van Dieten Stamp Auctions Sale: 644
INTERNERING
Sale No: 644
Lot No: 879
IN1/2, postfrisse prachtex. met cert. Muis (2007) € 650 (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 880
IN1, Nederlandse Maagd met leeuw, groen, ongebruikt prachtex. met grote harmonica-vouw Tax.100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 881
IN1, Nederlandse Maagd met leeuw, groen, gebruikt prachtex., ideaal afgestempeld met KB 'Legerplaats bij Oldebroek 3-II-1916' € 200 + (Image)
Sale No: 644
Lot No: 882
Symbol: #
IN1, groen op envelop (met achterklep) van Interneeringsdepot Harderwijk 9-II-1916 naar België en 'unzulässig zurück' (Image)
Sale No: 644
Lot No: 883
Symbol: #
IN1, groen op envelop (met achterklep) van Legerplaats bij Zeist 8-II-1916 naar België en 'unzulässig zurück' (Image)