Sale No: 183
Lot No: 4492
Cat No: 14U
6 Pfennig "Ziffer", Abart "ungezähnt", tadellos postfrisch, unsigniert, Mi. 150.- 6 penny \"numeral\", variety \"unperforated\", in perfect condition mint never hinged, unsigned, Michel 150.- (14U) (Image 1) (Image)
Closed..Nov-27-2021, 23:59:00 EST