Worldwide continued...

921 nh/og imageBelgian-Congo, B100 block of 4, with '10c without c' very rare, 1 stamp thin spot, F/VF. (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
922 nh/0 imageRep. Congo, Zaïre, Katanga, collection on pages in binder, with FDC's, sets, MS, imperfs, etc., zm/m (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
923 MIX imageMiscellaneous periods of Belgian Congo, Katanga, Ruanda-Urundi, Rwanda, Zaire, Rep. Dem. Congo, also some covers, many doubles, few full sets, must to be checked for quality, vf/f/to be checked (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Tijdsdocumenten en voorlopers - Spaanse periode
924 c image"1634 Mooie voorloper met inhoud van Brussel naar Haasdonck in 1634, handgeschreven Cito ""Cito – port payé th."" (tot Haasdonck), zm/m" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
925 c image1636 Mooie bodebrief met inhoud Anderlecht (schrijfwijze onzeker) naar Bruxelles op 17 december 1636, portaanduiding met één rood krijtstreepje, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
926 c image1649/1699 Mooi studielot met een tiental (uitsluitend 17e eeuw), akten, schuldbewijzen, betalingen, ontvangstbewijzen, etc., zm/m/ntz (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
927 c image"1653 Mooie voorloper met inhoud van BASEL naar Haasdonck ""Basel den letsten juni 1653"" en ""Port Gvp"", zm" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
928 c image1663, mooie voorloper met inhoud van Brussel naar Gent op 7 juli 1663, geen portmerken, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
929 c image"1695 ""Laissez libre & seurement passer"", geldig voor 10 dagen, geschreven op 27.10.1695 in Gent, een bijzonder historisch document in perfecte staat, zm/m" (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Tijdsdocumenten en voorlopers - Oostenrijkse periode
930 c image1739 Mooie voorloper met inhoud uit LOKEREN op 22 januari 1739 naar Sint-Niklaas, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
931 c image"1743 Brief 19 mars 1743 met inhoud en prachtige zwart-wit stempel van Mons naar Brussel, portcijfer ""2"" in zwarte inkt, typebrief in verzameling, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
932 c image1744 Mooie voorloper met inhoud van GENT (naamstempel zwart) op 15.04.1744 naar Brugge, portcijfer 2 Van het Tassis kantoor in Gent, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
933 c image"1746 Brief met inhoud en prachtige zwart-wit stempel van Mons naar Paris, portcijfer ""4"" in zwarte inkt, typebrief in verzameling, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
934 c image1748 Mooie voorloper met inhoud van COURTRAI (naamstempel) naar Ghent, portcijfer 2 van het Tassis postkantoor in Kortrijk op 10 juni 1748, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
935 c image1753 Mooie voorloper met inhoud van BREDA naar Veurne, twee portaanduidingen met 2 rode krijtstrepen (lokale bode) en portcijfer 8 in inkt van het Tassis kantoor op 13.6.1753, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
936 c image1768 Mooie voorloper met inhoud uit GENT (letter G in cirkel) op 15.10.1768 naar Rousbrugghe (par Ypre), portcijfer 3 in zwarte inkt van het Tassis postkantoor in Gent, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
Tijdsdocumenten en voorlopers - Franse periode
937 c image1779 Mooie voorloper met inhoud, excuses voor een gemaakte Afspraak n.a.v. overlijden van een kind op 18 september 1779 uit AVECAPELLE (bij Veurne) naar Ypre, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
938 PWS image"1796 Mooie voorloper in portvrijdom en met inhoud uit PARIJS op 4 mei 1796 OOST-EECLOO à Gand, prachtig waarmerk van het portvrijdom door een tweeregelige stempel in rode inkt op twee lijnen: ""Liquidation dela – Dette des emigres"", uitzonderlijk, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
939 c image"1796 Mooie brief (geschreven in Lillo) met inhoud uit Gand op 9 juillet 1796 naar Lille, portcijfer ""3"" in zwarte inkt, zm " (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM
940 c image1798 Mooie brief (circulaire) in 1798 van de correctionele rechtbank GENT naar Sleydinghe, zm (Image)

Closing..Jun-12, 04:00 AM