Records 1 to 25 of 25

Corinphila Veilingen BV Sale: 254

Belgium
Sale No: 254
Lot No: 1003

pubs, collectie */** met de meeste betere ex. op insteekbladen(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5)

image (Image)

Closed..Mar-18-2022, 01:00:00 EST

Sale No: 254
Lot No: 1004
Symbol: Brief

WOI, collectie van ruim 55 poststukken, w.b. Rode Kruis, betere frankeringen, prentbriefkaarten etc.(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1005
Symbol: Brief

WOI, collectie van ca. 45 poststukken w.b. veldpost, censuur, Baarle-Hertog etc.(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1167

image voorraad vnl. */** in o.a. groot aantal zakjes in verhuisdoos. Zeer veel zegels!(Image 1) (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1168

betere ex. en series meest ** en in goede kwaliteit w.b. Grote Orval, 10 frank Albert met Helm, Gekroonde L (gesigneerd Balasse), Kardinaal Mercier, Kruis van Lotharingen en Koekelberg 5 frank in velletje van 10 in insteekboek(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1169

en gebieden meest ouder en klassiek materiaal met veel beter in 8 groot formaat rondzendboekjes in doosje(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11) (Image 12) (Image 13) (Image 14) (Image 15) (Image 16)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1170

complete vellen en veldelen waarbij Spoorwegzegels, WW I en Port, voornamelijk ** ouder materiaal in 6 mappen

Sale No: 254
Lot No: 1171

collectie lijn-, roulette- en rondstempels op diverse waarden en emissies vanaf 1849, totaal ca. 1150 ex. in deels gemengde kwaliteit in 2 insteekboeken(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8) (Image 9) (Image 10) (Image 11) (Image 12) (Image 13) (Image 14) (Image 15) (Image 16) (Image 17) (Image 18) (Image 19)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1174

collectie 1849-1986 w.b. blok nr. 2 en beter Back of the Book in 4 Davo albums(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1175

voorraad vanaf 1849 met betere ex. en series ** blokken, fdc's en nominaal USA in 3 stockboeken en map(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1176

image collectie 1960-2000 ** inclusief vele extra velletjes in 4 luxe Davo albums en map(Image 1) (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1177

voorraad tot ca. 1950 meest */** in 3 insteekboeken en map

Sale No: 254
Lot No: 1178

collectie 1869-1985 voornamelijk */** met betere sets, blokken en Back of the Book in 2 Davo albums(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4) (Image 5) (Image 6) (Image 7) (Image 8)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1180
Symbol: Brief

post(waarde)stukken, ca. 85 ex. meest 19e eeuws in doosje(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1181
Symbol: Brief

23 gefrankeerde poststukken 1854-1865 (w.b. 4 met 40 cent.), gemengde kwaliteit(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Sale No: 254
Lot No: 1182

collectie 1849-2000 gestempeld en */** in 4 Davo albums

Sale No: 254
Lot No: 1920

collecties en voorraad gestempeld en */** in 10 albums/ insteekboeken en op losse bladen

Sale No: 254
Lot No: 2805
Symbol: Brief

Compleet, iets onfris kleinformaat briefje Fontenay-Armeé du Nord 30 sep 1832, op achterzijde zwart 2-regelig ARMÉE DU NORD/ Bau. SEDEMANTAIRE, doorgezonden naar Lille, port 6 déc.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Closed..Mar-19-2022, 01:00:00 EST

Sale No: 254
Lot No: 2807
Symbol: Postf
Cat No: OBPE22-E25

image Vlaams Legioen 4x 50 frank in velletjes van 4 ex., cat.w. 550(Image 1) (Image)

Sale No: 254
Lot No: 2808
Symbol: Postf
Cat No: OBPE38-E43

image Duitse Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 ex. met nummer, nr. E38 miniem gomvouwtje, cat.w. 1100(Image 1) (Image)

Sale No: 254
Lot No: 2809
Symbol: Postf
Cat No: OBPE44-E48

image Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 1050(Image 1) (Image)

Belgium Coins
Sale No: 254
Lot No: 3186

België Antwerpen 10 Centimes 1814 N, W boven strik KM #5.4 PR+

Sale No: 254
Lot No: 3187

België 10 centimes 1832 PR

Sale No: 254
Lot No: 3188

België 2 Centimes 1842 in het jaartal is 42 slecht geslagen, vermoedelijk een fout in het stempel PR-AU

Sale No: 254
Lot No: 3217

België Coincards in twee albums, FDC- en anderse sets en wat divers in houten doosje