PC21 a/c, 22 a/c en 13 a/c, proefdrukken op dik wit karton, ongegomde prachtex. Hfl.1350 (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 606
Symbol: (*)
PC21 a/c, 22 a/c en 13 a/c, proefdrukken op dik wit karton, zonder gom in prachtblokken van vier Hfl.5400 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 607
PC24e en 24j, proeven van de 5 cent Utrechtse druk, ongetand, gegomd, zwart op resp. geel en geelbruin, prachtex. Hfl.1000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 608
Symbol: (*)/*
PC25, proef van de 5 cent plaat I, getand, 17 stuks in div. kleuren waarbij 13 stuks zonder gom en PC26a, f en g, prachtex. Hfl.3150 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 609
4BII, 5 cent Haarlemse druk, plaat II, Kt.12¾ x 11¾, beh. enkele originele gom-onregelmatigheidjes, een postfris prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 1500 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 611
Symbol: (*)
PC33c, 33d, 34a, 36a en 37b, kleurproeven, ongetand, ongegomd op wit papier, alle type I, zeer fraai tot prachtex. Hfl.2200 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 612
Symbol: (*)
PC58 en 59, proeven van de 5 cents zwart op grof papier en op glad wit papier, ongetande prachtex. Hfl.740 (Image)
PC61c, proef in boekdruk van de 5 cents in lichtbruin op dik papier, onderzijde iets ingekort, prachtex. Hfl.750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 615
Symbol: (*)
PC61d, proef in boekdruk van de 5 cents in geel op dik papier, beh. 2 minieme vlekjes een prachtex. Hfl.750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 616
Symbol: (*)
PC61f, proef in boekdruk van de 5 cents in lichtblauw op dik papier, prachtex. Hfl.750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 617
Symbol: (*)
PC61g, proef in boekdruk van de 5 cents in rose op dik papier, aan alle zijden iets ingekort, prachtex. Hfl.750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 618
Symbol: (*)
PC66a, proef van de 5 cents kleine letters in zwart, prachtex. Hfl.600 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 619
Symbol: (*)
PC67 a-r, proeven van de 5 cents van de plaat, 12 stuks in verschillende kleuren waarbij 67k in paar, meest prachtex. Hfl.1300 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 620
Symbol: (*)
PC69b, proef door H. Nusser getekend van de 1 cent zwart op zeer dun papier, prachtex. Hfl.1000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 621
Symbol: (*)
PC73/77, ongetande kleurproeven van de serie in gekozen kleuren, prachtex. Hfl.835 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 622
Symbol: (*)
PC73a - 77k, ongetande kleurproeven van de goedgekeurde platen, van de ½ cent (11), 1 cent (4), 1½ cent (4), 2 cent en 12½ cent (12) wb. gekozen kleuren, meest goede kwaliteit Hfl.3225 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 624
Symbol: (*)
PC78, proef van de 2½ cent getand 14 kl.g. zonder gom zwart op dik wit papier, prachtex. Hfl.350 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 625
15D, 1 cent groen, Kt.13¼ gr.g., beh. min. roestpuntje, een postfris prachtex. € 340 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 626
16D, 1½ cent roze, Kt.13¼ gr.g., oliehoudende inkt, origineel zwart vezeltje in de gom, ov. prachtex. met cert. Vleeming (2018) € 1650 (Image)
1869, losse zegelproeven door Delpierre ingediend, in velletjes, PC79 a t/m f, h en i, alle op wit kartonpapier Hfl.2800 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 629
Symbol: (*)
1869, Zegelproeven van Delpierre in velletjes op geglaceerd kartonpapier in de kleuren crème, lichtrose, blauw en groen, PC79l, m, n en o, Hfl.1400 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 630
PC80e, door Stam gemaakte gravure op klein velletje naar een door H. ten Kate getekende Koningskop in cirkel in vleeskleur op wit papier (40 x 38 mm). Prachtex. met cert. Vleeming (2018) Hfl.350 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 631
Symbol: (*)
