collectie variëteiten 1949-2000 gespecialiseerd op typen en tandingen w.b. ongetande proeven (o.a. typen Smelt 1949 en Cijfer 1951), foutdrukken (kopstaand), misperforaties etc. met veel beter materiaal. Tevens porten, RIS en Riau (25 en 50 sen) in 3 insteekboeken en map
Closed..Sep-16-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 1939
en Irian Barat variëteiten (ca. 270 ex.) w.b. ongetand, kleurverwisselingen, missende kleuren, misperforaties, foutdrukken, port etc. in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1940
Weense Drukken (Vienna Printings) w.b. ongetande (kleur)proeven, niet gekozen ontwerp voor een portzegel met afbeelding van een waterbuffel, dienst (Resmi), RIS etc. in 2 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1941
Interimperiode meest (*)/*/** w.b. beter materiaal, grotere eenheden, varieteiten etc. in insteekboek en map
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 1942
w.b. Weense drukken met o.a. proeven en enkele variëteiten in insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1943
collectie 1948-2002 compleet meest ** w.b. RIS, Riau etc. in 3 Davo albums in doosje
Sale No: 250
Lot No: 1944
voorraad 1949-2012 meest */** w.b. Indië, blokken, veldelen, Weense Drukken en iets O.R. in 6 insteekboeken en map
Sale No: 250
Lot No: 1945
fiscaal, plakzegels, loonzegels zowel los als op stuk, gezegeld papier etc. in 7 mappen en insteekboek in doos
Sale No: 250
Lot No: 1946
fiscaal, voornamelijk leges- en radiozegels etc. zowel los als op stuk in 14 mappen in verhuisdoos
Sale No: 250
Lot No: 1947
collectie Weense Drukken (Vienna Printings) w.b. blokkadeblokken, Serikat-opdrukken, RIS, gestempeld etc. Tevens Molukken en Two Days of Infamy in Importa ringband
Sale No: 250
Lot No: 1948
collectie variëteiten 1949-2009 w.b. ongetande proeven (Danser 1953, Bloemen 1957), foutdrukken (zonder landsnaam), misdrukken, kleurvegen, specimen, misperforaties etc. met beter materiaal in ringband
Sale No: 250
Lot No: 1949
collectie 1949-2014 */** w.b. RIS, Riau etc. in 5 Davo albums in doos
Sale No: 250
Lot No: 1951
collectie 1949-1992 meest */** en compleet w.b. Japanse Bezetting, Interim, RIS, Riau etc. in Davo album en map
Sale No: 250
Lot No: 1952
collectie Indonesië 1949-1997 */** w.b. RIS, blokken etc. in 2 Davo albums en insteekboek
Sale No: 250
Lot No: 1953
collectie t/m 2004 meest ** in 2 insteekboeken
Sale No: 250
Lot No: 1954
collectie baarfrankeringen 1963-1968 (ca. 675 ex.) meest op (gefrankeerde) postwissels w.b. expresse, kleinere plaatsen etc. in 8 albums/ringbanden in doos
Sale No: 250
Lot No: 1955
collectie 1948-1995 gestempeld en */** w.b. iets RIS, Riau en voorraad in 3 albums in doosje
Sale No: 250
Lot No: 2795
Symbol: Cat No: 382, 384
Tempel 80 sen (2x) en 2 rupiah en Cijfer 20 sen rood op aangetekende envelop van Djakarta 23-4-1952 over New York en Chicago naar Mount Prospect, Illinois (USA) met meerdere postale stempels en aantekeningen en op achterzijde strook Vrijgegeven voor verzending naar het buitenland..........(met spelfout deviezenintituut), vrijwel pracht ex. (Image 1)(Image)
Closed..Sep-17-2021, 01:00:00 EST
Sale No: 250
Lot No: 2797
Symbol: Cat No: 101-106
Ongetande proeven UNO 7½ sen t/m 1 rupiah (de 20 sen ontbreekt) gesigneerd en verzonken in velletjes karton, pracht ex. (Image 1)(Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 250
Lot No: 2798
Ongetande proef UNO in zwart zonder waarde inschrift, gesigneerd en verzonken in velletje karton (Image 1)(Image 2)
Hoofdpostkantoor 30 t/m 50 sen in ongetande blokken van 4 met velrand (50 sen in 2 nuances), pracht ex. (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 2800
Symbol: Cat No: 150A-150C
Getande proeven Verkiezingen 15 sen in de niet gekozen kleuren groen, rood en blauw in hoekblokken van 8 zonder gom (zoals uitgegeven), pracht ex. (enkele ex. roestvlekjes), cat.w. 5400 (Image 1)(Image)
Sale No: 250
Lot No: 2801
Symbol: Cat No: NU1
Niet uitgegeven Salak 12 rupia bruin en rood, gom getint, cat.w. 1750 (Image 1)(Image 2)