Sale No: 176
Lot No: 378
Symbol: PP
Cat No: J. 177b
3 Mark, 1911, Wilhelm II., Variante mit hohem Querstrich, Randfehler, wz. Kratzer, bunte Patina, PP. 3 Mark, 1911, Wilhelm II., variety with high horizontal line, edge nick, watermark. Scratch, coloured patina, PP. (J. 177b) (Image 1) (Image)
Opening EUR 460.00
Closed..Sep-24-2020, 07:33:55 EST