Berlijnse Kleurproeven ongetand op wit glad papier PC83a/f, 84a/f, 85a/f, 86a/f, 87a/f, 87a/e, 88a/f en 89a/l, wb. 89l, de gekozen kleur in horizontaal paar, prachtex. Hfl.3425 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 644
Lot No: 632
Symbol: (*)/*
Kleurproeven van de 12½ cent ongetand PC93 a/j (ex b) zonder gom en getand PC94 a t/m g met gom, prachtex. Hfl.1700 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 633
Symbol: (*)/*
1888, Kleurproeven 22½ cent, 39 stuks, wb. gekozen kleuren PC95a t/m u, alsmede de kleurproef met metaalverf van de 5 cent blauw PC96, prachtex. Hfl.3500 (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 950.00
Sale No: 644
Lot No: 636
19G, 5 ct. blauw, Kt.13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. met cert. NKD (2017) € 325 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 637
19H, 5 Cent Koning Willem III met Bossche tanding 12, afgestempeld ´sHertogenbosch 11-3-1883. Prachtex. Tot op heden enig bekende 5 cent nr. 19 met Bossche tanding! Attesten van Van Roosmalen (1996) en Vleeming (2015). Geen notering in Speciale Catalogus (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 644
Lot No: 638
21H, 10 cent rood, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 450 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 639
21J + 21H, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12 en 12½ x 12, postfris blokpaar, zegel rechtsonder bruine tandpunt, certificaat Vleeming (2017). Zeldzaam! € 2800 (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 950.00
Sale No: 644
Lot No: 641
22K, 12½ cent grijs, Kt.12½ kl.g., beh. een ½ tandje, een postfris prachtex. met cert. Moeijes (1989) € 1000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 642
23G, 24E en 27G, 15 cent oranjebruin, 20 cent groen en 50 cent geelbruin, ongebr. prachtex. zonder gom (€ 3000) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 643
23v, 15 cent oranjebruin ongetand, beh. min. dof plekje, een postfris zegel met cert. Vleeming (2020) € 525 + (Image)
27L, 50 cent geelbruin, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met origineel gomstreepje en certificaat Vleeming (2015) € 6400 (Image)
Sold...EUR 3,000.00
Sold For 3000
Sale No: 644
Lot No: 649
28H, 1 gulden grijsviolet, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met cert. Muis (2000) € 2500 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 644
Lot No: 651
30BI + II, ½ cent roze, Kt.13½ x 13¼ type I en II, in verticaal postfris prachtpaar met cert. Moeijes en NVPH (1993) € 750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 653
30EII + I, ½ cent roze, Kt.12½ kl.g., in verticaal paar, de bovenste zegel in type II en de onderste in type I (type II zetting E/type I plaat 3), ongebr. prachtpaar met volle gom en plakkerstrookje op tanding ter versteviging, keur Keiser en cert. NVPH (1958). Uiterst zeldzaam! € 1500 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 654
32ap, 2 Cent olijfgeel met Bossche tanding, afgestempeld met grootrond ´sHertogenbosch 15-9-1898. Prachtex. Met brief van Van Roosmalen (1984). € 1600 (Image)
38v, 12½ cent lichtgrijs met variëteit 'bovenzijde ongeperforeerd', postfris vrijwel prachtzegel met wat vettige plakker op de rand. Zeldzaam! € 3500 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 659
46B, 1 gulden bruin en olijfgroen, Lt.11½ x 11, postfris prachtex. € 1350 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 660
46C, 1 gulden bruin en olijfgroen, Lt.11, postfris rechterrandstuk met origineel papier-onregelmatigheidje in de gom en cert. Vleeming (2014) € 1350 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 661
49, 1 gulden blauwgroen, zgn. Kroningsgulden, in luxe postfris hoekrandblok met cert. Dr. Louis (1980) en Muis (2010) € 6000 (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 644
Lot No: 662
Symbol: #
55vb, 3 CENT-OPDRUK OP GETANDE 2½ CENT GROEN VÜRTHEIM, ONGEBRUIKT OP BRIEFKAART, OP DE KAART ENKELE PLAKKERRESTEN, OV. ZEER ZELDZAAM PRACHTEX. SLECHTS 3 EX. BEKEND! CERT. NVPH (2020) CAT.WRD. CURSIEF € 6000 (Image)