Worldwide Stamps and Covers EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 644
Lot No: 5
1b-Pl.I-6/8. Goed tot breed gerande prachtstrip van drie met lichte afst. Leiden B (Image)
Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 7
1i-PL.III-79/91. 5 CENT DONKERBLAUW PLAAT III POS. 70+91 IN BRUGPAAR, MET WAT GEVLEKTE AFSTEMPELING ALKMAAR C GROOT 27-5-1857. BREED GERANDE ZEGELS MET DE GEBRUIKELIJKE VOUW MIDDEN IN DE BRUG, BEIDE ZEGELS HEBBEN IN DE HOEKEN LINKS- EN RECHTSONDER UITERST MINIEME, GLADGESTREKEN HOEKVOUWTJES, OVERIGENS EEN PRACHTIG BRUGPAAR. BRUGPAREN BEHOREN TOT DE TOPSTUKKEN VAN EEN 1852-COLLECTIE. CERT. NVPH (1982). EX POULIE. € 15.000. 5 Cent dark blue, plate III, pos. 70+91 as inter-panneau (gutter) pair, tied somewhat spotted by Alkmaar C on 25 May 1857. The stamps have large margins, the gutter has the usual vertical crease and both stamps have the tiniest of corner bends at lower corners (mentioned for strict accuracy only), otherwise very fine. Inter-panneau pairs belong to the great highlights of every 1852 issue collection. Cert. NVPH (1982). Ex Poulie. € 15,000 (Image)
Sold...EUR 2,400.00
Sold For 2400
Sale No: 644
Lot No: 8
1l-Pl.V-82/85. Breed tot zeer breed gerande, licht gestempelde luxe strip van vier. € 1700 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 9
1o-Pl.V-76/80. Rechts iets smal, overigens vol tot breed gerande strip van vijf (zegel 77 heeft bovenaan een hele lichte oppervlaktebeschadiging). Strippen van vijf van de 5 cent zijn zeldzaam! € 4500 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 644
Lot No: 10
1o/q, 5 cent plaat V. Complete plaatreconstructie bestaande uit 100 losse zegels waarvan enkele ex. in groenblauwe nuance, waaronder enkele hoek- en randstukken, overigens merendeels prima tot breed gerande prachtex. € 4000 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 11
2a-Pl.I-7. EERSTE DAG-AFSTEMPELING. AMSTERDAM A klein op 10 cent. Vol tot breed gerande prachtzegel met duidelijke afst. Attest Vleeming (2017) met uiteenzetting waarom deze zegel afkomstig is van de eerste aflevering uit 1852 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 12
2c-Pl.IA. 10 cent diepdonkerkarmijn plaat IA, afgest. Arnhem A op 20 juni. Vol tot breed gerand prachtex. Van Balen Blanken reg. nr. A105 met opmerking: positienummer 43 van vel III. € 3750 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 13
2c-Pl.IA. Breed gerand prachtex. (rechtsboven miniem vlekje in de rand weggeknipt) afgest. Nymegen A. Van Balen Blanken nr. A 3011. Ex Reed. Attest ´Dr. Louis, 1996.´ € 3750 (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 644
Lot No: 14
2n-Pl.VIII-5. Vol tot zeer breed gerand pracht hoekstuk met volledig Franco (Image)
Sale No: 644
Lot No: 15
2p-Pl.X-25. Zeer breed gerand luxe hoekstuk uit de verticale brug, met onderaan een fragment van zegel pos. 55 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 16
3a, pos. 29. Breed gerande prachtzegel met zogeheten ´Kissprint´, volledig afgestempeld Bergen op-Zoom A. Info tekst Caarls bijgesloten (Image)