en Nieuw-Guinea collectie 1864-1962 gestempeld, vanaf 1902 meest */** w.b. betere ex. en series (o.a. nr. 2, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Kreisler, Van Konijnenburg (nr. 287 met attest Vleeming 2018)), beter Back of the Book (Port, Brandkast, Dienst) etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1894
gestempelde gespecialiseerde collectie vanaf 1864 met typen, tandingen, betere ex. en series, kopstaande opdrukken, iets Japanse Bezetting en Interimperiode, Nieuw-Guinea etc. in Importa album
Sale No: 250
Lot No: 1895
postgeschiedenis Fort de Kock (Bukittinggi), collectie w.b. stempels op losse zegels en ca. 150 poststukken/prentbriefkaarten in 5 ringbanden
Sale No: 250
Lot No: 1896
voorraad stempels deels alfabetisch gesorteerd op typen (grootrond, korte- en langebalk, vierkant- en puntvlak) w.b. mooie afdrukken en betere plaatsen albumbladen en insteekkaartjes in doosje
Sold...EUR 950.00
Sale No: 250
Lot No: 1897
kortebalkstempels, groot aantal op diverse waarden en emissies w.b. mooie afdrukken, betere kantoren (o.a. Batoeroesoe, Fakfak, Goedoe, Goeboeg, Kalwoengoe, Loewoek, Malili, Pangoeroean en Rendeng) en doubletten in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1898
langstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies w.b. veel betere kantoren (o.a. Anjer, Bintoehan, Karangsono, Lintido, Palaboehanratoe, Ratatotok en Sampit), totaal ruim 800 ex. keurig opgezet in klemband
Sale No: 250
Lot No: 1899
post(waarde)stukken, ruim 250 ex. w.b. stempels (o.a. kleinrond, puntvlak, kortebalk, noodport stempel Batavia), luchtpost, portvrije dienst enveloppen etc. in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1900
Interim en Republiek ca. 170 post(waarde)stukken w.b. stempels, prentbriefkaarten, luchtpost, 1e-dag stempels, dienst, roodfrankeringen, paquebot etc. Tevens iets Nederland en West-Indië in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1901
fiscaal meest gezegeld papier (akten) w.b. hoge waarden vanaf 1818 in 12 mappen in doos
Sale No: 250
Lot No: 1902
fiscaalzegels zowel los als op stuk w.b. ijkwezen, handels- en loonzegels, N.I.V.O., lokaaluitgaven etc. in ringband en map
Sale No: 250
Lot No: 1903
voorraad vanaf 1864 gestempeld en */** w.b. beter materiaal, stempels, grotere eenheden etc. in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1904
postwaardestukken (ca. 450 ex.) gebruikt (o.a. G76a) en ongebruikt w.b. stempels, iets bestemmingen etc. in Importa album
Sale No: 250
Lot No: 1905
collectie 1902-1948 op emissie verzameld w.b. veel stempels o.a. scheepsstempels, stempelfouten (o.a. negatief afdruk Batavia Centrum), veldpost, plaatfouten etc. in multomap
Sale No: 250
Lot No: 1906
en Indonesië collectie 1902-1950 zowel gestempeld als */** verzameld w.b. proeven, Jaarbeurs Bandoeng, Jubileum 1923, Port, Dienst, Brandkast, variëteiten (spiegeldruk, opdrukfouten) etc. opgezet op bladen in ringband
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 1907
collectie vanaf 1864 deels gespecialiseerd (o.a. tandingen) met betere ex. en series inclusief NNG in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1908
ca. 120 post(waarde)stukken met langebalkstempels w.b. betere stempels en afdrukken, dienst-enveloppen, luchtpost etc. in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1909
vierkantstempels, alfabetisch opgezette collectie op diverse waarden en emissies, totaal ca. 750 ex. w.b. betere kantoren en veel mooie afdrukken in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1910
correspondenties en iets archiefmateriaal tussen ca. 1920 en 1950 w.b. WWII en Politionele Acties, (veld)poststukken, luchtpostblad G.1a gebruikt in grote aantallen, personalia etc. van o.a. W. de Kruijf (onderluitenant KNIL), D.J. Waltman (interim-bestuur Nederlands-Indië in Australië), F.E.W.P. van Iddekingge (kapitein KNIL in Riouw), archief L.A. Leidelmeijer te Semarang etc. in 9 mappen/banden en 2 doosjes in doos
Sale No: 250
Lot No: 1911
en Nieuw-Guinea, collectie vanaf 1864 gestempeld, later deels */** w.b. iets betere ex. (o.a. nr. 289), Dienst, Port etc. in Davo album
Sale No: 250
Lot No: 1912
vanaf 1868 gestempeld en */** w.b. beter materiaal en stempels in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1913
kleinrondstempels, collectie op ca. 85 briefkaarten w.b. veel mooie afdrukken, alfabetisch opgezet in ringband
Sale No: 250
Lot No: 1914
voorraad vanaf 1870 gestempeld met betere ex. en series (o.a. 330b met certificaat NVPH 2006) en beter port gespecialiseerd op typen en tandingen in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1915
ruim 200 post(waarde)stukken w.b. luchtpost, stempels, iets Interimperiode etc. in schoenendoos
Sale No: 250
Lot No: 1916
stempels w.b. KPM, gelegenheids- en langstempels, veelal op fragment, in 2 insteekboeken en map
Sale No: 250
Lot No: 1917
en Indonesië fiscaalzegels meest */** w.b. Japanse Bezetting en Republiek in rode ordner
Sale No: 250
Lot No: 1918
en Indonesië fiscaalzegels op stuk w.b. Japanse Bezetting en veel loonbelastingformulieren in blauwe ordner
Sale No: 250
Lot No: 1920
fiscaal, diverse documenten vanaf begin 19e eeuw w.b. zegels, Japanse bezetting. Tevens iets literatuur in 3 albums en doosje
Sale No: 250
Lot No: 1921
30 poststukken 1945-1948 naar Nederland (alle enveloppen MET INHOUD), groen, violet en zwart Mariniers Postkantoor Soerabaja, deels via Singapore en enkele in Nederland gecensureerd, familie-archiefje met verdere documentie (o.a. bericht van sneuvelen en enkele Rode Kruis), in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1922
fiscaal, droogstempels en oranje stempels op stuk vanaf midden 19e eeuw in archiefmap
Sale No: 250
Lot No: 1923
puntvlakvullingstempels, ca. 375 ex. op diverse waarden en emissies, alfabetisch opgezet in ringband
Sale No: 250
Lot No: 1924
grootrondstempels, restantcollectie in album
Sale No: 250
Lot No: 1925
veldpost 1946-1949 (ca. 65 ex.) w.b. luchtpostbladen gebruikt en ongebruikt, iets buitenlandse veldpost etc. in albumpje
Sale No: 250
Lot No: 1926
, Japanse bezetting en Indonesië voorraad gestempeld en */** w.b. iets variëteiten, stempels, veldelen etc. in 4 mappen/insteekboeken in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1927
vierkantstempels, ruim 1000 ex. in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1928
en Indonesie meest engros gestempeld vanaf 1864 w.b. iets stempels in 3 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1929
en Nieuw-Guinea, tevens iets Indonesië en Curaçao w.b. afgeweekt gestempeld materiaal en */**, briefstukjes etc. in 2 albums en 2 doosjes in doos
Sale No: 250
Lot No: 2037
port voorraad (*)*/** gespecialiseerd op typen en tandingen met beter materiaal (deels nagegomd) w.b. o.a. P9 (11x), plaatfouten, blokken van 4, gecombineerde tandingparen etc. op insteekbladen
Sale No: 250
Lot No: 2039
halfrond-francostempels op nrs. 1 (9x), 2 (3x), 9 en 15 w.b. 8 ex. met attest Vleeming
Opening EUR 260.00
Sale No: 250
Lot No: 2040
collectie van ruim 40 luchtpoststukken w.b. betere ex.
Sale No: 250
Lot No: 2042
port, collectie 1874-1948 meest */** gespecialiseerd op typen met betere ex. op albumbladen
Sale No: 250
Lot No: 2043
puntstempels, tussen 1-117 op diverse waarden en emissies, totaal ruim 200 ex. in deels gemengde kwaliteit, tevens iets puntstempels Nederland
Sale No: 250
Lot No: 2044
stempels, ca. 240 ex. w.b. veel lang- en KPM op insteekbladen